56
Iráni Hack\'n\'slash.
  • wedge31
    #1

    " Mintegy négy évnyi fejlesztés után megszületett Irán első AAA-s videójátéka.
    S mindez PC-re, lévén a különböző embargók miatt Irán részére tilos fejlesztő-eszközöket eladni, így csak PC-re fejleszthetnek úgy, mint nyugati kollegáik.

    A Fanfazar games által fejlesztett játék egy mitológiai történeten nyugvó akciójáték a God of War, illetve a Prince of Persia stílusában: ez utóbbi esetében abszolút érthető a dolog. A játék egy mitológiai hős, Garshasp epikus csatáiról szól, közelharci, felfedezős és logikai elemeket magában foglalva. A játék az OGRE játékengine segítségével készült és jelenleg a fejlesztők egy kiadási szerződésre várnak, hogy megjelenhessen a játék a nemzetközi piacon is." - GS




    Igéretesen néz ki és már kész a játék csak kiadót kellene találni, csodálom hogy nem csapot még rá senki.
  • Zsolek123
    #2
    Ha lehet ilyet, akkor ez kurva jóak!4
  • COOLancs
    #3
    Megér egy próbát
  • ratgab
    #4
    Severance Blade of Darknessre Barbár karakterére emlékeztet a főhös!

    Igazán tetszetős! Én is szívesen tennék vele egy próbát!
  • wedge31
    #5
    A négy évnyi munka meglátszik a játékon.
  • Picar77
    #6
    kiprobálos...
  • Hugh Hefner
    #7
    olyan 6-7 évvel ezelőtti színvonal. vegyétek ki azt a részt a hírből, hogy iráni és felejtsétek el ezt a szart
  • wedge31
    #8
    Ez is egy vélemény...
  • CamelX
    #9
    Méghozzá egy elég hoki vélemény, tekintve milyen trágya színvonal uralkodik a mai játékiparban.
  • ratgab
    #10
    Egyetértek! A mai játékipart a tömeges fekáliatermelés jellemzi, kevés a gyöngyszem! Ne legyünk már megint tipikus magyarok, hogy videó alapján leszarozzuk!
  • ricsa008
    #11
    már csak krekk kell
  • gesa
    #12
    Már van az is. Itt keresgélj:

    Az angol menühöz a Garshasp\media\beta\menu könyvtárban a MenuSystem.swf-t nevezd át MenuSystem_.swf-re és a MenuSystem_ENG.swf-t MenuSystem.swf-re.

    Az angol audiot még nem sikerült kicsalnom belőle.
  • Solid Snake
    #13
    Angol felirat sincs játék közben így csak a menü angol
  • ricsa008
    #14
    nekem elsem indul. kidob asztalra. még mielőtt bármilyen video v. menü bejönne
  • ricsa008
    #15
    most leszedtem ami ezen a linken van + a cracket de nem indul sehogysem
  • DarkSector
    #16
    Nemrég jött ki egy Proper verzió, én is így figyeltem fel a játékra.
    H&S kategóriát szeretem, mindenképpen a trailer nagyon faszának tűnik, ahoz képest hogy 1.6 GB csak a játék.

    Csodálkozom hogy ezt fű alatt jelentették meg, a trailer alapján többet érdemelt volna!
    Ha játékmenet is jó lesz és párosul a videóban prezentált látvánnyal, akkor nem lesz okuk szégyenre a fejlesztőknek....

  • wedge31
    #17
    Majd írjál milyen lett.
  • DarkSector
    #18
    Ügyködöm rajta, eddig erősen Runtime Error-os....:D
    Próbálok rájönni mi lehet a gond.
  • DarkSector
    #19
    Nemrég rákérdeztem, egy másik tagnak ugyanígy win7 x64-en megy éás angol nyelv van azt mondta.....

    Asszem nálam lesz a hiba.
  • speppi
    #20
    Én játszom vele de elakadtam ott ahol két óriást kellene legyőzni de nem tudom a trükjét, tud valaki segíteni?
  • csgj
    #21
    Nekem is gáz. Nem akar elindulni New Game után. Win7 64 bit...
  • Evin
    #22
    Win7 x64 és megy. Tuti, hogy vmit nem raktatok fel, vagy driver gubanc lesz.
  • DarkSector
    #23
    Én ujraraktam a win7-et most, megpróbálom megint.

    nekem amúgyis érdekessen működött néhány dolog, szóval kényes ez a játék szerintem...majd írok hogy megy-e.
  • csgj
    #24
    Minden sz*r drivert felraktam, ami a "lemezen" volt, de valamiért mégsem megy. Mondjuk nem hiszem, hogy valami hatalmas durranást hagyok ki, ha nem bírom működésre.
  • Evin
    #25
    Lehet, hogy épp az a baj.

    "Mondjuk nem hiszem, hogy valami hatalmas durranást hagyok ki, ha nem bírom működésre."
    Így van. Rááldozol egy kis időt, hátha elindul. Annyit talán megér.
  • DarkSector
    #26
    Én azért hajtok rá, bár nekem amúgyis dukál egy reinstall.
    Nemtudom mennyire jó vagy rossz, de a gameplay-ek tetszenek.

    Elvileg fel is kell tenni mindent.
  • Moby
    #27
    "Mondjuk nem hiszem, hogy valami hatalmas durranást hagyok ki, ha nem bírom működésre."

    Adj hálát érte. Köpedelem.
  • Kongy
    #28
    NA erre kíváncsi leszek. :D Vajon jót röhögök, vagy szenvedek-e majd? :D Perzsa mitológia jól hangzik. :)
  • Kongy
    #29
    Hát ez annyira semmi h szóra sem érdemes. De legalább próbálkoztak. Ha felkarolta volna őket valami lehet h jobban sikerült volna. De az előre renderelt jelenetek minőségén meglepődtem!
  • Kongy
    #30
    Amúgy ha Iránban ez az AAA akkor mi lehet a ZS? Jézusom... nem akarom tudni!
  • DarkSector
    #31
    XD

    hát igen van kis eltérés a Capcomhoz képest. :)
  • Kongy
    #32
    Hát 2 óra God of War 3 után nem kicsit lehangoló.
  • DarkSector
    #33
    Nem is tudtam hogy van God of War 3-ad.

    Annál nincs feljebb, csak lejjebb, nem is lesz a genváltásig, szóval jobb ha így állsz neki a következő játékoknak majd. :)
  • DarkSector
    #34
    Nah most megy a játék, meg el is bohóckodnék vele, csak elég gáz hogy mintha 640x480-ba futna és nem tudom állítani a grafikát.....:S
  • krisztajo
    #35
    De mindent lehet állítani, felbontást, gombkiosztást stb.
    Csak nem a játékon belül.
    Lépj ki és indítsd el a Garshasp config-ot.
    Én már játszok vele egy ideje, de most teljesen elakadtam.
    Van egy hely ahol két bősze nagy szörnyikét kéne kinyírni.
    Na azok engem állandóak kicsinálnak.
    Fogalmam sincs mit csinálok rosszul.
    Addig eljutok hogy előrerogynak és fel is tudok rájuk ugrani.
    De mindig utána mindig összenyomnak és földhöz vágnak.
    Ilyenkor van valami piros ikon is de arról nem ír semmit a játék, hogy ilyenkor mit kéne csinálni.
    Kerestem a youtube-on de erről még végigjátszás sincs fent.
    Valami tud segíteni hogyan kell ezeket túl jutni?
    Vagy hamar uninstall lesz a vége.
  • speppi
    #36
    Nekem ugyan ez a bajom.
  • krisztajo
    #37
    De jó akkor már ketten szívunk!
  • Shep
    #38
    Ez hol van, képet tudsz berakni?
  • DarkSector
    #39
    Garshasp/distro/...
  • Shep
    #40
    ???????? Én arra gondoltam ahol elakadt, nem az inditófile könyvtárjára :)