50
Ultras Online
  • Grenzjager
    #1
    Ultras Online


    Online játék ultráknak
    Lengyel fejlesztés, magyarosítással. Sok magyar játékossal (és még több lengyel játékossal)

    www.ultrasonline.com



    "BEJEGYZÉS" -->> Regisztráció

    Felhasználónév – 3-10 karakter
    Jelszó – legalább 8 karakter. Kérjük válassz összetett, nehezen kitalálható jelszót, hogy illetéktelenek ne férjenek hozzá a fiókodhoz.
    Email – Érvényes e-mail címet adj meg, ellenkező esetben a kérdésekre, észrevételekre, nem tudunk válaszolni!

    A jelszó szabadon változtatható, viszont a klubcsapat csak minden hónap első napján. Az ezekhez szükséges linket a megadott e-mail címre küldjük ki. A felhasználónév nem változtatható.


    A - Profilképet tudsz feltölteni és itt tudod megváltoztatni az embered ruházatát (pulóver, nadrág, cipő), illetve a megadott linken keresztül meghívhatod barátaidat (egy meghívással 10 zseton és egy nap maximum 500 zseton szerezhető).

    B - Az embered kinézetét tudod változtatni.

    C - Trófeákat és az eredményeidet tudod figyelemmel kísérni.

    D - A nyitott (main) csatornán tudsz a többi felhasználóval chatelni, a zárt csatornán pedig a szövetség tagjaival.

    E - Zsetont (token) lehet vásárolni: SMS, PayPal, FortumoPay.

    F - Hangbeállításokat változtathatod meg.

    G - Itt harcolhatsz a többi felhasználóval, gyűjtheted a pénzt és a zsetonokat.

    H - A zsetonokat tudod beváltani dupla ütésre, illetve dupla gyorsaságra.

    I - Pénzügyeket lehet figyelemmel kísérni és zsetont lehet pénzre váltani (1 zseton=50$).

    J - Ha elérted a megfelelő kritériumokat (200-as erő, 200-as állóképesség és 200.000 pénz), akkor szintet léphetsz.

    K - Itt növelheted az erődet.

    L - Itt növelheted az állóképességedet.

    M - Regenerálhatod az életerődet, ha meghaltál.

    Egyéni harc

    Pénzt és zsetont szerezni a pályán található tárgyak segítségével (autók, rendőrautók, telefonfülkék, parkolóórák, stb.) lehet. A többi játékossal lehet egyénileg boxolni. Ha megölöd, pénz jár érte. Ha meghalsz, akkor regenerálódnod kell, majd visszatérhetsz a játékba. Egy órán belül maximum kétszer jár ugyanazon játékos megöléséért pénz.

    Szövetségek

    Két ligából áll: 1.Liga és 2.Liga, illetve egy eliminációs csoport. Minden ligában 16 csapat van. Havonta az 1.Liga négy legkevesebb pontjával rendelkező szövetség kiesik a 2.ligába, illetve a 2.Liga négy legtöbb pontjával rendelkező szövetség feljut az 1.ligába. Az eliminációs csoport négy legtöbb ponttal rendelkező szövetsége feljut a 2.ligába, illetve a 2.Liga négy legkevesebb pontjával rendelkező szövetség kiesik az eliminációs csoportba. Egy nap 2 ciklusban folynak a harcok, oda-visszavágó alapon. A harcra a megbeszélt városban kerül sor és a megbeszélt időpontra kell érkezni. Maximum 30 fő vehet részt a küzdelemben szövetségenként. Az életerőt ezekben a harcokban tízszeresen számolja a rendszer, viszont nem lehet regenerálni a harc alatt. Az a szövetség kerül ki győztesen, amely legyőzte a másik szövetség összes emberét, vagy az adott idő alatt kevesebb emberét vesztette el. Szövetséget minimum level 2 szintű felhasználó tud csinálni.

    Csatamezők

    A pályán kívüli füves területek, ahol a szervezett boxok kerülnek lebonyolításra. Egy csata 5 percig tart, ha meghaltál, a regenerálódás után visszatérhetsz. Fontos, hogy nem a csatamezőkön zajlik a szövetségek közötti harc, hanem a megbeszélt városokban és megbeszélt időpontban!

    E-zine

    A szövetség magazinja. Szervezett harcok, versenyek, stb.

    Rendőrség

    A járőrök különböző erejűek a különböző szinteken. Ha megölsz egy járőrt, azért pénz jár, viszont ha elkap és megöl, akkor börtönbe kerülsz. Az óvadék 40 zseton. Ha nem tudod kifizetni, akkor 5 percig bent kell maradnod és csak azután térhetsz vissza a pályára

    Irányítás


    Ö - Chat ablak megnyitása.

    Z - Sima ütés.

    X - Dupla ütés (Ha váltottál be zsetont. Lásd: H menüpont).

    Space - Dupla gyorsaság 1 percig (Ha váltottál be zsetont. Lásd: H menüpont).

    "Magyaros" ruha kollekció:



    Egy összecsapás a mezőn Fradisták és Újpestiek között:
  • Grenzjager
    #2
    ...és az akkor az első nagyobb számú magyar program a játékban:

    Hogy ma (2010.10.18.) este, 20:00 Budapest

    Nemzeti szinekben!
    20:15 kor indulás a göröghöz együtt, és ott tartjuk magunkat ameddig lehet:)
  • bakkerman
    #3
    testhezálló játék fradi szurkolóknak :DD
  • Doomista
    #4
    Mi ez a szar?
  • sanyiute
    #5
    én is bent vagyok:) volt 1-2 vadállat Bukarestbe bunyó...:D
    am itt beszélhetnénk bunyót előre
  • Grenzjager
    #6
    Athénban összejött a magyarok 3/4e
  • isi
    #7
    én reggeleni akarok ráklikkelek hogy register de nem csinál semmit.
  • Grenzjager
    #8
    "Bejegyzés"-re...

    nem magyar neked??
  • ForzaInter
    #9
    próbáld többször, elsőre nekem se sikerült
  • isi
    #10
    na elvileg elfogadta.hehe
  • Apus
    #11
    ugyanazt a jelszót adom meg, mégis kiírja a másodikra, hogy hibás
  • Tatyla
    #12
    az ultrák nagy része nem is tud olvasni se
  • ForzaInter
    #13
    hogy tudok eljutni városokba gyorsan? mert így hogy megyek nem találok el..
  • Grenzjager
    #14
    van vmi server zűr az tuti, nekem is hetedszerre sikerült, próbálkozzál több jelszó variációval s legyen benne számi is, úgy könnyebben bekajálta.
  • isi
    #15
    bazd......... de szar az írányítás :D többször voltam már kórházba mint az utcán :D
  • Grenzjager
    #16
    gyűjtöd a kis kék tallérokat, azokat beváltod a "H" épületben a "speed" feletti ikonnál.

    S a játékban a "spance"szel kapcsolod be a gyorsaságot, amit 60mp ig tart.
  • Grenzjager
    #17
    ezzel mindenki így van, én kibe járok a kórházból dettó. Majd javulni fognak a képességeid :)

    inkább spurizz el ha zűr van, hogy az elején csak a fejlődésre koncentrálj.
  • Apus
    #18
    köszi már működik.
  • Grenzjager
    #19
    A mai athéni buli
    (párszor lagolt :P:P)


    Nálam a "csészék" :P, ezt is lengyel anyanyelvű fordította :)))
  • byzhouse
    #20
    ajj megütöttem a rendőrt és 1sec alatt leölt :D amuyg most ne harcoljak? csak várjak a tokenekre?
  • ForzaInter
    #21
    nem látok semmit
  • Grenzjager
    #22


  • ForzaInter
    #23
    görögöt látom már te is levertél párat:D
  • isi
    #24
    hehe Pozsonyt szétvertük
  • BADE
    #25
    jó kis buli volt:)
  • BADE
    #26
    a görögökkel vigyázni kell,van 1-2 nehézfiú
  • Grenzjager
    #27
    főleg az Olympiakoszosok mindig szerbekkel együtt....
    A Panathinaikoszosok csípik a Fradistákat, de azért ott a görög virtus.
  • Grenzjager
    #28
    Most fejlődni nem tudok, idő, hely miatt.
    50-50 szinten vagyok.
    Ti hogy toljátok?
  • isi
    #29
    én nem tudom, eléggé nem érzem a játékot, számomra kicsit unalmas lett :C
  • sanyiute
    #30
    alsó azt jelzi hogy mennyi olyan nemzetiségűt vertél le?
  • Grenzjager
    #31
    igen
  • Grenzjager
    #32
    ahogy nézem level 2 (200.000 pénz, és 200-200 szint kell hozzá) után indul be, s hogy nők is vannak azon a szinten már :P ...addig nem egy call of duty, tény

    nem egy nagy grafika, ha jól értem ez még csak beta verzió.
  • Grenzjager
    #33
    ma kocsma túra, és kocsmik falának pingálása volt :)))
    Berlin


    Athén

  • ForzaInter
    #34
    azt hogy lehet, mármint összefirkálni kocsma falát?
  • isi
    #35
    talán ha az utolsó ütés a tied.. nekem is sikerült már egyszer felfirkálni hehe :)
  • jamoy
    #36
    gyertek az ultrasonline.com fórumára,már elég sokan vagyunk.
  • sanyiute
    #37
    és hogy kerül fel a magyar címer? vagy bekell állítani képet??
  • Grenzjager
    #38
    A képeket a "főtérképen", legfelül, a bal szélén, a "profilban" lehet variálni, JPG formátum és nagyon nagyon picike méretű legyen,
  • Grenzjager
    #39
    s kép ügyben van vmi szerverrel
  • sanyiute
    #40


    sikerült!!!:) Bratislavat lefoglaltam :P