12
  • Fresh Duke
    #1
    A cikk hír értéke kb 0 volt, de tibitől ezt is vártam.
  • ffxi
    #2
    MK: Deception volt az utolsó játszható MK.
  • Loverman
    #3
    Na mi van, Tibinek is lett egy "wolfman-je" duke személyében? lol
  • RoyalPredator
    #4
    Valahogy nem érzem már a MK fílingjét.
    Nagy volt, de vége. Bele kéne törődni, és új koncepciókat összedobni.
    Mellesleg az eredeti játékok überelni fogják ezt itten... :)
  • Bulics
    #5
    Életem egyik meghatározó élménye a mortal kombat volt (hiába ilyen siralmas korszakban élünk:-). Azt mondja a cikk hogy a 4 nem volt valami jó? Ezt már máshol is olvastam de nem értem, szerintem az volt az egyik legjobb(kb 10 évig játszottam vele, meg néha ma is). Az első hármat egyszerűen nem tudtam végigvinni soha, mert szerintem irreálisan nehéz(goro,kintaro,motaro). Kb egy éve sikerült pc-n eindítani az 5öt és a 6ot. Azóta szinte napi szinten játszom vele. Szerintem a mortal örök játék mint a tetrisz vagy a sakk.
  • Okisz
    #6
    Adnál egy linket pc-n működő verzióra az 5 - 6 -ból, amiben le vannak írva beállítások? nagyon megköszönném!
  • Bulics
    #7
    Linket nem tudok mert már több mint egy éve szedtem le, de sok helyen fent van. De az Angolul "delfin" nevű emulátort szedd le hozzá csak úgy tudod futtatni.
  • Justil
    #8
    PCSX2 ps2 emuval már szépen fut minden, legalábbis nálam. Armageddon, Deception, már a Shaolin Monk is épp, csak az még szaggat (dolgoznak rajta az emus srácok).
  • Justil
    #9
    Ízlések és pofonok, szerintem a 4 a valaha elkészített leggázabb Mortal. Már vadiúj korában is égetően szar volt a grafikája, gyenge, fantáziátlan design jellemezte. Jól mutatja ezt a dolgot az, hogy a videóktól és háttérzenétől megszabadított, egyébként teljesen jól játszható rip verzió mindössze 16 mega volt. Vicc.
  • Bulics
    #10
    Milyen géped van? én az armageddont próbáltam pcsx2 vel futtatni de lassú volt nagyon nagyon. Semmilyen beállítást nem találtam hozzá amivel javult volna egy kicsit is.
  • Justil
    #11
    A gépem ott van az aláírásomban. Nem mindig érdemes a legújabb verziót felrakni az emuból (bár van amikor igen), és a beállításokkal az elején érdemes szöszmötölni 1 kicsit. Nálam az Armageddon stabil 25-30 fps volt, néha 30 felett is, szóval bőven játszható.
  • Loverman
    #12
    ronda bábuk, említésre nem méltó árnyék, 3d-s pálya amikor az emberek maradtak a 2d-s játéknál (és kb évente egyszer nyúltak a térben lépegető gombokhoz).
    Általában ezek az indokok. Nekem tetszett, de a 2 jobban.