23
Profurgol, a webes foci manager játékok trónkövetelője.
  • Suffering
    #1
    http://www.profurgol.com/

    Ez egy online focimanager játék.
    A játék kb 1 éve indult, Sajnos most még kevés magyar felhasználóval. Az NBIII ezért még nagyon gyenge, könnyen fel lehet jutni az NBII-be, és ott már szoros, izgalmas szezonokat tudunk játszani. A játékban több minden megtalálható, ami a többi online focimanagerban nem. Ezek közé tartozik többek között az idegenlégiósok számának szabályozása, a légiosok honosítása, állítható jegyárak, szponzorválasztás, tökéletes ifi rendszer, több korosztálynak utánpotlás vállogatott és a tervek szerint hamarosan Bajnokok ligája is lesz. Válogatotakat 2 ember írányitja: szövetségi kapitány és a segédje. mind a 2t választások utján kerül kiválasztásra. Remélem minnél többen regisztráltok, hogy ebben a játékban is meghatározó legyen a magyar foci. Világ ranglistán a Magyar válogatott jelenleg a 28. helyen áll a 42 válogatott közül. Szavak helyett beszéljen ez a videó. ha van kérdésetek írjatok
  • Suffering
    #2
    a videot elszurtam :D ez a video:
  • Suffering
    #3
    Ja és a játék magyar nyelvű lett mától.
  • karajjj
    #4
    már megint scooter?
  • karajjj
    #5
    meccsre van valami 2d nézet? vagy sima szöveges ez is?
  • Suffering
    #6
    nem értem miért azt raktam be. :D alapbol soha nem hallgatok scootert.
  • Suffering
    #7
    sajnos egyelőre még szöveges.
  • Efreet
    #8
    a videó beszúrás gombnál ezzel van előre kitöltve a címsor :) kipucoltam.
  • Suffering
    #9
    köszi
  • karajjj
    #10
    és itt van ilyen fizetős szolgáltatás is, hogy pl akkor többmindent tudsz csinálni a játékban, vagy minden ingyen van?
  • tobias88
    #11
    Elég gyérnek néz ki a többihez képest (pl.: hattrick vagy pmanager)
  • Suffering
    #12
    igen van. de nem maradsz le sok mindenről. pl: mez csinálás vagy megnézheted a forduéó válogatotját. kb erre a 2-re jo.
  • Suffering
    #13
    csak azokba ha most regizik az ember akkor semmi esélye nincs nb2-nb1-be jutni. Itt meg megvan rá az esélye ha jol játszik, aránylag hamar be lehet hozni a lemaradást a többiekhez képest.
  • gabber_saviola
    #14
    Nálam marad a HT.
  • karajjj
    #15
    akkor megint egy tucatjáték ez is
  • LoSA
    #16
    Nekem meg a BuzzerBeater! :)
  • tobias88
    #17
    pm-ben átmehetsz más országba, ahol úgyan úgy be tudsz jutni a legfelső szintre gyorsan...
  • gabber_saviola
    #18
    de hát az kosárlabda :D
  • geo91
    #19
    dettó
  • spiczi91
    #20
    Sokáig freekickeztem, aztán abbahagytam, most azt meg ezt elkezdem megint. Lehet benézek PM-re is.
  • LoSA
    #21
    de jóóó :D
  • Suffering
    #22
    Elindult a Bajnokok ligája és az Alsóbb osztályú bajnok csapatok kupája. Mindenkinek meg van az esélye így, hogy a nemzetközi kupába jusson.
  • barabellum
    #23
    Én most ezzel játszom: egy jó kis ingyenes stratégiai foci játékot az interneten,
    Itt láthattok infót róla:
    http://www.gamestar.hu/forum/index.php?showtopic=13354
    és ha megnyerte tetszésetek itt regisztrálhattok:
    http://www.powerplaymanager.com/r687042
    Az első 11.nap kicsit érdektelen, mert számomra érthetetlen módon, nem
    lehet részt venni az átigazolási piacon, de aztán nagyon beindul.
    Jó szórakozást!