266
Alex Mercer kalandjai tovább folytatódnak
  • Prince23
    #1
    Hivatalos bejelentést csak december 12-én fog tenni az Activision. Addig egy teaser:



    Forrás a GameRantról
  • Rage47
    #2
    Activision -> fail
  • bakkerman
    #3
  • lolSL
    #4
    első is win volt.
  • norbi2fraktal
    #5
    áá nem kéne erőltetniűk :-(((
  • Rage47
    #6
    sztem ritkasz*r volt
    de lehet csak én nem szeretem a sandbox játékokat már, utóbbi időkben nem jön be egyik sem.
  • lolSL
    #7
    nekem bejött, szeretem az ilyen flashbackes cuccokat
  • Grr1234
    #8
    Az első rész jó volt.
  • pxxl
    #9
    sztem is jó volt az első rész! :) lehet h újra kikölcsönzöm :P
  • theone91
    #10
    Az első részt nem vittem sokáig. Élveztem a szabadságot, az urga-bugrát, de ennyiben ki is merült a játék nálam.
  • Blum
    #11
    Kikölcsönzöd hát...-.- :D
  • szabii98
    #12
    Első résszel se játszottam kis infót már róla :D
  • lolSL
    #13


  • szabii98
    #14
    ojjha:O
    mikor játszódik?
  • TheGrinder
    #15
    napjainkban.
  • szabii98
    #16
    ohh :D
    király megnézem valamikor
  • Metalmilitiakid
    #17
    Kurvajó történettel ellátott gecijó hack and slash :D
  • szabii98
    #18
    :D
    Kb mint az AC II?
  • Prince23
    #19
    Azért a sztori nem volt olyan kurvajó, számtalan filmben láthattuk már "jeleit"...
    de nekem pl bejött, igaz nem egy 9 pontos játék, 7-8 pont körüli, nekem.
  • lammaer
    #20
    Hát. ACII-t nem toltam, de az egyet igen, és ahhoz képest a prototype fényévekkel jobb volt. Az AC nagyon monoton lett.
  • Prince23
    #21
    Ez viszont igaz :) [sztoriját illetően]
  • theone91
    #22
    Az ACII megerőszakolja análisan, majd szájbakakálja a Prototype-ot. Hatszor.
  • Hunter of Deer
    #23
    Ez igy kicsit eros. maradjunk annyiban hogy kinek ez kinek az....
  • lammaer
    #24
    Na, ha az ilyen fajták mint te rajonganak az AC2-ért, akkor biztos vagyok benne hogy nekem jobb lesz a Proto következő része...
  • Metalmilitiakid
    #25
    AC1 et toltam ki vagy kétszer, de az tényleg már kicsit monoton volt a végén, azt igazából csak a Parkour miatt játszottam mint a Mirror's Edge et, ezért is várom a Brink et :D Viszont a Prototype ban megvolt a jó kis Parkour, megvolt a hentelés, a látványos képességek, pl Assasinban csak a counter-attack ok voltak látványosak a többi igazából átlagos volt. Végül is mind a két sztori elég "reális" volt, nem azt nézve hogy a hősünk kinyír mindenkit, hanem a kerettörténet, de a Prototype-é jobban begyere. Bár nálam ez nem mérvadó, mert mindent kitalálok a játék felénél szinte mindig (meg sajnos a sorozatoknál is, kiküldtek a szobából mert 1. évad Sara Conor felénél elmondtam a végét :D) szóval, mind a kettő tele van rejtélyekkel. Ha dobnak egy kis pálya változatosságot a sok felhőkarcoló mellé és a történet hasonlóan jó lesz, és nem szúrják el a harcrendszert, akkor várós. AC2 őt kipróbáltam kb 20 perc után nem volt kedvem hozzá. De hát "Kinek a pap, kinek a kettő haljál meg." Jobb lesz neked ez, mert én ilyen HSZ eket írok, ha már ez is számít :D
  • Knabb
    #26
    Prototypeban parkour? :D:D
  • Metalmilitiakid
    #27
    Hát akkor mondjam azt Freerun vagyis Szabadfutás ? ami ugyanaz mint a Parkour és ha jól emlékszem így hívták a Prototype ba.
  • theone91
    #28
    Jól van ne tessék már komolyan venni. C'maaan.
  • lolSL
    #29
    2012-ben jön csak :(
  • lolSL
    #30
    trailer
  • pxxl
    #31
  • Prince23
    #32
    A Prototype 2 2012-ben fog megjelenni Xbox360-ra és PS3-ra. A PC-s port lehet nem fog készülni. Az első részből több mint 2 millió példányt adtak el, pedig csak single player tartalmú a játék.

    Hatalmas bemutató április környékén várható....


    hamar átfutottam egy külföldi oldalt.
  • pxxl
    #33
    akkor dögöjjenek meg ha nem lesz pc-re
  • DemonHunterW
    #34
    Prototype 2 - Az első fejlesztői napló-féleség!
  • Prince23
    #35
    Alex kapusnyi nélkül, + heli támadás :D


  • lolSL
    #36
    Nem alexxel leszünk, hanem ellene.
  • Prince23
    #37
    Na ezt nem is tudtam.
  • grebber
    #38
    GDC 11: Extended VGA Trailer
  • lolSL
    #39
  • DemonHunterW
    #40
    [URL=http://www.demonicplayer.hu/2011/03/12/prototype-2-uj-trailer-a-horizonton/]"Berepült" egy új trailer![/URL]