195
Ezek megőrültek! Elvan a celeb ha játszik, a TV2 legújabb szórakoztató műsora
  • darkerlomy
    #1
    Csodálom hogy még nincs topik róla (vagy csak én nem találtam). Szóval az ezek megőrültek egy okt 18. óta futó műsor a TV2-n. Olyasmi mint a celeb vagyok ments ki innen. Két csapat van és mindenféle "érdekes próbát kell kiálniuk.
  • Alexease
    #2
    Kivalo szorakozast jelenthet, a mar gyok ketto IQ szintre sulyesztett, tarsadalom szamara... :/
  • Bruk
    #3
    Én nem csodálom.

    Óvodás szintű feladatok, amiket az agy sorvadt celebek nem képesek teljesíteni. Már akkor nézzetek inkább lehetetlen küldetést a viasat 3-on. :)
  • darkerlomy
    #4
    hát tényleg elég érdekes személyiségek vannak benne de hát ha ez kell a népnek... Na mind1 nekem amúgy tetszik
  • Tyler1
    #5
    nem nézem, de kiváncsi lennék a Majka hogy került a tv2-höz.
  • Dean Winchester
    #6
    mennyit láttál belőle? XD
  • Narxis
    #7
    http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/10/19/benko_daniel_finggal_ajandekozta_meg_az_ezek_megorultek_jatekosait/

    videót nézzétek meg :DDD
  • theone91
    #8
    Olcsó Wipeout copy, zs-celebekkel és párforintos költségvetéssel.
  • pxxl
    #9
    köcsög majka, köcsög pákó, köcsög benkő, szarul majmolt műsor mi ebben a jó?
  • theone91
    #10
    Hogy-hogy hogy? Úgy hogy szerződtették. Kismillió éve nem köti egyik csatorna sem magához.

    Én inkább Rákóczi Ferin csodálkozom. Nekem a reggeli Piriítós-ból az jött le, hogy egy értelmes figura.
  • darkerlomy
    #11
    nehogymár egész sg-n egyedül nekem tetszen ez a szar :D. Nemtom miért tetszik csak úgy tetszik
  • lippet
    #12
    Ma az a focis (milyen szemüveg is volt az?) az nem volt rossz! Lehetett röhögni rajta!
  • byzhouse
    #13
    +1 az a birkózó úgy röhögött,mint 1 majom és úgy is állt be.
    szánalmas 1 műsor,világ legkönnyebb kérdéseivel amire még a választ se tudják -.-
  • báttyó02
    #14
    sztem kurvajó,bnőmmel szarrá röhögjük magunkat :D
  • darkerlomy
    #15
    haver vagy szerintem király különben meg nem kell mindenkinek tetszen ez olyan mint a győzike show azt is 100 emberből 99 fikázza és ugyanennyi nézte is... Nem tom minek kell megjátszani hogy nem tetszik valami amikor igazából imádod :D én a Győzikét is szerettem
  • kovi04
    #16
    Miért kell egy szórakoztató műsort, mint amilyen a Wipeout, idegesítő műsorvezetőkkel, és szar celebekkel adoptálni? Akinek ez bejön, nézze meg vasárnap este a Viasat3-on a Lehetetlen küldetést.
  • pxxl
    #17
    na az az 1 ember akit bírok :D
  • HöfEE
    #18
    Én a győzikét mindig is fikáztam és sose néztem mert nem tetszet. Ez viszont tetszik mert ez nem akar többnek látszani mint ami és nem akar komoly sem lenni, szórakoztató és pont. Az egyetlen kivetnivalóm talán az, hogy nem "celebeket" kéne benne gyalulni hanem átlagembereket.
  • byzhouse
    #19
    Wipeout kegyetlen jó :D

    visszatérve topikhoz: én is szidom,de nézem :| annyira nyomorékok benne az emberek,hogy nézni kell.
  • darkerlomy
    #20
    ez a helyes hozzáállás
  • greg benz
    #21
    Na ez a kis videó kitűnően tükrözi a műsor,és a benne részt vevők színvonalát.
  • paly90
    #22
    Ki Ló?:D:D:D:D
    hát ezen besírtam:d
    idióták gyülekezete:D
  • lippet
    #23
    Csóvel! XD XD XD
  • pxxl
    #24
    a wipeout az jó is, szoktuk nézni :D de ez a magyarizé...
  • Dean Winchester
    #25
    háááááááh van egy műsor és egyből megy a fikázás XDDD
    annyira bírom az ilyen álszent embereket :D
    fogadni merek van aki 1 részt sem nézett végig és úgy alkot véleményt :)
    ennek mi a célja? szórakoztatás , nevettetés!
    nevetsz rajta? ha igen akkor már a célját elérte...

    "Na ez a kis videó kitűnően tükrözi a műsor,és a benne részt vevők színvonalát"
    azért mert teszem fel kamera előtt baromkodnak? sztem te is szoktál "játszani",poénkodni,ökörködni csak nem kamera előtt! akkor neked is ilyen a színvonalad?
  • ForzaInter
    #26
    fasza népbutító műsör, sok barom meg nézi
  • geo91
    #27
    "értelem" a köbön, ahogy megszokhattuk
  • Gurren
    #28
    "fogadni merek van aki 1 részt sem nézett végig és úgy alkot véleményt :)"

    amiben benkő és a CELEBtársai szerepelnek, az csakis fostalicska lehet.

    nálunk miért csak ilyen köcsögökkel lehet eladni egy műsort?
  • ratgab
    #29
    Ez nem Vágó István műsora, de nem is annak szánták! Az ilyen műsorok arra az egyszerű mindenkiben meglévő tulajdonságra építenek, hogy ha a másik kellemetlen szituációba került pl.: tortát dobnak a fejére (olyan régi poén, hogy szerintem még a kőkorszakban is eljátszották mamut belsőséggel) azon az emberek röhögnek (ami főleg barátok között szokott működni, egyeseknél durvább, másoknál csak vicces ugratásokig elmenő hülyéskedés szintjéig)

    Én a tegnapi műsor olvass bugyiról című játékát láttam csak, de dőltem a röhögéstől. 10-15 csajnak a bugyijára felírtak összesen 5 betűt. A csajok terpeszbe álltak és egy bob szerű alkalmatosságon az egyik csapat átlökte a lányok lábai között(természtesen fix útvonalon haladt a jármű, így a lányok nem sérültek)a járművet! A járművön 1 az ellenfél csapatából való játékos feküdt, akinek az volt a feladata, hogy leolvasson minél több betűt a lányok alsóneműjéről, miközben a jármű mozog alatta.

    A női játékosoknál ez még csak oké is volt, de gondolhatjátok férfi játékos ennyi formás fenék láttán mennyire tud koncentrálni (Pákó ugye nem tud beszélni megfelelően, így mire elmondta, hogy milyen betűt látott a játékosok és a műsorvezetők is sza..rá röhögték magukat). Leo nem tudott megszólalni fél percig a fenéközön láttán, ami teljesen érthető, mivel rendkívül csinos lányokról volt szó!

    Eddig én csak ennyit láttam ebből a műsorból, de szórakoztatónak szórakoztató (éppenséggel lehetne a szomszéd Pista bácsi, meg Juli néni a műsorban játékosként, akkor is viccesek és érdekesek ezek a feladatok!
  • pxxl
    #30
    én láttam az első részt
  • DIESEL DOG #31
    Egy újabb okádék műsor...
  • Gurren
    #32
    "éppenséggel lehetne a szomszéd Pista bácsi, meg Juli néni a műsorban játékosként, akkor is viccesek és érdekesek ezek a feladatok!"

    megfogalmaztad a lényeget. ha keresnének végre a sok köcsög helyett normális embereket, akkor semmi bajom nem lenne ezekkel a műsorokkal.
  • LasDen #33
    valamiből el kell tartani a celebtársadalmat...
  • jazzy
    #34
    Fölösleges tényleg ezt csináni, minden fos, rtlen megy tv2n megy akkor fos, én nem nézem, nézze a sok barom, buta társadalom etc..

    Én nézem, nekem tetszik! Buta 2 iq-s barom vagyok! Még jókat nevetni is szoktam rajta!
  • LasDen #35
    és így mersz ezsgézni???? bátor gyerek....
  • darkerlomy
    #36
    Itt nyavalyogtok hogy milyen sz*r ez a műsor,de ennek ellenére nézitek.
    Nekem nem tetszett a Mónika show és nem is néztem.
    Ha nem néznétek nem írnátok róla.
    Szerintem tetszik nektek csak nem meritek magatoknak sem bevallani.
    Nekem nagyon tetszik ez a műsor,remélem sokáig nézhetjük.
    Annyit nevetek rajta.Pákó egy idióta,a "kiló"-n még mindig nevetek:):):)
    Egy normális hozzászólás port.hu-ról szedtem
  • Gurren
    #37
    én nem nézem :(
  • Zsolek123
    #38
    VÉSZHELYZETET AZ TV2 MŰSORÁBA! CARTER DOKTOR A ZISTEN!
  • EnxTheOne
    #39
    Nekem tetszik. Szivesen kiprobálnám a csajon csuszást, meg a bugyi olvasást. ^^
  • EnxTheOne
    #40
    Egyébként a legjobb a tegnapi "kvizen" nevettem. Az volt az egyik feladatt, hogy bekellett fejezni egy közmondást. (Pákonak kellett).
    A müsorvezető mondta: -Aki korán kell...
    Pákó gondolkozik, majd a bárdosi (a birkozó, és a másik csapat tagja) sugja pákónak hogy: -... az keveset alszik.
    És pákó ezt monda. :D:D:D