19
  • fergusonpapa
    #1
    Szimpatikus.
  • Julius Caesar
    #2
    Wikipédia jó dolog, ha nem is mindig pontos, szakdogáknál nem hazsnálható, alapvető tájékoztatást ad és nagyjából képbe tesz (beírod hol van kukutyin, kidobja hol van, milyen hely satöbbi).

    Hasznos dolog, ingyé. Asszem ebbe nehéz belekötni.
  • fergusonpapa
    #3
    jaja.bár nem értem h 1 apro reklám felületet miért nem értékesitenek.célzot hirdetések.jó pénz mozogna benne.egy kis csikban is...
  • Julius Caesar
    #4
    Örülj neki, hogy nincs reklám. Ennyire azért ne hiányozzanak.
  • fergusonpapa
    #5
    csak üzleti szellemet nem értem.jó igen szép tiszta de ha 1 reklám felüelt van se panaszkdunk máshol tonna számra vannnak...és oldal is jol járna.de hát ök tudják =D
  • Cat #6
    Az elvet nem értitek. Ha lenne reklám, akkor az adott cég/szolgáltatás kapcsán megkérdőjeleződne a lexikon szócikkének hitelessége.
  • fergusonpapa
    #7
    nem értesz.mint google adwords vagy egyébb ennek más copy szolgáltássa ugy müködik h adot témákat kiválazstva hirdetsz ez logikus hiszen nem oldspice reklám fog megjeni egy babahirnél...most itt is feladod hirdetést kiválasztod h filmek-sziészek.és akkor a reklámod azoknál jeneik meg annyiszor amennyit kifizetél.vagy annyi klikkért.blabla.abban mit zavar a hiteleség??külön álló.mindenki tudja mien a reklám a neten.mint a városban a reklámtáblák ha akarod elolvasod ha nem nem...
  • Terence007
    #8
    Ő ért téged, te nem érted, amit ő mond a hitelesség megkérdőjeleződéséről. A helyesírásoddal meg csinálj már valamit.
  • fergusonpapa
    #9
    elássom a kertbe..
  • nthgr
    #10
    Adakozásból (eddig simán) megél, szerencsére. Nem kell reklám! Én is küldtem nekik kb 2500 Ft-ot...
    Aki önzetlenül adja bele a tudását, az valszeg adakozik is....
  • who am I 7
    #11
    reklámokat hiányolni?ez már beteges....
  • Tetsuo
    #12
    Ez mar regota nem kerdes.. marmint a cionista velemenyvonal kepviselete alap a wikinel is.
  • hdo
    #13
    fergusonpapa eddig is bizonyította már, hogy a webes reklámfelület témában nagyon el van borulva! :D
  • fergusonpapa
    #14
    :D csak az üzleti része érdekel ennyi.énis ezzel fogalkozom és érdekel.

    beteges nem hiszem.
  • Ferrer
    #15
    Ritka nagy droid vagy, már bocs ;)
  • Julius Caesar
    #16
    lassan kötelező SG-nél is minden hír alá beírni valami zsidózos HSZ-t.

    Na látjátok ezért minősítik magukat a nácik.
  • kissssss
    #17
    én már csak jót nevetek az ilyen cionrászistákomcsi összeesküvés elméleteken.
  • Tetsuo
    #18
    Nem a levegobe beszelek. ;) A magyar wikin is eleg eros "tisztitas" van, az angolon is durvan egyoldaluak a politikai es tortenelmi cikkek, mindegyik.
    Sok cikket lattam megvaltozni es ugy torolni, hogy az "edit"-ben nincs nyoma.
    Pl. kerdezd meg Kara Kant a magyar wiki-cernzurarol..
    Nekem teljesen mindegy minek hivod, zsido-, liberalis-, "demokrata-"cenzuranak, attol meg letezik es egyre melyebb es kifinomultabb.
  • Ferrer
    #19
    Nebaz!!!!
    És az UFÓk mikor igázzák le a Földet?