19
Doktor House a monitoron
  • STREEX
    #1
    Hivatalos trailer

    infó

    Már csak öt nap van a megjelenésig
  • Piszkos  Fred
    #2
    A grafikája a kilencvenes éveket idézi.
  • Lord Nomak
    #3
    Öt esetet lehet megoldani benne jól értem ? Hát az nagyon karcsú.. ráadásul a grafika is elég gyilkos :\
  • Metalmilitiakid
    #4
    Toltam a betával és 20x sem tudtam kiszedni a torkából azokat a gócokat, felbasztam magam és letöröltem. Szal eléggé türelem játék :D
  • passatgt
    #5
    CSI játékok oda-vissza verik
  • pxxl
    #6
    ilyenek a suger-free-games(pont)com-on is vannak :D sőt talán még alázzák is ez...
  • CattiBrie
    #7
    Akkor inkább így: http://hvg.hu/panorama/20100127_house_orvos_sorozat_jatek :)
  • greg benz
    #8
    Cuddy-t meg lehet benne tukni?
  • Vlala #9
    A Dr. House tipikusan az a sorozat, amiből nem lehet játékot csinálni :)
  • bgabor
    #10
    Előre félek mit fognak művelni vele. Egy zseniális sorozatból mégis miféle játékot fognak vajon kihozni? Mit kell majd csinálni, betegeket gyógyítani? Merthogy a sorozatnak tök lényegtelen része az orvosos marhaság, csak lényegtelen körítés.
  • DIESEL DOG #11
    Barátok Közt játék mikor lesz?
  • PJack
    #12
    nem, tehát: szar :(
  • greg benz
    #13
    Én is így gondolom
  • Nuki
    #14
    akkor már inkább a két fiatalabb kolléganőt.
  • greg benz
    #15
    is
  • Bruk
    #16
    Ha ő róla van szó, akkor szerintem nem dobna sokat a játékon...
  • bakkerman
    #17
    omg...
  • Vlala #18
    Moddolni. :)
  • wesker24
    #19
    N amegnéztem leszedtem 1 epizód Success !

    Szerintem nem rossz játék ! El lehet vele szórakozni !

    Az igaz hogy a grafika nem a legjobb, cell shaded grafika de 1000x-szer jobb mint a Grey's Anatomy grafikája mert az egyszerűen pocsék volt !

    Aki meg attól tart hogy csak 5 epizód van benne, és hogy rövid lesz az nagyon téved ! Elkezdtem az első epizóddal játszani és nagyon hosszú egy epizód akinek nincsen 1-1,5 óra szabadideje az neki se álljon ! xD

    Alap angol tudás mindenképp kell hozzá mert akkor halvány lila göze sincs róla mit kell csinálni mert akkor csak kattintgat össze vissza !

    Amugy meg rengeteg logikai feladvány van benne (Röntgen, CT,vérvétel,Vér analizálás,endoszkopos vizsgálatok stb..)

    Van ahol ki van irva a Help de van ahol nincs és magadtól kell rájönni a dolgokra persze a Helpet is igénybe lehet venni de az Penalty Ponttal jár !