61
Körökre osztott RPG egy zombikkal teli poszt-apokaliptikus világban.
  • STREEX
    #1
    Jó adag infó és képek
    Mozgóanyag még nincs, de jónak ígérkezik.
  • SötétBarom
    #2
    TOPIC FULL OF PEOPLE WHO CARE
  • Lammer
    #3
    ^^

    ----
    -> #1

    Talan ez az a game, amit azota varok (hangulat+stilus) amiota az eszemet tudom ^^

    mar emlitettek volt a zonbájos topiGban iZS, meg irtam iZS, hogy nyissanak neki topiGot! :]

    proof

    Megkertem a banner mestereket, hogy csinaljanak a topikhoz egy jo kis bannert. Remelem jofejek lesznek. Ha megcsinaljak, berakom 'gyorsba :D

    jah es ofkorsz +fav!
  • Carlos
    #4
    +fav.

    várós...
  • Loál János #5
    [FIGYEL]
  • COOLancs
    #6
    UFO zompizs verzsön?
  • Lammer
    #7
    az infok alapjan hasonlo felallas varhato, de remeljuk meg jobb lesz :)
  • WalkingBarney
    #8
    A játék megjelent már, vagy még csúszik?
  • Lammer
    #9
    uj infok: 330K adomany osszejott...

    forras:hw - katt
  • wedge31
    #10
    Dead State Combat Demo.



    Hát...nekem valahogy a másik kickstarteres shadowrun combat jobban bejön de ez se lesz rossz.
  • Renegade
    #11
    bár nem tudom mi az a PAX Demo, de pár nap és kint van

    Here’s what we’re showing off in the demo:
    -The first 2 days of the game (with an abbreviated intro to get into the action faster)
    -First look at the starter allies
    -Dialogue reactivity to decisions, ally deaths, and ally requests
    -The shelter and the shelter’s job board for assigning ally tasks
    -Group combat, several weapons and armor types, statuses, and healing
    -Zombies grapple, bite, and can takedown humans
    -Allies/enemies killed by zombies will come back as a zombie
    -A more dangerous group of human enemies
    -Daily Results screen
    -The Area Map
    -Several combat areas
    -New music tracks and sounds
  • Lammer
    #12
    Penny Arcade Expo?
  • wedge31
    #13
    Dead State Demo Update.

  • wedge31
    #14
    Dead State - még ebben a hónapban jön a demó.
  • Marcinko
    #15
    aki türelmetlenségében szeretné látni müködés közben

    http://www.mediafire.com/download/yvd6qscbaxx3aro/Dead_State_0.8.1.40_.7z
  • Lammer
    #16
    en mocskos modon turelmetlen vagyok, szoval majd megnezem, koszonom! :)
  • Montanosz
    #17
    kint van
  • Lammer
    #18
    jaja, thnx mar lattam, most fogok nekiesni majd nemsoka :) Probaltad?(tatok?)
  • Montanosz
    #19
    nálam nem fut valami dll hibára hivatkozva
  • Marcinko
    #20
    Indítsd el Windows xp sp3 kompatibilitási módban ás minden oké lesz
  • Montanosz
    #21
    sp3 van felrakva xp... de megprobálom,amugy azt hol is kell?
  • Marcinko
    #22
    dead state ikon jobb klikk / tulajdonságok /Kompatibilitás/Futatttás .....oda pipa és kiválaszt az xp sp 3 mod
  • Montanosz
    #23
    hát nekem olyan nincs csak max windows 2000, de azért köszi a tippet
  • Marcinko
    #24
    nekem olyan dologban kéne a segítségetek, hogy a a kerités megépitése utána a job boardon beállitok több embert a partiba de amkor odaérek a célterületre tök egyedül vagyok és nem tudom, hogy miért ! Elméletben 3-4 kellne hogy ott legyünk de csak én árválkodom ott.

    Ötlet ?
  • Marcinko
    #25
    Bug majd javítják a következő patchben
  • Lammer
    #26
    "_CommonRedist" konyvtarbol minden fel van rakva?
  • Montanosz
    #27
    probáltam mindeféle verziot már régebbit-ujabbat,nagátol telepit...itt mire gondoltál a "_CommonRedist" mondattal, ha nem automatikusan csinálta akkor nem

  • Lammer
    #28
    akkor nezz bele a konyvtarba... lehet segiteni fog
  • Marcinko
    #29
    kickass torrenten fent van 49 es verzió javítja a csapat buggot
  • sárkánylovag
    #30
    Már bugmentes lehet benne menteni is rendesem mégse játssza szinte senki
    Vigyázzatok a upgrade-el.
    Először az Dead State Update v1.0.0.34-CODEX et kell feltenni
    és csak utána a v1.0.0.134-CODEX-et mert ha nem így teszel akkor eltünik az exe-d ami nem lenne túl jó
    Elég nehéz benne rájönni hogy menj ki az első küldetésre az iskolából meg hogy a táblán van felírva az összes építkezés... de amúgy a harc része nem rossz.
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2015.01.11. 22:31:38
  • Skill84
    #31
    elég sokat toltam , meg van minden fejlesztés , elég jó fegyverekkel rohangálok már .
    nagyon kezd unalmas lenni.
    próbáltam , hogy a zombikat egy helyre csalogatom petárdával meg a konzerv doboz kinézetű valamivel , de mintha bebugoltatná a zombikat néha. azaz a zombit egy tömegben mutatja a csalogató cucc körül , de még is ott marad ahol eredetileg volt.
    ez azt eredményezi, hogy ha arra megyek rámagrózik aztán combatba kerülök. mák hogy a többit nem húzza be.
    ahogy a This War of Mine ez is csak az elején jelent kihívást nekem .

    az nem igazán kihívás , hogy nem 5 hanem 10 buta ait kell lelőnöm egy területen.
  • sárkánylovag
    #32
    Elég nagy a hasonlóság az említett This War of Mine-al, a demója meg a repülő videóvetítéssel tiszta Forest ami szintén egy túlélős játék.
    Nagy divatja lett most ezeknek amit nem igazán bánok. A Don't Starve-val kezdett sor szépen fejlődik.
  • Renegade
    #33
    kinyírtátok a bázis közeli human camp site morcos túlélőit, illetve lesz esetleg később valami barátkozás velük?
    még elég az elején vagyok, a bolond IT-s épp hogy felkelt
  • Marcinko
    #34
    Nem , mert ha jól emlékszem romlik tőle a megitélésed ( kiprobáltam mindkét változatot )
  • sárkánylovag
    #35
    Én nem bántok benne békés embereket a tábort se, igaz ha körbemész finoman a fele cuccot le lehet tőlük nyúlni :)
    A motoros bandának se mentem neki, ott is a hátulról jobb érvényes, pedig ott kirámoltam teljesen a hipermarketet előlük :)
    Nektek is meghalt a csaj az emeleten ? Egyszer kidobott egy Leadership beszélgetést vele gondolom azzal talán meg lehetett volna menteni.
    De legalább nem szívja le a táblázatot. Engem csak az zavar hogy mielőtt felveszek valakit nem dobja ki a karilapját az értékevel és az alapján dönthetnél. Bejött ez a félig pszihopata biztonsági őr is félek lesz még vele bajom...
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2015.01.12. 18:28:37
  • Skill84
    #36
    meg lehet menteni, de beszélni kell vele gyakran és akkor helyre jön. (azaz minden nap próbálj meg beszélni vele)
    ami még fontos , pl a baltásnak hamar meg kell építeni az edzőtermet különben lelép .

    a kedved meg a beszerzett extra luxus cuccokkal lehet növelni. megnézed ki az aki ok vagy lejjebbi szinten van és adsz neki amit kér.
    dezodor, csoki, szivar , ital másnap elvileg már jobb kedve lesz. persze vannak dolgok amik alacsonyan tartják az adott embert míg meg nem oldod a problémát. pl a csaj akit a motors banda üldöz. amíg nem nyírod ki őket folyamat szar kedve lesz.
  • sárkánylovag
    #37
    Ez hasznos információ. Bár milyen bölcsnek gondoltam hogy ügyesen otthagytam a motorosokat élve erre :) Melyik városba vannak azok ?
    Ez ilyen felfedezős játék rá kell jönni dolgokra.
    Y gomb kiadja a csomagok helyét, meg de nehezen jöttem arra is rá hogy kel emberek között cserélni: Jobb klikk az emberen és kijön a kis hátizsák ikon, addig mindig csak hullákba cseréltem át a tárgyakat :)
    A biztonsági őr meg attól boldog hogy kerítést épít :) Minden nap építek vele egy órát :)
    De most orvosi szobát építek mert találtam egy fertőzött csajt , nagyon félek hogy elfertőzi az egész sheltert.
    Maga a játék jó csak Így a 20 város után kezd kicsit ellaposodni mert minden város nagyon hasonlít egymásra.
    Csak az a különbség hogy a riderek ellen más fegyverek jók mint a zombik ellen. Kicsit több dinamikát tehettek volna a pályákba.
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2015.01.14. 22:56:03
  • Skill84
    #38
    egyetértek. a gond viszont az, hogy nincs vége . szerintem egy 60 nap vagy 90 fax se tudja jó lenne ha vége lenne.
    mert a vége már csak farmolás. néha elromlik valami , megjavítod aztán megy tovább.

    na meg mást igazából nem nagyon lehet csinálni ha megpróbálnak reális keretek közt mozogni.
    szerintem ez a játék elérte azt a határt aminél nem tud jobb lenni .
  • sárkánylovag
    #39
    Igen a This War is Mine a 42. napon azt mondja vége a háborúnak túlélted , ha ennek nincs vége ami valahol furi főleg ha az összes város megvan a térképen akkor lespórolták az THE END videót :)
  • Renegade
    #40
    ha jól olvastam, ennek is vége van, amikor infókat kerestem pl Cindyről az első "pályán", akkor láttam olyan topikokat hivatalos fórumon mint ending, persze nem akartam belekattintani, szóval lehet, hogy azt írják, hogy miért nincsen vége? :)