963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • Optimus Prime
    #1
    Nemrégiben jelent meg az első előzetes a Devil May Cry 5-ről vagyis új nevén DmC. A Capcom helyett Ninja Theory vette át a fejlesztést. És, hát a változtatások korántsem hanyagolhatóak....

    Azért hoztam létre a topicot, hogy inkább itt menjen a vita az új játékról, mintsem az über 4 topicját offoljuk. :)
  • Victor1103
    #2
    Nekem egy hozzáfűznivalóm van mégpedig addig ami ez a buzis karakter nem húz el a picsába és teszik vissza bele a normális Dantet addig ez a játék = DOGSHIT
  • herczeg
    #3
    aham. szóval a karakter skin. ennyi. ezen múlik hogy egy játék jó e vagy nem. szerintem neked játékdizájnernek kellene menned. de komolyan.
  • vk90
    #4
    Pedig nagyon is igaza van Victor1103-nak. Egy ilyen karaktert nem szabadna így megváltoztatni, hiszen a Dmc-t leginkább Dante miatt szeretik. Vagy ha már mindenképp ez az új karakter lesz, miért Dante a neve? Az arcformája sem hasonlít rá. Szegény Dantét megszégyenítik.
    Ettől függetlenül lehet, hogy jó játék lesz, csak már nem Dante miatt fogjuk szeretni, hanem mondjuk csak a stílusa végett.
  • Metalmilitiakid
    #5
    meg tipp szerint már nem is lesz olyan jófej vicces ember mint dante :D
  • Victor1103
    #6
    A képlet roppant egyszerű: Ha ugyan az a Dante lenne most minden rajongó epekedve várná az 5.dik részt. Mivel a főszereplő csak névlegesen egyezik meg vele és még az új karakterdizájn se lett olyan kategóriájú az emberek 99%-ának nem jön be a játék és ennek hangot is adtak a többi fórumon. Sose értettem hogy ami működik miért kell megváltoztatni....:/ Ettől még nem azt mondom hogy nem lesz jó játék,de mivel az egyik legfőbb alapelemet vették ki ebben a részben így nem is ezen a néven kellene kiadni mert azon kívül hogy hack n slash stílus nem sok hasonlóság lesz.
  • vk90
    #7
    Ja lenne a neve inkább Homo may cry. XD
  • 5c0rp330n
    #8
    a kezet szilankosra tornem annak a buzi szerencsetlennek, aki az uj transzvesztita karaktert megtervezte.
  • vk90
    #9
    Ez a helyzet éppen olyan, mint amit az Usisoft cinált a Prince of persia sorozatával 3 évvel ezeőtt. Ott is megvátozott a főszerepő, a játékmenet, a harcrendszer, szinte teljesen mást kaptak a játékosok. A rajongók ki voltak akadva. És nicsak mi lett belőle: idén visszatért a régi prince. Remélhetőleg a DMC-nél is így lesz, nagyon bízom benne, hogy egy napon viszont láthatjuk a rendes Dantét és akkor elfelejthetjük ezt a homokost.
  • Reg5
    #10
    "És nicsak mi lett belőle: idén visszatért a régi prince."

    Bár ne tette volna
  • BEAST #11
    Hajrá.


  • armageddon666
    #12
    Ja, a Forgotten Sands szarabb volt, mint az új PoP...teljesen inkoherens volt a trilógiával.
  • Reg5
    #13
    Szerintem az összes újkori PoP közül a leggyengébb lett.

    Off vége.
  • herczeg
    #14
    inkoherensnek még nem lett volna inkoherens, de egyetértek abban hogy bőven a legrosszabb új PoP volt.

    a 2008-as PoPpal meg a játékmenet volt a gond. kipróbáltak egy újfajta harcrendszert, ami jó lett volna, ha gyakorlatilag nem csak bossfightokból állt volna a game.
    az új könnyedebb, viccelődősebb herceget én pont annyira bírtam mint a régit. (sőt a régi is csak a T2T-ban mutatott igazi karaktert, az első két részben nem volt olyan nagy szám)

    (szóval én továbbra is úgy gondolom, hogy az új dante egy teljesen oké tinédzserkori dante lesz ha ez tényleg egy prequel, és a játékmenet dől majd el a dolog)
  • vk90
    #15
    Ha már ennyire pop-ozunk, nekem a Warrior Within tetszett a legjobban (szabadabb térkép, dúrvább harcok, darkos hangulat és persze Dahaka miatt).
  • Rage47
    #16
    lol :D
  • grebber
    #17
    DMC - Unreal Engine 3 hajtja
  • vk90
    #18
    Ebből is látszik, hogy már a Capcomot nem is nagyon érdekli, hogy mi lesz a Dmc-vel. A régi motor jobb volt.
  • Brolly28
    #19
    azt nem értem hogy miért kellett megváltoztatni dante skinjét
    szerintem a 4-ben nagyon fasza volt
    bár az összesben tetszett
    erre ebben semmi hasonlóság a többi részhez képesz
    bár így is úgy is kipróbáljuk ezt is
    mennyivel lazább mint az új vézna verzió
  • grebber
    #20
    A Capcom szerint a DMC lesz az egyik legjobb Dante játék
  • vk90
    #21
    Hát pont ez a gond: csak a Capcom szerint.
    Na majd meglátjuk.
  • DarkSector
    #22
    Ahogy a RE ORC-nél itt is kijött a gameplay.

    Ugyanazt tudom mondani, mint az új Resident Evilnél.
    Nézzétek meg és utána lőjjétek magatokat fejbe.

    Ennyit ér egy sorozatot átadni az amcsik kezére.


  • Rage47
    #23
    szánalom
  • DarkSector
    #24
    "Ezzel a kijelentéssel egyrészt degradálték a franchise összes korábbi darabját, másrészt elismerték, hogy magasról tesznek a rajongók véleményére, miszerint az új Dante leginkább egy homoszexuális drogosra hasonlít, amelyből sajnos felháborítóan eleget látnak a fiatalok a televízióban, felesleges még videojátékokban is szerepeltetni őket."
  • DarkSector
    #25
    Továbbmegyek nem csak a karakter buzis hanem az a folyosó is amiben a gameplay alatt ugrál-sétál.
    0 kretívitás a dizájnban.
  • Rage47
    #26
    az egész sz*r, úgy ahogy van:D
    mennyivel jobb már a DMC4...
  • DarkSector
    #27
    Csak az a szomorú hogy fanként énis ezen a véleményen vagyok.
  • Klemice
    #28
    de mi ez a 800x600as felbontás meg a ps2es grafika?
  • DarkSector
    #29
    A gecinagy reboot.

    Rebootoltak csak most buzi reboot lett
  • Klemice
    #30
    most akkor az a deviltrigger hogy buziból normál dantévé változik?
  • Rage47
    #31
    ez a zene is... nemtom mi lőtte a Capcomot. Resit is elkúrják.
  • BoneDragon
    #32
    Capcom helyébe ki se vittem volna ezeket a hulladékokat...
  • DarkSector
    #33
    Az nem normal dante, csak arra akarták skinezni, de nem is hasonlit rá.
    Biztos csak a pixeles graf miatt.

    Szerinte a főplatform a ps2 lesz.
  • BoneDragon
    #34
    Igen. Mikor elmegy a homokvihar, újra normális lesz! Ő is küzd a fejlesztők ellen. :)
  • DarkSector
    #35
    Nem a Capcom műve. Pont ez a baj, ezt is meg a Resident Evilt is kiadták amcsi csapatok kezére, én annó már mondogattam hogy ez R.I.P.-elést eredményez, csak akkor még ugattak a többiek hogy mit kárörvendek mert tuti majd jó lesz, meg ne parázzak már.

    Hát itt van.
  • vk90
    #36
    Csak remélni tudom, hogy senki sem veszi meg ezeket a szarokat (DMC, RE ORC) és akkor végre észbe kap a Capcom, hogy nem kéne ilyeneket alkotni.
    Amúgy ti is észrevettétek, hogy az új Dante haja rövidebb lett az ezelőtti trailer óta?
    Már csak az a feszülős ruci nem kéne és talán egy elfogadható főszereplőt kapnánk. Persze a régihez közel sem olyan jót.
  • BoneDragon
    #37
    Igen, változtattak a külsején.
  • vk90
    #38
    Ezek szerint hatott a rajongók felszólalásai. De még messze nem eléggé.
  • DarkSector
    #39
    Itt nem elég csak belejavítgatni, itt újra kellene kezdni a fejlesztést. :)
  • vk90
    #40
    Igen újra kéne kezdeni. De csakis Capcom kezei között.