24
XBOX 360 usb chillstream driver
  • totti10
    #1
    hi
  • totti10
    #2
  • totti10
    #3
    XBOX 360 usb-s chillstream hez keresek drivert!!
  • Zsolek123
    #4
    itt megteheted
  • NEOreg3
    #5
    VARÁZSLAT
  • Pistike 007
    #6
    epic.
  • bon
    #7
    Nagyon "meglepő" módon a www.logitech.hu oldalon találod.
  • totti10
    #8
    én akárhányat töltöttem le egyik se volt jó
  • FSpofon
    #9
    nem kell hozzá driver, legalábbis winxp és újabb oprendszeren megy magától ahogy bedugod. esetleg win updaten találsz frissebbet
  • bon
    #10
    Windows 7 és Vista esetén az oldalon közölt információ: "Letöltési utasítások
    Ehhez a termékhez nem tartozik szoftver. Az operációs rendszer natív, gyárilag beépített USB-illesztőprogramjával működik."

    Windows XP esetén: "Ez a termék a Microsoft® Common Controller szoftver Xinput illesztőprogramját használja, mely a Microsoft alábbi webhelyéről szerezhető be:"

    23bites link

    64bites link
  • buklee
    #11
    Nekem is ilyen van. Gép újratelepítés után istennek sem akart működni már az egész internetet átkutattam amikor megtaláltam a megoldást. Most linket nem akarok keresni az a lényeg, hogy "xbox360_32eng.exe" ezt a nevű fájlt kell leszedned. Nekemcsak ezzel működött sem a common controller driver sem semmi más. A logitech oldalán meg azt írják, hogy nem kell semmilyen driver:D
  • buklee
    #12
    Kicsit idegesítő hogy az minek ír ide akinek nincs is ilyen és nem ismeri a problémát, de hát csak az zsg-n vagyunk:D
    #4 valószínűleg észre sem vesznek abban a topikban
    #5 ha ilyen egyszerű lenne:D
    #7 meglepő módon nincs ott
    #9 kell hozzá
    #10 Egyik sem jó hozzá
  • FSpofon
    #13
    alapvetően nem írt le problémát, csak hogy driver kell neki
    én ebből inkább arra gondolok hogy vmi régi játékkal akar játszani vele amihez nemjók az xinputos gamepadok, nem arra hogy vmilyen okból kifolyólag nem működik az egész
  • n3whous3
    #14
    érdekes, hogy miért nyit az ember topikot egy darab kérdésnek, amit ráadásul googleben ki lehet keresni. Nem vagyunk a topiknyitó csicskái.
  • NEOreg3
    #15
    az xbox360_32eng.exe valójában az eredeti xbox 360 kontrollerhez való driver

    mellesleg ha az istennek nem akarja érzékelni valamelyik játéknál a kontrollert, akkor az xpadder nevű program megoldja a problémát
  • totti10
    #16
    azért nyitottam topikot mert nem találtam a neten egy normális müködő drivert. logitech oldalán azt irják hogy nem kell hozzá.
    gondoltam itt segit vki
  • buklee
    #17
    igen ahhoz való mégis megoldja a chillstream gondját.
  • buklee
    #18
    A googleben kb fél egy óra keresés után bukkantam rá egy fórumban a megoldásra. ha abban a fórumban sem nyitottak volna neki külön témát, lehet, hogy még mndig keresném. Nem tudom miért fáj egyeseknek annyira, hogy a problémájának topikot nyit. Miután megoldódott úgyis eltűnik a süllyesztőben és talán később valaki még hasznát veheti.
  • Klemice
    #19
    miért a konzolosba?
  • totti10
    #20
    nemtom..téged ez miért érdekel?
  • buklee
    #21
    Sikerült megtalálni? Vagy valahogy működésre bírni?
  • pxxl
    #22
    legalább 5 topikot tudnék mutatni ahol simán elfért volna a kérdés/kérés...
  • totti10
    #23
    igen sikerült
  • totti10
    #24
    de pl xbox 360 nem ismeri fel ha rádugom
    mit kel csinálni hogy felismerje?