26
  • remark #1
    "Egyes csoportok arra szólították fel az embereket, hogy vagy ne üljenek repülőre, vagy tagadják meg az eljárásokban való részvételt."

    Én nem vártam meg míg valamely szervezet "felszólít". Magamtól is így csinálom.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Mint ahogy tüdőszűrést sem lehet büntetlenül akárhányszor csinálni egy évben (de még CT-t sem), úgy nyilván ezt sem. Bárminemű technológiát használnak, egyik sem biztonságos és káros következményei vannak az emberekre nézvést. Most nem párszáz ember fog terrorcselekmányben TALÁN meghalni, hanem ezrek BIZTOSAN rákban stb.
  • opeca
    #3
    ERz a kép jó, mintha valami állat lenne...

    De úgy is mindenki tudja miről van szó. Ilyenkor a szkennert gyártó cég küld egy levélbombának látszó tárgyat valamelyik minisztériumba és utána másnap, hogy hogy nem megkeresik a hivatalokat, hogy lenne egy ilyen testszkenner...

    Ki veszi be manapság, hogy levélbombával próbálkozna bárki is???????
  • opeca
    #4
    Megjósolom, hogy pár hónapon belül megfognak egy bombás ürgét egy ilyen testszkenner vizsgálaton...

    Tuti fix...
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Én mindenesetre mint villmérnök, nem merném szkennerezgettetni magamat nap mint nap.
  • Merces
    #6
    ..egy rúd dinamittal az ánuszában?
  • AgentKis
    #7
    Vagy valamit felrobbantanak és azt mondják, hogy testszkennerrel megelőzhető lett volna...
  • Adenoma
    #8
    ez most milyen testscanner?

    ha compton, akkor maga a repüólés nagyobb sugárzási kockázatot hordoz magában, mint a scanner.
  • Rotyoka
    #9
    Hmm érdekes hogy a kedves moderátor törölte azt a postomat, amivel leírtam a CIA ezzel és ez nélkül is fog működni mint állítólagos "muszlim" terrorista őrület
  • bigjoe
    #10
    Amerika kérjen bocsánatot palesztinatol és adja vissza az izrael által elrabolt területeket.
    Vonuljon ki a közel keletröl, stb.

    Biztos vagyok, hogy ezek után nem kell a terrorizmustól tartania.

    Ha valaki olvasta 1984
  • bippo
    #11
    "Utóbbiak egyenesen úgy nyilatkoztak, hogy a biztonsági emberek az ellenőrzések során túl messzire mennek."
    Tehát nem csak az eszközökkel, a személyzettel is aggályok vannak.

    Mondjuk én engem ez a cipőlevétel, (majdnem) vetköztetés egyszerűen riaszt, tuti nem ülnék repülőre. Már-már megalázó.
  • Merces
    #12
    ..dehogynem csak akkor majd nem al kaidának fogják hivni a tenoristákat hanem moszadnak.
  • Trade
    #13
    1984...
  • Narxis
    #14
    Jó vicc...
  • Narxis
    #15
    Akkor születtél?
  • Trade
    #16
    fail......
  • sanyicks
    #17
    á az nem fog menni bocsánatot csak Európa összes vasúttársasága kérhet minden idők "legsúlyosabb" népirtásáért :DD meg persze mindenki más azért mert élt valaha amikor, a kiválasztották rég megmondták hogy nem szabad, csak nekik. Így kell elsikálni az ügyeket, hogy hogyishivjákolhassanak tovább :D
  • Tetsuo
    #18
    Kesobb rajonnek, hogy vasutakon is lehet robbantani vagy zsufolt aruhazakban, rendezvenyeken stb. Minden utcasarkon lesz egy kotelezo testszkenner. Vegul az egesz fold egy nagy testszkenner lesz.
  • remark #19
    Nem vicc.
  • morden
    #20
    Ferihegyen volt nemrég probléma, hogy a motozó személyzet túl messzire ment, az elsődleges nemi jellegeket is behatóan megvizsgálták ( pasiknál mogyorózás, lányoknál meg mellgyúrás) mindezt természetesen gyerekeken is legálisan elvégezhették, egy pedofilnak, vagy perverznek állmai állása lenne ez a motozósdi. Szóval nemtudom melyik a jobb, ha megmogyoróznak, vagy lefényképeznek?
  • bakagaijin
    #21
    Gondolom erre a cikkre gondolsz. Egyébként az amerikai pilóták is pont ugyanezt mondják, márminthogy a motozási eljárás az alapvetően mogyorózás illetve fogdosás.

    Adenoma, nem tudom melyik típusú, amelyiket a TSA telepít, terv szerint 1000-et a következő év végéig. A biztonságosságáról pedig két cikk jut eszembe.
    1. A tel-aviv-i reptéri biztonsági főnök demonstrálandó h. ezek a testszkennerek semmit nem érnek kellemes mennyiségű robbanóanyagot csempészett át.
    2. Angliában az egészségügyi jóváhagyást vezénylő orvos azt nyilatkozta, hogy öööö. amikor kiadtuk az engedélyt akkor nem gondoltuk hogy ilyen mennyiségben fogják ezeket az eszközöket alkalmazni.
  • bakagaijin
    #22
    Compton-ról megoszló vélemények vannak, de úgy tűnik a TSA eleve nem is egyfajta testszkennert telepít. Az Európában telepítettekről egyelőre nem találtam.
  • Rotyoka
    #23
    És? Ezt hívják motozásnak. Majd ha életedbe 1x elég rendesen megmotoznak rájössz hogy az hogy megmarkolják a csöcsöd vagy a pöcsöd az egy nulla, egy semmi
  • farxis
    #24
    hüjék vagytok, ezek kellenek! 911 megtörtént az nem elég bizonyíték? a tévébe is megmondják hogy mennyire nagy a terrorista fenyegetetcség!!! szemét teroristák mindenhol otvanak irakot is ezért kellet lebonbázni és ezért kel majd sziriát észak koreát is lebonbázi meg az összes arabot mert teroristákat relytegetnek!
  • syn7h37ic
    #25
    Igenigen. És különben is csak Jézus ártatlan, mindenki potenciális ellenség. Önként fel is adom magam, mert gondolatbűnt követtem el.
  • richard45
    #26
    És te amit a tévében hallasz azt mind el is hiszed, ugye? Ha nem csak ezt a sok szar zsidó csatornát bámulnád talán a helyesírás terén is ragadna rád valami.