24
midnight racing telepítési gondok !!!
  • jackoneill90
    #1
    Van egy játékom történetesen a midnight racing. Tudom,hogy van ennek a játéknak fórumrészlege de azok meghaltak és a problémám sem oda kapcsolódik. Ezért azokat töröljétek ne ezt kérlek.

    A telepítés kezdetén a telítőt el akarom indítani, erre kiírja a "windows xp 32bit" rendszer, hogy 16 bites windows programot nem lehet futtatni. mondom mivannnn? kompatibilitás beálllítást windows 95-98 2000 re állítva semmi változás. Elkezdtem googlézni de ott se találtam megoldást. Megkérem valamelyik zsámítógép zsenit vagy nem zsenit aki megtudja oldani a problámát az írjon.
    szóval: 16 bites windows programot nem lehet futtatni a hiba . Ezt a telepítőre írja ki. Siessetek legyetek szívesek már nagyon játszanék vele.
  • jackoneill90
    #2
    jaj rossz linket tettem be. scooter nem tudom honnan jött mert utálom.

    a helyes szemléltetőveidó itt van:
  • Petka
    #3
    Mit akarsz telíteni?
  • Marci0115
    #4
    voltam
  • Rage47
    #5
    mit kell nézni a videón?
  • Lacee86
    #6
    Nemtom, de ez vmi ezeréves gagyi játéknak tűnik. :)
  • Rage47
    #7
    gondolom csak ez megy el a gépén
  • Lacee86
    #8
    Ezeréves =/= gagyi, talán félreérthető volt.
  • n3whous3
    #9
    lol geci erre emlékszek

    más néven más kocsikkal volt egy üldözős lopós verziója, már 2001-ben is teljes játék volt gamestarban, szóval sejtitek milyen új :DDD
  • BenedekFeco
    #10
    Ha jól emlékszem,akkor a Windows,repair mappából az "autoexec" file-t kell a system32-be másolni.
    De má'rég volt...
  • CamelX
    #11
    "Tudom,hogy van ennek a játéknak fórumrészlege de azok meghaltak "

  • jackoneill90
    #12
    nem tudom telepíteni! értitek? ezt írja ki: 16 bites windows programot nem lehet futtatni.
    A videó meg azért van lássátok milyen játékról van szó. rage47 Amúgy nem nem csak ez megy a gépemen .a super mario is megy rajta. :)

    Megoldást írjon már valaki aki ért ehez, ne a mai elcseszett 5 évesek akik nem értékelik a régi játékokat.
  • jackoneill90
    #13
    denedekfeco ezt majd megnézem.
  • ktomi22
    #14
    mbasszus 5 perce rohogok az idezeten a hsz 1 ből :D .. "de azok meghaltak" ... mindd mind meghaltak XD
  • solo
    #15
    Scooter kezd megint magához térni:D Jóféle szám amúgy:]
  • CamelX
    #16
    A diszgráfiások is kezdenek magukhoz térni a fórumon. Egyre többen nem tudnak 2 szót leírni helyesen egy mondat erejéig sem. Ez elég ijesztő, lehet tényleg vissza kéne vezetni a buktatást alsó osztályokba :D
  • LasDen #17
    vissza vezették...:D
  • jackoneill90
    #18
    De még mindig nem írta le senki a megoldást. A "16 bites windows programot nem lehet futtatni" hibaüzenetre koncentráljatok.
  • HiPPoNaX
    #19
    Ha jol sejtem, akkor 64 bites windowsod van, amibol mar hianyzik a 16 bites alrendszer, igy aztan 16 bites program nem fog rajta elfutni. Ez van, igy jartal, a regi LucasArts jatekok telepitoje is ilyen, azokkal sem tudsz mit kezdeni 64 bites Windowson.
    (bar azokkal legalabb megerne, ez a jatek mar 2001-ben is rohejes volt :)
  • BenedekFeco
    #20
    "A telepítés kezdetén a telítőt el akarom indítani, erre kiírja a "windows xp 32bit" rendszer"
  • Petka
    #21
    Azért haltak ki a másik fórumban is, mert mindenki elkezdett koncentrálni... :)
  • Me0w
    #22
    google a baratod.

    http://support.microsoft.com/kb/324767/hu

    Ha igy sem, akkor dosbox.
  • HiPPoNaX
    #23
    Akkor egyreszt nem tudok olvasni, masreszt meglepodom, mert 32 bites xpre csont nelkul feltelepult nekem anno.
  • jackoneill90
    #24
    me0ow A microsoft support segítségei sose váltak be eddig, de ezt most megpróbálom. Jobban mondva megpróbálnám, mert sajnos a vidókártyám kondija gallyra ment, muszály lesz megforrasztanom . :) Addig kell használni amíg javítható.