6
  • strogg
    #1
    Én meg amondó vagyok, hogy a google karolja fel a ksi amatőr csapatokat, akikne ka zenéje igy megjelenne, és az eladásból közvetelnül kapnák a zsét.
    10e szám rohannának hozzá világszerte a kis csapatok, akinek ez álom lehetőség, a google is jól jár, a nagy kiadók pedig vagy teljesen tönkremennek, vagy beállnak a sorba.
    Értsük már meg,hogy a web2.0 nem mást jelent, mint a tartalom előállitás monopóliumának a végét!
    Ennyi ;)
  • Justil
    #2
    a web2.0 nem mást jelent, minthogy kocsmát csináltunk a webből...
  • Skynet85
    #3
    Agree!!!
  • Murder3
    #4
    lol a nagy kiadók azért mert a google kis csapatok zenéjét karolja fle nem mennek tönkre.
    eleve a mainstreames zenének esélytelen a megingatása, különben már az underground virágozna a rádiókból,tévékből....de nem így van.
  • tmisi
    #5
    "A legnagyobb problémát az jelenti, hogy a zenei piacon a felhasználó hiába vásárol meg egy kiadványt, attól még csak birtokolhatja és módosíthatja az adott anyagokat, tehát nem válik a dalok tulajdonosává."
    Ez csak nekem tűnik hamisnak? Szerintem így lenne jó:
    A legnagyobb problémát az jelenti, hogy a zenei piacon a felhasználó hiába vásárol meg egy kiadványt, attól még NEM birtokolhatja és módosíthatja az adott anyagokat, tehát nem válik a dalok tulajdonosává.
  • B0nFire
    #6
    Azt hittem nekem vannak szövegértelmezési problémáim, de akkor megnyugodtam. Tényleg kimaradt a nem szócska. Oda se neki. Legfeljebb épp az ellenkezőjét jelenti...