10
Japan role-playing game by tri-Ace ( 360/PS3 )
  • Totti5
    #1
    Resonance of Fate - Official Trailer [HD]

    Gameplay Trailer HD

    Gamer365[Teszt] Resonance of Fate




  • Totti5
    #2
    Nem sokan játszanak vele, de azért hátha akad.

    Yeti Bossnál nem tudtam Tri Attackot csinálni. Beálltam háromszögbe, az előzőleg Heroe Action is volt, de semmi. 6szor megcsináltam és semmi eredménye. Nem értem.
  • Zsolek123
    #3
    mekkora jól néz ki!

  • Zsolek123
    #4
    viszont most nézem hogy PC-re semmi...
  • Victor1103
    #5
    A pc-nek leáldozott
  • edios
    #6
    képek alapján picit szegényes a karakter design, trailerig még nem jutottam el.
  • Totti5
    #7
    Ruhára érted, vagy a fejükre?

    Mind a három karaktert testre lehet szabni. Tonna szám vannak benne ruhák, lehet vásárolni a boltba, lehet kiegészítőket is pl napszemüveg, sőt ha nem tetszik a haja színe azt is meg lehet változtatni.

    Olyan nagy csicsára nem kell benne számítani. A színek is visszafogottak, ahogy a környezet is a ridegséget sugallja ( nem véletlen persze ).

    Nekem nagyon nehéz ez a gém, folyamatosan a game overt bámulom:), de amikor 20.ra sikerül legyőzni az ellent akkor pezsgőzés van:), mondjuk nem lenne nehéz, csak nem triviális hogy hogyan tudod legyőzni, és ki kell tapasztalni. Szerencsére a harc van annyira dinamikus és látványos és szinte maximális szabadságot ad mindenhez, hogy nem válik unalmassá a dolog.
  • Prince23
    #8
    FF XIII jobb, sokkal
  • Totti5
    #9
    FF13ban nincs semmi szabadság - ebben van
    FF13ban nincs boltozás, nincs semmiféle beszélgetés a környező népekkel - ebben van
    FF13ban nincs világtérkép - ebben van
    FF13 ultra lineáris - ez nem

    FF13 50szer annyi pénzből készült mint ez, 5ször annyi idő alatt, 5ször annyi emberrel, DE.

    Mégis ezt jobban élvezem, mert nagyobb szabadságot ad, és a harc mehanikája nagyon jól átgondolt és újszerű és tele van tartalommal az egész. Igen az FF13 szebb és a story abban kiváló.
  • Samballah
    #10
    jaja ez egy nagyon alulértékelt game, a szaksajtó is lerántotta rendesen.
    nem vagyok a műfaj nagy rajongója de mikor kijött xboxra vagy 2 hétig ezzel toltam minden nap. lehet amugy grindelni benne ha nem megy 1boss vagy egy-egy szakasz, akkor go arena és 1-2 vagy több szintet felhuzni a karakterekre úgy hogy cserélgeted a fegyvereiket. igy hamar lehet velük fejlődni.