18
  • Lmntal
    #1
    bla..bla..bla.!!
  • dscholtz
    #2
    kicsit sok lesz az a "megközelítőleg 4,9 milliárd hordónyi" nyersolaj...
  • T0nk
    #3
    Mennyivel jobb lett volna ezt mint elkipufogni tízhengeres háromtonnás környezetkímélő eszjóvíkkel. Gonoszrossz olajcég, kiöntötte, és elmaradt a fun.
  • duke
    #4
    Kikene baszni veluk, tonkre kene tenni a lezarast, hogy meg nagyobb legyen a botrany, es az olaj ellenes hangulat.
  • Motoroj
    #5
    Obama mitől elégedett?
  • Molnibalage
    #6
    Attól, hogy olaj ellenes hangulat van, attól olaj kell. Mellesleg ez a poszt csak azt mutatja, hogy egyes "környezetvédők" mennyire ostobák...
  • Loverman
    #7
    inkább eszjÚví
  • Julius Caesar
    #8
    Hát ha ennyivel megúsznék egy ilyen balhét, én is elégedett lennék.

    Amúgy képzeljétek el mekkora hal a BP, ha ennyi pénzkiadás után is működőképes vállalat...
  • Pares
    #9
    "Végéhez közeledik a BP szivárgással folytatott küzdelme"

    Ja, mert elfogyott az olaj...

  • Tetsuo
    #10
    Melyik poszt? A #4-es v a #6-os?
  • maxy182
    #11
    Aha, "lebontotta" a természet... Hát a jó kurva anyjukat... Nagy barom, aki ezt elhiszi... Fulladna bele az olajába ez a hataloméhes, nagyképű, hazudozó nemzet... Mind1, még néhány évtized, és úgyis elfogy az olaj... Csak addigra már késő lesz a Földnek...
  • stukov
    #12
    Ez a kb 5millió hordó olaj a világ teljes EGY (!!!) napi felhasználása.
  • DontKillMe
    #13
    És ugyan ki készítette azokat a jelentéseket? Kik voltak a megbízók? Ezerszáz, hogy "függetlenek" :))):
  • Molnibalage
    #14
    Igen képzeld. Ha nem túl vastag az olajréreg, akkor lebontják egyes organizmusok. Ugyanis a kőolaj az szerves anyag. Jóreggelt...
  • tntmax
    #15
    Kivonják a vízbűl a zolajat.
  • shandix
    #16
    "az azonban jelenleg még megjósolhatatlan, hogy a katasztrófának milyen hosszú távú környezeti hatásai lesznek"

    Nos én utána néztem és hát sok partszakaszon katasztrófa helyzet van már most és felfoghatatlan környezeti károk, kb mint amikor a szovjet unió elakarta tusolni Csernobilt ugyan ott tartunk. Kíváncsi vagyok mikor fogják azt mondani hogy "....döglik a bolygónk bár csak tudtuk volna..."
  • kwili
    #17
    micsoda kamuszöveg hogy lebomlott a nagyrésze... kb úgy csinálnak mint a ruszkik Chernobil után, hogy ugyan nincs itt semmi baj és ami van azis megszűnik magától... közben meg hazavágták a Mexikói-Öböl tengerpartját 50évre. gratt.
  • SchumiBacsi
    #18
    Jó lesz az napi 85millió hordónak is...