18
  • Gascan #1
    Tanulság? Nem kell Googlet használni :)
  • Narxis
    #2
    vége az internet semlegességének?

    Már régóta vége...

    Nem tetszik? El lehet menni máshova.
  • willcox
    #3
    Ez csak vihar a biliben. Én nem érzek itt semmi problémát.
  • gulyasandras
    #4
    Muszáj az értéktelen twitteres hozzászólásaiddal az összes informatikai oldalt teleb@szni?
  • Gerygrey
    #5
    Sajnos a Google termékeinek nincs alternatívája.

    Egyébként mi ezzel a gond? Lehet venni autópálya-matricát pénzért, és azért nagyobb sávszélesség jár, de mehetsz a 7-es főúton Székesfehérváron át, ingyen.
  • Julius Caesar
    #6
    Nekem egyre unszimpatikusabb a google. Keresőjén és Gmailen kivül nem sokat használok tőlük (ez a kettő tényleg jó).
  • 5c0rp330n
    #7
    az hogy nem sokat hallasz roluk csak teged minosit.
  • FefeeX
    #8
    youtube? :)


    5c0rp330n: te meg tanuljál már meg olvasni...
  • andersh
    #9
    Majd mindenki Svédországon keresztül fog internetezni VPN-nel, és akkor cseszhetik a korlátozásaikat.
  • Garrett27
    #10
    Nem fog egynéhány internetezőn kívül, hidd el. Ilyen mamutvállalatokat nem tudsz megállítani, amiben megegyeznek, az úgy is lesz, az emberek torkán meg ezt is lenyomják majd. Legfeljebb kinyilváníthatod ajánlásaidat a Google egyes online kérdőívein...
  • Chriss745
    #11
    Internet semlegesseg? UPC evek ota korlatozza a torrent forgalmat, 30 megabites csomagban 10k-ra!!! Hol van mar a semlegesseg...
  • Julius Caesar
    #12
    Titkosítás. Nekem megoldja, simán jön a torrent ilyen 2,5-3 megákkal.

    Fefeex: ja igen, youtube. De hát azt nem lehet kikerülni :)

    5c0rp330n: Őőő, mi?
  • Skynet85
    #13
    ,,Mások inkább úgy vélekednek, hogy kompromisszumról van szó. A Google eszerint valójában arra jött rá, hogy erős szövetségest kell szereznie a netsemlegesség ügyében, ennek elérése érdekében pedig komoly engedményekre is hajlandók voltak. Kihagyták tehát az egész iparágnak szóló közös ajánlásból a vezetéknélküli hálózatokat - mondván, hogy azok még gyerekcipőben járnak -, és inkább a vezetékes elérések esetében igyekeztek garantálni a főbb pontokat."

    Ahham nah meg ugye ott egy flottányi Opel, felszerelve azzal a csoda kütyüvel ami végig csekkolja a wifi hálozatokat:D. Sok volt a befektetett pénz, nem úgy van az ám, hogy ennyit kigorunk az abalakon hanem legalizáljuk a kémkedést, mindezt házi berkeken belül. Még vmi, ki hatalmazta fel őket erre( tom a pénz), mert elveileg ők egy szolgáltó cég vagy még sem? ...
  • FefeeX
    #14
    Jön az 6 megával is :) ettől függetlenül már nehogy trükköznöm kelljen, hogy kihasználhassam az internetem sebességét... Hetente új béta utorrent, hogy tényleg meg is maradjon a sebesség. Azért elég gáz, hogy egy szolgáltató ilyet megengedhet magának, semmi büntetés, semmi felelősségre vonás...
  • Julius Caesar
    #15
    Vuze a válasz :) Februárban raktam fel, mikor XP-ről váltottam hetesre. Azóta csak akkor frissítek, ha kéri.

    És megy.
  • Hamlet
    #16
    Azért rossz az autópályás hasonlat mert az interneten nem 6 autópálya van, hanem 100 millió weboldal. Gondold el amikor a Kábel tvhez hasonlóan majd előfizetsz csomagokra:

    - index.hu, iwiw.hu - havi 5000 Ft
    - index.hu, iwiw.hu, google.hu - havi 10.000
    - összes .com oldal - havi 15.000 Ft

    Ja, épp nincs olyan csomag amiben benne van az sg.hu ? Az új oldalak miből is fognak fizetni a UPC-nek, hogy ugyan már adjanak nekik is sávszélt (rakják be egy csomagba)? Kvázi előbb - utóbb megszűnhet az összes ingyenes oldal - illetve ami nem termel elég profitot.
  • djw
    #17
    le az ingyenes oldalakkal :D
  • Zenty
    #18
    "semleges, demokratikus jellege túlságosan sok teherrel jár"

    Persze mert nem tudják úgy kontrollálni és célzottan agymosni az internetet mint a TV-ét és az újságokat. Ez bassza a csőrüket.