39
  • syberia2
    #1
    Rengeteg új kép és információ özönlött ki az UbiWorkShop műhelyéből 20.-án, miszerint az új Bérgyilkosunk Oroszországban tevékenykedik, ennek megfelelően az Assassin logó közepén egy csini vörös csillag fog díszelegni. Szerintem érdekes projekt, érdekes korszak lesz.
  • syberia2
    #2
    Hű, elfelejtettem hozzátenni, hogy egy KÉPREGÉNY-ről van szó!
  • syberia2
    #3
  • syberia2
    #4
  • pxxl
    #5
    pörög a topig
  • bakkerman
    #6
    még hány bőrt húznak le erről a szerencsétlen csuhásról? első rész fasza volt,újdonság,többször végigvihető kategória,második jó volt,1 hetet szántam rá,végigvittem,utána valahogy nem éreztem kéztetést arra,hogy még egyszer nekizúgjak...
  • Sadist
    #7
    Melyik játék zenéje megy a háttérben?
  • Atkamon
    #8
    Hát, nem sok ember ért veled egyet szerintem. Első részt a legtöbben megunták a felénél, és a másodikat szerették nagyon. Én mindkettőt imádom, és mindenért oda vagyok, ami Assassin's Creed...
  • syberia2
    #9
    hát, igen, szerintem is a 2. jobb, de ez a kjépregény is nagyonérdekes:)
  • armageddon666
    #10
    Első többször végigvihető?

    Igaz hogy első végigjátszás felénél úgy éreztem, hogy már harmadszor kezdtem előröl, de ez nem számít több végigjátszásnak...

    Mivel eléggé fel van darabolva a történet, jöhetnek még a részek.
  • gregtom6
    #11
    Szerintem is. Erre én is igényt tartok, inkább ez, mint a rókabőr tömegjátékok, pl Call of Duty, MoH.
  • Mr_no_NaMe
    #12
    minek még 1? vagy ez vmi vicc?
  • Bullitt
    #13
    Hirtelen úgy sikerült olvasni a topik címét, hogy "Assassin's Creed: The Fail"
    Ez nem csak egy képregény lesz? :D
  • Atkamon
    #14
    #2...
  • syberia2
    #15
    igenigen, bocsi hogy nem írtam 1. hsz-be hogy képregény, valahogy a sok videó után már olyan egyértelműnek tűnt:D
    Logója viszont zsír:D
  • CroftManor
    #16
    én is inkább a második részt szeretem nagyon :) Az első is jó volt, mert újdonság volt, de a kettő hozta meg sztem a sikert igazából.
    Apropó előrendeltem a Brotherhoodot :D márcsak 28 nap
  • pxxl
    #17
    nagyjátok már a játékokat ez egy KÉPREGÉNY halóóóó
  • gfreak
    #18
    még egy kis infó a CBR közreműködésével ;)
  • Frosty01
    #19
    és vmi konkrétum nincs róla?

    pár történet? pdf?
  • gfreak
    #20
    szóval a helyszín Oroszország, a franchise szerelmesei még biztosan élénken emlékeznek rá, hogy a játékban volt utalás egy szibériai eseményre, név szerint a Tunguzka-eseményről van szó, egy hatalmas robbanásra Közép-Szibériában, a Tunguzka folyó körzetében..a játékban ezt összekötötték a bérgyilkosok és a templomosok közt zajló konfliktussal, és valószínűsíthetően a képregényből megismerjük majd az egész történetet...

    hősünk a 19. századi Oroszországban élő Nikolai Orelov, akinek teljes élettörténetét megismerhetjük a képregényből - ifjúságától kezdve követhetjük végig amikor is csatlakozik a bérgyilkosok szövetségéhez, egészen pályájának végéig..habár rengeteg pompás akciójelenetre lehet számítani, emberközpontú történetet kaphatunk majd kézhez. Nikolai puskával felszerelkezve vívja majd küzdelmét, igazodva a korhoz, de nem kell attól tartani hogy ezzel szakítanak az eddig megismert fortélyokkal, pusztán a világ fejlődésével bizony bérgyilkosaink tárháta is bővül

    Nikolai mellett egy másik fontos karaktert is életre hívnak a szerzők, mégpedig Daniel Cross-t, aki azt a szerepet tölti be a képregényben, mint Desmond a játékokban. Daniel fiatal, a húszas évei elején járó fiatalember, enyhén szólva is zűrös háttérrel, éppen mostanság küzdötte le alkoholfüggőségét, jelenleg nem éppen alkalminak mondható kábítószer-fogyasztói szokásától készül/készítik megszabadítani..ő lesz a történet érzelmi központja, és igyekeztek minél színesebb és érdekesebb karakterként megálmodni..először egy pszichiáter irodájában találkozhatunk vele..

    annyit is tudhatunk szinte biztosra, hogy Daniel karaktere elég fontos szerepet játszik mindkét AC játékban, de hogy ezekhez hogyan kötődik, azt még nem tudhatjuk..egyfajta 'bevezetésként' értelmezhetjük a képregényt a játék eseményeihez...

  • sector512
    #21
    Az első részre te vagy az első ember aki azt mondta hogy többször végigvihető. Mellesleg szerencsétlen csuhás nem is ugyanaz a két részben, ez pedig most egy harmadik. Fail.

    Amúgy szerintem jó ötlet, én remélem hogy átviszik majd a játékba is a negyedik részben. A Tunguzka esemény a valóságban is nagyon érdekes dolog, kíváncsi vagyok hogy hozzák össze a két sztorit.
  • Piszkos  Fred
    #22
    Akárki akármit mond, nekem ez nagyon tetszik :D +fav
  • MerlinW
    #23
    Öööö.. de mi a francot keres egy képregény topik a játékosok fórumában?:)
  • syberia2
    #24
    passz.
    nemtaláltam képregényeset
  • Geri98
    #25
    hát... nem tudom... nekem sokkal jobban tetszik az a középkori stílus...de igazából ez a képregény csak azt bizonyítja hogy van ám a készítők buksiában kreativitás dögivel :D úgyhogy nem hiszem hogy ennek a AC dolognak hamarosan vége lenne... kivéve persze ha kiszáll a történetíró vagy a fő programozó...
  • Geri98
    #26
    mármint az utolsó mondat nem a képregényre vonatkozott :)
  • gfreak
    #27
    parancsoljatok:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.megaupload.com/?d=JIFENS50
    http://www.sendspace.com/file/eygx08
    http://hotfile.com/dl/82206706/b708d6f/Assassins_Creed_-_The_Fall_01__2011___noads___Legion-CPS_.cbr.html
    http://www.filesonic.com/file/31737347/Assassins Creed - The Fall 01 (2011) (c2c) (Legion-CPS).cbr


    jó szórakozást!
  • buklee
    #28
    Köszi. Egész jó habár nem eresztették bő lére, meg ha jól értelmezem az 1/3 arra utal, hogy mindössze 3 rész lesz? Mert az megint elég kevés.
  • syberia2
    #29
    Csak 1 kérdés: Milyen különleges képregénymegjelenítővel nyithatom meg ezeket?
  • buklee
    #30
    Keress rá a google-ben, hogy cbr reader. Azthiszem én valami comical nevezetű programmal nyitottam meg.
  • gfreak
    #31
    CDisplay-nek hivjak a cuccot, direkt kepregenyolvasashoz gyartottak

    link ;)
  • gfreak
    #32
    ja, ezt leszamitva sima tomoritett allomany, egy zip vagy egy rar siman kicsomagolja, es ott figyel egymas alatt minden oldal jpg-ben :)
  • darki81
    #33
    utálom ezt a játékot :)
  • syberia2
    #34
    pláne hogy ez egy képregény;))
  • Piszkos  Fred
    #35
    backtrolled
  • RAMyMamy
    #36
    nincs magyar fordítása?
  • Piszkos  Fred
    #37
    a gamestarban anno az első rész felét "bónuszként" bemutatták, az pl magyarul volt, valószínű hogy az egészhez is van komplett fordítás
  • RAMyMamy
    #38
    szólj, ha találsz, mert nekem nem sikerült. köszipuszi :D
  • Piszkos  Fred
    #39
    bescanneljem? .D mondjuk sokra fogsz menni azzal a három oldallal :D