4
  • Komolytalan
    #1
    Nekem IE6 van fent, mivel úgysem használom, és láss csodát - megy rajta a videochat amit írtam. Mivel facebook alá egy sima iframe-be lehet tenni alkalmazást, így ott is menne. Ami alatt van flash plugin, az alatt lehet videochat is. Natív módon (html+javascript) meg mondjuk IE7-el se lehet megcsinálni. Szóval szagértők megint csak szagértettek, ahogy szoktak.
  • phoenix1
    #2
    Egyelőre oldják meg, hogy ne timeoutozzon a http://static.ak.connect.facebook.com cím, majd utána jöhet a videochat, sokan panaszkodnak erre.
  • leone92s
    #3
    Nem lenne baj az se, ha kizárnák akár a 7et is, mert akkor igencsak sok embernek frissítenie kellene a böngészőjét (ie8ra), ami webdesignereknek maga lenne a paradicsom (jó, nem egészen, de azért mégis könnyebb lenne 1 fokkal) :D
  • Thaison
    #4
    Ezek az újítások elég jók lennének, kíváncsi vagyok ogy mi fog megvalósulni belőle, bár szerintem ha úgy hagynák az oldalt ahogy vagy, akkor sem csökkenne a népszerűsége egy kicsit sem. Mondjuk most furcsa hogy a google megcsinálta ezt a telefonálós dolgot aztán most hirtelen mindenki ilyet akar az oldalára:)