522
  • STREEX
    #1
    Hivatalos bejelentés + 2 Trailer
    Remélhetőleg valami jó fog kisülni belőle.
  • biomage
    #2
    nem rossz
  • Ironman2
    #3
  • Ironman2
    #4
    Egész jó egy játék lesz.
  • pxxl
    #5
    azon gondokozom, hogy idén vajon lesz-e még értelmes topiknyitás
  • Prince23
    #6
    Nem Kicsit Borderlandses
  • Kicsikiraly
    #7
    Kicsit Borderland, kicsit Half-life2, kicsit Dűne. vmi eredetit már.
  • Probatbicol
    #8
    Szerintem elsiklottatok a tény felett, hogy ez egy open world típusú mmogame lesz, így viszont elég eredeti szvsz. Mondjuk a topik alcíme is megtévesztő.
    Egyébként én úgy látom, hogy csak a karakterek rajzfilmesek, a táj az 'hagyományosan' kidolgozott, ez majd jól jön, ha esetleg nagy tömeg gyűlik össze egy helyre.
    Engem nagyon megfogott a gameplay vidó hangulata, különösen amikor megy az komp a városba és közben mindenfelé látszanak a harcok, ahogy más playerek nyüstölik a mobokat, robbanások, stb. Remélem lesz belőle a Tabula Rasa-s háborús hangulatból valóban.
  • SigS
    #9
    Kicsit Serious Sam
  • Ironman2
    #10
    Van benne minden mint a bucsuban.
  • TreDoR
    #11
    Úgytudom a Tabula Rasa egy k*rva nagy bukás lett, szóval ez a game ne hasonlítson semmiben rá ha életben akar maradni.
  • shaba23 #12
    szerintem faszán néz ki! Van hangulata.
  • Probatbicol
    #13
    Játszottál vele? Attól, hogy bukás lett valami, még lehetnek benne jó elemek, a TR-ben rengeteg mindent elszúrtak, meg rengeteg bug volt benne, de a hangulat az ott volt rendesen és azt a pörgést azóta sem éreztem egy mmoban sem.
  • kifli
    #14
    kicsit szar
  • TreDoR
    #15
    Én nem azt írtam, hogy bukás lett, hanem, hogy k*rva nagy bukás lett. A különbség a kettő között, hogy előbbinél egy darabig túlélte volna, de a TR másfél évet sem bírt ki.
  • 536134
    #16
    Annyira nem lehet rossz, engemet a Borderlands-re emlékeztet. ;)
    Egy próbát megér!
  • tutituti
    #17
    Beta-ra lehetett már regisztrálni!
  • shaba23 #18
    A CGI trailer is elég jó lett, de azt hiszem a készítőknek volt köze a hellgate-hez:)
  • [HUN]Crassus
    #19
    +fav
  • Prince23
    #20
  • SZEG007
    #21
    Egy kis gameplay:
  • Fpocok
    #22
  • tutituti
    #23
    Mindenki kapott emailt?
  • 0Fritz0
    #24
    A szomszéd nénike még nem.
  • DarkBlade
    #25
    ja, én kaptam.. de a szomszéd Pista bá már nem.. vagy is.. még nem.
    Lehetne már open béta. :)
  • tutituti
    #26
    Szomszéd Pistabá a becsületes nevem,mégis kaptam.Most akkor hogy is van?:D
  • SZEG007
    #27
    ma küldték ki az elsö adag béta meghivot. Valaki kapott?
  • DarkBlade
    #28
    Én nem kaptam.. még.
  • SZEG007
    #29
    most nézem hogy 500db-ot küldtek ki és 200000 regisztrált ember van:P
  • SZEG007
    #30
    video interju az egyik fejlesztövel: http://www.shacknews.com/video/10515/firefall-mark-kern-interview
  • vzajcev
    #31

  • Clethcriss
    #32
    Hali! Tud valaki küldeni invite code-ot? :) Vártam nagyon a beta-t, szinte a kezdetektől, de mire eljött, meghalt a gépem és most tudtam venni egy normális masinát.
  • LeWyTy
    #33
    Én meg most találtam a játékra... már béta is van? hogy lehet bejutni?
    Am elég népszerűlten a téma ahhoz képest mikkel áll szemben a játék.
  • BuriP
    #34
    Closed Béta szeptember óta fut, de kulcsot kapni nagyon nehéz. A megjelenést nyáron még idénre igérték, de csúsznak vele. Még nyílt bétáról sem hallani semmit ha lesz egyálltalán.
  • SZEG007
    #35
    Dev Diary:
  • tutituti
    #36
  • DarkBlade
    #37
    Greetings!

    We are very excited to announce that Firefall is now available for beta. We would love for you to be a part of testing Firefall and helping shape the game for years to come. We here at Red 5 Studios have put a lot of hard work and dedication into Firefall and are thrilled to finally be able to share it with you!

    If you would like to join us on this journey, the first step will be to create a Firefall Beta Test Account. After successful creation of your account you will receive a follow-up e-mail detailing further instructions in order to gain access to the beta test.

    Please click the following link to begin the beta process:
    Create Beta account now!

    If you experience any problems with account creation, please contact us at [email protected]. Your invite code is xxxxxxxxxx.

    Thank you for joining us -- we hope you enjoy this early look at Firefall.

    Note: Firefall is still in early testing. We haven't yet completed optimizations for lower-end computer systems. If your system specifications are below the following requirements, you may experience poor performance while playing Firefall.

    CPU: Core2Duo 2.4ghz or higher
    Memory: 4GB or higher
    Graphics card: nVidia 8800 or higher

    - The Red 5 Tribe

    Red 5 Studios, Inc.
    www.firefallthegame.com


    Nektek is jött ilyen? :D
  • tutituti
    #38
    nem sajna.Tehát iziben jöjjenek majd az infók:)
  • SZEG007
    #39
    hoppá én is kaptam:)
    viszont informáciot nem adhatunk majd ki, mert szerzödésbe tiltva van az informácio szivárogtatás, és beperelhetnek érte.
  • DarkBlade
    #40
    Ja.. van NDA. Sajna.