12
  • Csillagf3nyke
    #12
    Szerintem sem lesz panasz a látványra.. Eddig sem volt! :D
  • z99999
    #11
    szerintem baynek nem lesz gondja a látvánnyal. a befejezés miatt meg sírjanak a képregénykockák.
  • ardenus
    #10
    Én csak annyit fűznék hozzá, hogy amiben ez M.B. utolsó megmérettetése a Transformerek univerzumában, akkor elővehette volna Unicron-t is, nem holmi hidegháborús maszlagot.
    Mivel nem ragaszkodik M.B a Transformerek valós történeti szálához, ezzel a karakterrel (és nem Sokkolóval, aki igazán Megatron ellenfele volt) látványos és igazi befejező filmet tudott volna készíteni. De ez az én véleményem.
  • Inquisitor
    #9
    Története? Lol. Mert az előző kettőnek volt, mi? :D
  • nessboth
    #8
    Tény, hogy nem sok köze van a történethez, e meg kell hagyni, Bay tényleg beletömörített mindent, ami a TF univerzumban szerepelt...microbotok(sam álcsaja),optimusz kardja, stb...
  • roguereal
    #7
    http://www.tfw2005.com/boards/attachments/transformers-fan-art/27104743d1249008693-shockwave-sw-wallpaper.jpg
  • CybeRick
    #6
    Eddig is csak neveket emeltek ki a TF univerzumból, a történet semmiben sem passzol az eredetihez. Lehet, Sokkoló trendi pink színben fog tündökölni? Dinobotok feltűnése sem túl valószínű, ha csak a hidegháborúig nyúlnak vissza. sajnos
  • GG
    #5
    Ha már sokkoló benne lesz akkor már lehet egy kis esélye a dinobotoknak :D
  • nessboth
    #4
    Az egy dolog, hogy nem azt jelenti, de anno a képregényben Sokkolónak hívták,(lásd Wolverine: Farkas) amúgy remélem BAy papa Sokkoló fejét jobbra megcsinálja, mert borzalmas ahogy ez a robot kinéz. De mondjuk meghatározó karaktere a TF univerzumának, szóval evidens, hogy szerepelnie kell benne...
  • DeviloftheHell
    #3
    shockwave miota sokkolot jelent? :D:D:D
  • BaliBoy
    #1
    "...az ismét ember Sam Witwicky...." ???????
    Mi van? Valamiről lemaradtam. Mikor is nem volt ember???