25
  • Watchmen
    #1
    Várós főleg Portman kisasszony miatt mit megadnék ezért a nőért.:D
  • Koge
    #2
    A requiem az egyik legrosszabb drogos film amit eddig lattam, hihetetlen, hogy pusztan hatasvadaszattal, el lehet adni egy ilyen ferditett cuccot.
  • winnie
    #3
    "el lehet adni egy ilyen ferditett cuccot."

    el lehet adni? hol adták el a requiemet? oké, te láttad, neked eladták (hopp, máris nem hihetetlen, hogy eladták, hiszen te is "megvetted"), de megbukott, nem?
  • Etinger
    #4
    Furcsállom azért, hogy Szekeres Viktor, aki majd' minden cikkbe a bevételekkel jön kihagyta, hogy Nolannel ellentétben Darren Aronofsky filmjei a kasszáknál szinte majdnem mindig nagy pofára esések...
  • Etinger
    #5
    Azért a "megvetted"-et jól tetted, hogy idéző jelbe tetted! :) ;) De szépen csengett ez a mondat.. :D
  • bmw
    #6
    Legjobb film 2010-ben??
    Ne vicceljunk mar....
  • Ender Wiggin #7
    Kétségtelen, hogy Aronofsky filmjei nem a pattanásos seggű 14-20 éves netbetyároknak készülnek. Így nem csoda a bukta. De ha valaki végre felnő, akkor nem kizárt, hogy talál bennük szépséget, akkor is, ha nem robbantanak kasszát a jegypénztáraknál. Nolan hozzá képest egy olcsó kutyaütő.
  • KillerBlue
    #8
    "Persze Aronofsky csak minőség tekintetében hasonlítható össze Nolannel, hiszen filmjeit egyelőre az anyagi siker elkerülte"

    Ott van az! Én szerintem ne hasonlítsuk össze a filmeket aszerint mennyi bevételt szedtek össze mert nem az alapján derül ki, hogy egy film jó e vagy sem.
  • bippo
    #9
    Etinger, KillerBlue: Nem értem, mi a bajotok. Végre most először normálisan írta le. Dícséri a rendezőt, a filmjeit, Nolanhez hasonlítja, hogy a nézők és a kritika is elismeri, majd a legvégén kvázi zárójelesen megjegyzi, hogy az anyagi siker viszont elkerülte eddig. Teljesen korrekt.
  • KillerBlue
    #10
    Most mi van? Etinger írta , hogy most kimaradt a bevételekről szóló rész. Én meg csak rámutattam, hogy ott van. Nem értem mi volt ez a "Nem értem, mi a bajotok."
  • Etinger
    #11
    Jaja, én néztem el, csak rám tessék mutogatni, KillerBlue szólt nekem is ;)
  • Etinger
    #12
    Ízlések és pofonok, Nolan számomra sokkal szórakoztatóbb. Bennem a meg nem értett művészet mindig negatív érzéseket kelt. Viszont a Robotzsarura, ha esetleg megcsinálná, érdekelne milyet alkot...
  • z99999
    #13
    Mila Kunis miatt várós
  • KillerBlue
    #14
    Nem nevezném meg nem értett művésznek. Inkább arról van szó, hogy míg Nolan közönségfilmeket addig Aronofsky inkább kommersz filmeket készít.
  • bippo
    #15
    Okok, benéztem, félreértettem, mit akartál. bocsánat. Csak Etingernek szólt volna.
  • Zocsi
    #16
    Aronofsky filjeire sok mindent lehet mondani, de hogy kommersz az kizárt.
  • Szolnokboy1
    #17
    a robotzsaru projektnek lőttek, nem lesz belőle semmi egyelőre.
  • Fresh Duke
    #18
    wtf
  • Atkamon
    #19
    Na mi van, hogyhogy nem említi senki a trailerben smároló két csajt??:O
  • bippo
    #20
    Vagy én nem vagyok tisztában a kommersz fogalmával vagy te.
    Én a mainstream, ponyva, közönségfilm halmazhoz sorolnám a fogalmat. Aronofsky meg pont nem ilyen.
  • Inquisitor
    #21
    A forrás és a Pankrátor is mesteri darabok, ezt a filmet is szívesen látjuk majd.:)
  • matrozrabbi
    #22
    Forrás nagyon favorit film! Requiemet is szerettem, de a Pankrátort még nem láttam, de beállt a sorba :) Aronofsky jól csinálja. Nolan más, nem nagyon értem a hasonlítási alapot..
  • Terlis
    #23
    Te vagy tisztában a fogalommal, a kommersz az a mainstream, könnyen befogadhatót jelenti.

    Szerintem Aronofsky azért jó, mert megtalálja az egyensúlyt. Van mondanivalója, de nem lesz művészieskedő. Jó hát nem harry pottereket meg szuperhősös filmeket gyárt sorozatban, de attól még sokaknak befogadhatóak a művei. Szvsz A rekviem egy álomért simán lehetne "kötelező" minden 17 évesnek, hogy tanuljon egy kicsit a világról. Hatásosabb, mint a "tanujjá' fiam, mer kukás leszel, baszod" nevelőszöveg. Meg valójában az nem is drogos film, hanem "függőségi".
  • NEXUS6
    #24
    Asszem, csak a Forrást láttam tőle, erős túlzás lenne azt mondani, hogy teccett. Szeretem az elvont filmeket, de ez már nagyon beteg volt nekem.

    Tehetséges a fazon, de nem szeretem a látásmódját. Nálam kb Tim Burton-nel van egy skatujában.
  • Matte
    #25
    kritika

    Black Swan kritika