35
Minőségi böngészős játék
  • FL Zoli
    #1
    Üdvözlet

    Szeretném megismertetni veletek a Dragon's Call című böngészős játékot. Szerintem a mai kínálatból magasan kitűnik.

    Dragon's Call honlap

    Innen egy gyors regisztrációval már kezdheted is a játékot.
    3 kaszt van Mágus, Bérgyilkos, és Harcos. Egyenlőre 2 szerver van. Én a 2. on vagyok, sokan panaszkodnak, hogy laggol...bár én nem igazán veszem észre.

    A úgy döntesz, hogy regisztrálsz ajánlónak légyszíves írd be a nevem:

    Én nemsokmindent kapok, viszont te elég értékes kavicsokat amiket a piacon milliókért kaphatsz meg, persze érdemes ezeket elraktározni.

    Nos a játékmenet, eléggé hasonlít a 3D-s MMORPG-hez, 27. szintig eléggé "grindelős" utána valamivel kényelmesebb lesz. Ekkor elkezdhetsz "Instance"-k ba járni 2 másik játékossal, ahol jó xp, s kincsek várnak rád. Itt persze 1 ember vezeti a csapatot, a két zsoldos nyugodtan hátradőlhet s nézi hogy zsurog az arany és az xp. Csak ilyenkor a bossok kincseinek elosztásába se szólhat bele.

    De ez csak egy érdekesség a játékban, ezen kívűl még
    -folyamatos Eventek
    -Kvízverseny
    -Mentor program
    -Guild háborúk
    -fegyver fejlesztés (erről is lehetne regélni:))
    -Aréna
    -stb.

    Még annyi, hogy elég sok minden Dragon Goldba, illetve Dragon Stone-ba kerül(utóbbiból kapsz 300 at). De ez ne ijesszen meg senkit, a legtöbb ilyen tárgyhoz akár vadászat során is hozzá lehet jutni. Tehát valós pénz befizetése, illetve a VIP tagság nélkül is elég jól el lehet boldogulni. Sőt 1 napos VIP tagságot, akár Szerencsekereken is nyerhetsz:D

    Várlak titeket
  • Kiado
    #2
    Hali!

    Egy ideje már én is játszom a játékkal, lvl 53 vagyok csak, de tényleg eléggé összetett :)
    Ha bármi kérdés van tudok segíteni.
    Gyertek 2-es serverre.
  • Vincentcloud
    #3
    Ennek a mentor cuccnak mi az értelme?
  • Kiado
    #4
    A mentor tud segíteni a tanítványnak és közben ő is kap "pontokat".
    A mentor medalokat tud adni a tanítványnak, amiért ő xp-t kap, meg tudnak együtt menni instance-be is stb. szóval mindkét félnek megéri :)
    Ha írtok nevet akkor fel tudok venni 5 embert tanítványnak.
  • Vincentcloud
    #5
    Én már Zuul tanítványa lettem, lévén vele jelentkeztem a játékba.
  • Fidolorous
    #6
    hardcore playerseknél azért nagyon etetik a népet
  • Sir Quno Jedi
    #7
    ...háááát, mivel az egész a fegyók/felszerelés upgrade-jéről szól idővel és a leggagyibb level 20 alatti felszerelés 30%-os esélyű 1 szintnyi upgrade-jéhez is kellenek lucky gemek (6) és így van rá 30% esély. Nomeg kell egy valag arany, meg dragon gold, vagy 108. azaz az összes dragon gold-od elmegy a leggagyibb felszerelésed 1-2-szeri fejlesztésére és onnantól vége, vagy tolod bele keményen a pénzt, vagy nem fogsz többet ápgrédelni. Röhej. Magas szintűek meg +9-es cuccokban flangálnak, na azok nem lehettek olcsók. :DDD

    Én még csak level 20 vagyok így amúgy sem éri meg refine-olgatni, mert gyorsan kinövöm a felszerelésem mindig. Node hogy később mi lesz így...
  • FL Zoli
    #8
    Nyugi lucky gemeket, szerezhetsz mezei moboktól, instanceba, sőt ha sokat arénázol, a honor pontokból is vehetsz, + ajándékdobozokból stb. Én fegyvert szoktam csak fejleszteni. A többi felszerelést csak akkor ha tényleg jó, de akkor is csak +4ig

    +gyűjtsd a magic debrist azzal növelheted a javítás sikerét
    Lesz még annyi kavicsod , hogy nem fogsz tőlük férni...már ha okosan játszol:)
  • Kiado
    #9
    Én sem fizettem semennyit a játékért, de rohadásik vagyok gem-ekkel. :)
  • Kiado
    #10
    Egyébként meg Arena-ban a honor pontokat is be lehet váltani gem-ekre, ezért minden nap érdemes lenyomni azt a 20 harcot.
  • BEAST #11
    Egyelőre tetszik. Lehet itt fogok napi párszor kattingatni Shakes&Fidget helyett.
  • TopGun
    #12
    Hi! Ingame kepeket nem tudtok felrakni?
  • Kiado
    #13
    A honlapon a "Game Info"-n belül van néhány.
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Nem vagyok hülye, dugig vagyok gem-ekkel (ezé ellett invyt bővítenem), de magához a refine-hoz ahhoz dragon gold, vagy stone KELL! Érthető vagyok-e így má-e?!444negz :D
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Én párhuzamosan nyomom a két shakes szerón, meg ezt.
  • Sir Quno Jedi
    #16
    Amúgy az a taktika, hogy azember begyűjti az öszes elérhető küldit, majd lesz köztük sok, amiben uyganazokat a szörnykeet kell ölni/fosztogatni stb. és így spórolunk action pontot rednesen, mert egynek számolja, pedig 2-3 küldibe számít bele! Nagyon faján lehet így tolni. Text mode (nem kell anim) és kat-kat-kat->beng.

    Mondjuk így is gyorsan fogy az eksönpünt.
  • FL Zoli
    #17
    Nem tudom merre kalandozol, vagy mit próbálsz refine-olni, de tőlem csak aranyat kér:D
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Node ha pakolsz rá 6 darab magicstone shard-ot, hogy 30% javítsd a success rate-et, akkor már 108dragon gold kell neki. Igaz, hogy valszeg. az elején ennek nem sok értelem van, mert magas szintű cuccoknál gond, ha elcseszed.
  • Sir Quno Jedi
    #19
    Nah, igaz, nem kell hozzá dragon gold, ha nem pakolsz bele magicstone shardokat.
  • Kiado
    #20
    Nem kell hozzá dragon gold.
    Minden fejlesztéshez 1 gem kell.
    A debris-eket tudod hozzá adni, hogy +% od legyen a sikerességhez.
    Azokat meg úgy szerzed, hogyha elbaxod refine-t.
  • FL Zoli
    #21
    Hello

    Chat smiley-k között van 1 jópofa fehér macska, nem tudja vki mi a franc az? már láttam több helyen is. Vmi rajzfilmben van? Vagy csak szimplán egy smiley?
  • Cutee
    #22
    A fegyvereknél ruháknál pontosan mit jelent a Soul Power ?
  • FL Zoli
    #23
    Van egy bizonyos soul stone nevő tárgy. Ezt ha belerakod a felszerelésbe akor annak lesz egy bizonyos Soul power értéke. ha ezeknek az összege 100 akkor 1% kal nagyobb lesz a támadásod (a max 1000 nél 10% os) tudtommal csak ennyi bónuszt ad
    + bizonyos értékek elérésekor különböző effekteket kap a karaktered
  • Cutee
    #24
    Van aki a server1en van fent ?
  • Kiado
    #25
    Gyertek inkább s2-re :P
  • Cutee
    #26
    Amikor reggel akkor vmi hiba volt és nem engedte oda. Most, h meg már 42es vagyok már maradok.
  • Cutee
    #27
    *reggeltem
  • FL Zoli
    #28
    Nemrég pár régebbi guild társsal csináltunk egy új guildet..pár napja a vezető engem tett meg utódjának( azóta nem is volt online)
    Szóval ha valaki be akar lépni jelentkezzen
    Discworld
  • FL Zoli
    #29
    Lassacskán gyűlnek azért a magyarok, ha valaki kedvet kap, nyugodtan keressen meg minket
  • Bamanna
    #30
    Én 2 napja regisztráltam, nálam csak a szerver 1-et adja ki... Viszont lenne kérdésem: az AP hogy töltődik vissza? mert h írja, h minden reggel 8-kor 150-et tölt, de ez nem történik meg. Hogy van ez? A Dragon Stone viszont így elég hamar elfogyna, ha ezekre pazarolnám :(
  • Kiado
    #31
    Nálunk nem reggel 8, mert más időzóna, asszem olyan 1 óra körül töltődik vissza, de ha felviszed az egeret a bal felső sarokba ott írja, hogy mennyi az idő a játék szerint, ahhoz kell számolni.
  • Bamanna
    #32
    1 órakor tölt vissza :D
    Lenne még kérdésem: nem világos, h a gem-eket hogy lehet betenni a cuccokba, mit mivel kombinálok, mi az az embed, szóval ez nekem teljesen zavaros. Olyan, mintha minden dragon goldba kerülne, szóval nem értem és nem is sikerült még semmit csinálnom, fejlesztenem :(
  • FL Zoli
    #33
    Upgrade menüben alul írja mihez mi kell.

    Refine: felszerelés + lucky gem : növeli a sebzést vagy védelmet
    Purify: felsz. + dragonshard: ha van a felszerelésnek elő ill. utótagja azokat változtatja .
    Embed: felsz. nyitott socket-tel +rúna: elementális sebzés,-védelem, illetve egyéb bónuszok
    Inject soul: felsz. +soul stone: soul power bónusz
    Decompose: min +2 es tárgyak betörése debrisnek
    Combine: Event itemek összegyúrása vmi hasznossá

    Rúnákhoz mégy annyit hogy Dragon goldért bármire nyithatsz +2 socketet. Így akár 4 rúnát is rakhatsz 1 tárgyba
    De maguk a fejlesztések nem kerülnek Dragon goldba.
  • FL Zoli
    #34
    Hmm, azt hittem többeknek nyeri el a tetszését. Mindenki farmerkodik manapság?

    Ahhoz képest hogy az elején milyen sok magyar volt, mostanra "elkoptak". Rajtam kívül már csak 1et tudok aki még aktívnak mondható.
  • Pifu007
    #35
    A 7es szerveren van egy kisebb magyar guild. Szívesen látunk minden magyart a szövetségbe.