38
A fekete kontinens filmremekei:-)
  • highlander15
    #1
    Hihetetlen, hogy Európában senki sem hallott ezekről a filmekről.Meg mernék rá esküdni,hogy sok amerikai akciófilmet lealáznak!
    Tebaatusasula

    Who killed Captain Alex?
  • Ironman2
    #2
    Hehe,inkább burleszkre hasonlítanak mint akciófilmre
  • edios
    #3
    meglövik a kocsit és vérzikA:ASd.a.sda.D:ASD:ASD
  • Tinman #4
    Aszongya:

    1. Mér' vérzik a kocsi?
    2. Mér' ég a téglafal, ha belelőnek?
    3. Mér' dől össze egy felhőkarcoló egy árva helikoptertől?

    Amúgy 10/10
  • N o N a m e
    #5
    Azt hiszem itt a haverokkal én is csinálok egy ilyen filmet és híres leszek :))
  • Ironman2
    #6
    Istenek a fejükre estek-sorozat ennél jobb volt!
  • Zsolek123
    #7
    akkor az is káming szúún
  • Zsolek123
    #8
    Amúgy rendes felsírtam a motoros résznél, mikor áthajt a susnyáson
  • highlander15
    #9
    Baby Police

    Ez egy nigeriai akcióvígjáték akarna lenni.Néztem belőle pár jelenetet,de se akciót,se vígjátékot nem láttam benne,magyarul felvették a semmit.A poénforrás,hogy egy kisgyerek a rendőr.Többnyire különféle szituációkba keveredik,de hogy mi akar benne a poén lenni,arra a mai napig nem jöttem rá,köszönhetően annak,hogy olyan erős akcentussal beszélik az angolt,hogy nem lehet rendesen megérteni.
  • highlander15
    #10
    Nekem az tetszik amikor kikönyököl a harci helikopterből,mögötte a felirat:Uganda Air Force:-D
  • bakvarnyu
    #11
    Még ilyeneket!
  • karajjj
    #12
    a legnagyobb mikor lerobbantják a a házról a tetőt csak úgy :D
  • Tyler1
    #13
    gecc az a chipmunk narrátor vmi baszott jó, én szakadok rajta azóta is áksön áááááááá áksön
  • highlander15
    #14
    Amazima

    Sci-fi kategória:-D
  • Dean Winchester
    #15
    hülyeség ez egész
  • Frank99
    #16
    Piedóne Afrikában esetleg???

    :-))))
  • Daza500
    #17
    Nálam Yankee Zulu, Mama Jack a bestek.

    Bár ezek inkább agyrémek. :D
  • tigeroo
    #18
    azért ugandában ez nagy teljesítmény!
  • n3whous3
    #19
    de miért kell idegbeteg módon 60x elismételniük a címeket meg ilyesmi? :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Zsolek123
    #20
    hogy röhögj rajta idegbeteg módon, még akkor is ha 60x láttad
  • highlander15
    #21
    Mondtam faternak,hogy a lövöldözős részeket úgy is felvehették volna,hogy kimennek filmezni egy ugandai utcára:-D
  • Rundstedt17
    #22
    :DD:D:DS:::S
  • ruffirant
    #23
    kedvet kaptam a megnézésükhöz :D
  • highlander15
    #24
    Én is...De csak ezeket a trailereket találtam.
  • highlander15
    #25
    Ramon Film Productions

    Ez a hivatalos oldal,ahonnan meg lehet rendelni a filmeket,van ezen a kettőn kívül még pár,de azokról semmi infó sehol.
  • Quantumleap
    #26
    Lehet, vak vagyok, de hol vérzik a kocsi? Hánynál?
  • Dynamic
    #27
    0:36, első videó
  • highlander15
    #28
    Meg amikor a géppuskával elkezdenek lőni,először mellbelövik a faszit,utána meg szétlövik a fejét,akkor lehet látni hogy mögötte halál nyugodtan mászkálnak az emberek,mintha nem lenne golyózápor körülöttük.Lehet,hogy Ugandában ilyen egy átlagos nap:-D
  • highlander15
    #29


    :-D
  • highlander15
    #30


    Uganda Air Force:-D
  • Gibor
    #31
    Ezt te se gondoltad hogy lealázzák? Én sony vegas al különb effecteket csinálok :D Meglövik az embert érdekesel lereagálja, utána hirtelen eltünik a feje de az ember ugyanúgy mozog :D Ott a helikopter amiben látni hogy kivan vágva egy képből a pilóta és odavan téve elég bénán, teljesen más fények vannak rajta... És az Uganda Air Force ami egy szimpla text szöveg, nemis oda animált dolog :D Komolyan mondom, házilag különbet csinálok :D
  • Daza500
    #32
    Szerintem a szórakoztatásra gondolt, hogy ezeken többet lehet röhögni. :D
  • highlander15
    #33
    Poénból írtam:-)Szerintem is házilag csinálták az effekteket hozzá.Ebben a helikopteresben az a legnagyobb poén,hogy elvileg egy AH-64 Apache helikopter lenne,aminek felfelé nyíló tetejű pilótafülkéje van,és ahhoz,hogy kikönyökölhessen a faszi,fel kellene a tetőt nyitni.Ráadásul a néző azt gondolja,hogy Ugandának,aki egy rendes akciófilmet nem tud csinálni,honnan a francból lenne lóvéja egy 18 milló USD-s AH-64-esre?:-)
  • SZilaJMaGGoT
    #34
    Piedone afrikában?
  • Kicsikiraly
    #35
  • Ironman2
    #36
    Az olasz film...
  • SZilaJMaGGoT
    #37
    De afrikában játszódik!
  • Ironman2
    #38
    De itt csak afrikai filmekről van szó