31
Motorola Droid X
  • [HUN]Crassus
    #1
    jobban bejövős mint az iphone 4....
    karácsonyra vennék magamnak egy ilyet....remélem lesz rá itthon módom
  • [HUN]Crassus
    #2
    baszki *DROID:)
  • Máté94
    #3
    Valamit azért nem ártana írni, hogy mi a fenéről van szó........
  • whiskeyman
    #5
    33 évesen ennyire futotta???
    helyesírás se megy, se infó a telefonról...
  • berczely
    #6
    Érkezőben a Motorola Droid X

    Motorola Droid X - a legnagyobb Android

    Bemutatta a Motorola – nem csak méretben – legnagyobb androidos mobiltelefonját. Gyors proci, nagy kijelző, jó kamera, óriási akku, és ez még csak a kezdet!

    A Motorola Droid X nagy. A 4,3”-os, 854x480 felbontással rendelkező kijelző miatt ennyire méretes (127,5 x 65,5 x 9,9mm, 155 gramm), de nem kell szégyenkeznie a többi alkatrésze miatt sem.

    A gépben egy 1GHz sebességen futó TI OMAP3630 processzor található nem kevesebb, mint nyolc gigabájt tárhely társaságában. Utóbbit akár további harminckettővel is kiegészíthetjük, ha nem lenne elég.

    A készülék oldalán egy HDMI kimenetet is találunk, hátoldalán pedig Quasimodo-hoz hasonlatos dudorban a kamerát. A nyolc megapixeles kamera dual LED vakuval érkezik, és az 1/1000 záridő mellett támogatja a 720p felbontású HD videók felvételét és olyan extrákat is, mint a lassított felvétel. A bütyök egyébként talán arra is jó lesz, hogy kevesebbet csússzon ki a kezünkből a mobil.

    A készülék egy 1540mAh akkuval lesz felszerelve, és Android 2.1-et futtat. Egészen nyár végéig, amikor is kijön a 2.2-re való frissítés. Az egyetlen hibája a készüléknek, hogy jelenleg csak CDMA és EV-DO hálózatokhoz létezik, de a Droid európai MILESTONE változatának mintájára, reméljük, a Droid X is eljön hozzánk - akár már rögtön 2.2-es Androiddal.



  • donoki
    #7
    jó kis telónak tűnik =)
  • Narxis
    #8
    need
  • bardocz
    #9
    Ezek az android telók jóak?
    Vodafone 845-öt néztem. Wifis, meg van rajta jack kábel, szóval akár jó is lehetne.
  • PrasCo
    #10
    Azért ilyenkor eltűnődöm rajta, hogy én még a 6320i-mmel nyomulok...
    minthogy működik.
  • SimaSuna #11
    845-m van lassan 1 hónapja..
    semmi gond vele...
    net wifi megy...más nem kell :)
  • bardocz
    #12
    Régi simkártyáról tényleg nem mennek rá át a telefonszámok?
  • theone91
    #13
    A legjobb nyílt mobil oprendszer. Nem mintha olyan hatalmas lenne a választék. A Vodafone 845 tipikus magyar árszabás mellett gyatra telefon lenne, de amennyiért kapni lehet, egy arany. Úgy tűnik a magyar Vodafone is rájött arra, nyugat európai árakkal itthon is jelentős (...sőt) profitot tud kicsalni a kínálatában fellelhető telefonjaikból.
  • Narxis
    #14
    Ideje lenne már haladnod a korral...
  • precision
    #15
    akkor vezess trabantot is, az is gurul és elvisz Aból Bbe :D
    nézzél régi képcsöves fekete-fehér tv -t, hisz azon is látod az adást :)
    netezz 56k -n, hisz azon is ugyanúgy be ill. letöltődnek az adatok, mint a szélessávon :)

    szal a fentiek is működnek, ezek az új hasztalan dolgok csak nekünk birkáknak való :DDD

    egy kis on:

    bejövős a telefon, szeretem az androidot, mert ezelőtt nem is gondolkodtam volna ilyen márkákban hogy motorola vagy samsung, de az android miatt a gyártó szinte nem is számít... és ez jó dolog :)
  • precision
    #16
    szóltam moderátor topikban, hogy írják át :D
  • bardocz
    #17
    Értem, köszi. Ha olyan az előfizetésem, hogy olcsóért meg tudnám venni(20ezer alatt, többet telefonra nem költök), akkor lehet veszek majd egyet.
  • Cat 02 #18
    Tehát ezen jobb a hangminőség és gyorsabban felveszi a telefont a másik fél ? Lehet tényleg kéne váltani >.>

    Ám ha lesz telóm, nekem is Android lesz, de várok, hogy a Galaxy lemenjen 50 alá jóval :)
  • Probatbicol
    #19
    Azért a hasonlataid picit sántítanak.
    Az autó elsődleges funkciója a közlekedés, a trabant lassabban, kényelmetlenebbül és kevésbé biztonságosan szállít A-ból B-be mint egy modern kocsi.
    A TV elsődleges funkciója a TV-nézés :), ugye nem kell ecsetelni, hogy a ff tv mennyivel rosszabb élményt nyújt ebben?
    A netnél ugyanez a helyzet.

    A telefon elsődleges funkciója a telefonálás. És ebben a régebbi nyomógombos készülékek semmiben nem maradnak el a modern társaiktól, sőt szerintem még kényelmesebbek is, az akkut ritkábban kell tölteni, és nyugodtan zsebre vághatod egy kulcscsomó mellé, nem lesz semmi baja.
    Tehát aki csak telefonálásra akarja használni, annak tökéletesen megfelelnek.

    Sajnos én sem tartozom ezek közé, úgyhogy szemezgetek is valamilyen androidos cuccal, ráadásul fejleszteni is szeretnék rá. Valószínű Galaxy S lesz ha kicsit lejjebb megy az ára.
  • Probatbicol
    #20
    hehe, esküszöm nem olvastam a hozzászólásod....
  • bardocz
    #21
    Olvastam két androidos teló tesztjénél is, hogy lehet rá vásárolni programokat(navigáció, akármi). Ez hogyan működik? Hó végi számlán lesz rajta az összeg, vagy bankkártyás, mint egy netes vásárlás?
  • precision
    #22
    android market a dolog, nem a számlán lesz rajta, hanem bankkártyával kell felregelni a market -ra, és program vásárlásnál a bankkártyádat terhelik meg a megfelelő összeggel

    de olvass utána, lehet hogy a bankkártyán kívül is van más fizetési mód (mittudomén, paypalon keresztül "feltölteni" az accountodat és azt levásárolni?)
    de az tuti hogy semmi köze a szolgáltató általi számládhoz meg úgy egyébként a sim kártyához, tudniillik anélkül is megy a dolog ha pl sim nélküli módban wifin keresztül kapcsolódsz a markethez
  • bardocz
    #23
    Értem, köszönöm. Akkor simkártya nélkül is lehet pl wifin keresztül netezni? Ez marha jó, már biztos, hogy androidos lesz a következő telefonom:)
  • precision
    #24
    hát az iphone elindul pl sim kártya nélkül, nagyon meg lennék lepve ha az android nem tudná ezt a funkciót :) 99.9% hogy igen, az a 0.1% az az, hogy sosem volt még androidos telefonom, szal lehet :) de az esélye kb 0 (szerintem)
  • kifli
    #25
    symbian-os n95-öm is tudja :)
  • precision
    #26
    szerintem az összes okostelefon tudja :)
  • dragon11
    #27
    ok, fizeted a telót ?
  • precision
    #28
    adok neked egyet, ha te nekem előbb kettőt
    sztem nem rossz üzlet :P
  • thomas77
    #29
    halihó.vettem egy motorola 845-öt.azt irják hogy van rajta hanghivás.
    tudja valaki esetleg,hogy hol lehet beállitani?elöre is köszi.
  • thomas77
    #30
    ja.és létezik olyan navi szoftver ami nem megy fel a netre használat közben?
  • bardocz
    #31
    NDrive.
    Innen le tudod szedni.