27
  • Jimmyke
    #1
    DLCk indulhatnak legjobb játék kategóriában?
  • Narxis
    #2
    Igen.
  • Skynet
    #3
    Bioshock 2 ezüstérem? Lol...Még az első 10-ben SE.
  • Atkamon
    #4
    Ja, neked. Nálam harmadik helyen van Assassin's Creed 2 és Mass effect 2 után.
  • Bhalage
    #5
    mass effect 2

    yeeeeeeeeeeeeeeee
  • Voronyezs
    #6
    MASS EFFEEEEEEECT !!!!!!
  • gombabácsi
    #7
    mass effect, ac, a játékipar brazil sorozatai :D
    ha ezek a jók akkor milyenek lehetnek a rosszak :D
    nincsenek is ma már jó játékok :D
  • Bhalage
    #8
    ok m8
  • Khalid
    #9
    Mit keres a játékok között egy dlc? Az overlord csak egy órás pénzlehúzási akció, nem értem, hogy kerülhetett be a felsorolásba.
  • Jurij11
    #10
    Na majd az SC II...
  • Justil
    #11
    Az utolsó mondattal nagyjából egyet is tudok érteni. bár engem az AC2 lekötött....egy hétre. Régen egy jó játék hónapokig a monitor elé ültetett.
    A ME2-t az első résszel tett próbám után már ki se próbálom :(
  • Rotyoka
    #12
    DLC a legjobb játék kategóriában
  • juhasz1
    #13
    Sziasztok!



    Tudom sokan nem hisznek az ilyen oldalakban, de én úgy vagyok vele egy próbát megér, és van is már két ilyen topic (a Ponter kamu), ha nem érdekel ne is olvasd tovább. Ide már a jó társaság és az oldal felhasználóbarát készítői miatt is érdemes regisztrálni amit egyébként ITT tehetsz meg (Ne felejtsd el megerősíteni a regisztrációd, ha nem jött meg a megerősítő e-mail kérj újat a főoldalon).



    Mi is az a PontPark?



    A PontPark egy olyan oldal ahol hirdetések nézésével, lottóval, napi belépéssel, emberek meghívásával pontokat gyűjthetsz pontokat. A pontokat pedig a hónapvégi vásárokon levásárolhatod értékes vagy kevésbé értékes cuccokra, értékes alatt mobiltelefon-t (LG KP500, Wiewty) Xbox 360-at , Samsung LCD TV-t, eBook-ot és kevésbé értekés alatt kulcstartót, akasztót, tollat, bögrét, játékokat (Xbox-ra,PC-re PS3-ra) értek.



    Hogyan szerezhetek pontokat?



    -Napi belépéssel

    -Napi kérdés megválaszolásával

    -Napi hirdetések megnézésével

    -Emberek meghívásával

    -A komposztálóba beküldött tartalommal amiért 0.1 pont jár



    Ezekért mindért 1 pontot kapsz, az első kisebb értékű ajándék ára ha mindent megnézel megvan.

    A pontszerzési lehetőségek folyamatosan bővülnek.





    A termékek utáni költségek



    Az ajándékok kiszállítása DÍJTALAN.



    Bizonyítékok



    Bizonyítékok hogy a cuccokat kiküldik magán az oldalnak a Fórum-án vannak.







    Ezzel a linkkel regezz!



    http://pontpark.eu/b_regisztracio/e079529ba2c9a8206291576db5a381ca
  • RYO21
    #14
    Egyikkel sem játszottam.
  • RoyalPredator
    #15
    BF2:BC Szerintem viszi a SZÁNALMASSÁG PÁLMÁLYÁT.
    Semmit sem élveztem belőle, semmi stílusa nincs, illetve ami van, azt is meghazuttolja a hülyeségeivel.

    Szánalom, szánalom, pfujj pfujj...
  • wsvap
    #16
    az idei év legjobb játéka (még mindig) a wow. pláne majd ha kijön az újabb kieg hozzá!
  • Lunki88
    #17
    Minden wow kocka ezt mondja...
  • Ender Wiggin #18
    Könnyen lehet, hogy szánalmasságot hazudtoló stílusa van...de a kategóriájában messze a legjobb 2010-ben. Ha másért nem: viszonylag jó fizika, és egyértelműen minden idők legjobb hangeffektjei.
    Amúgy 2010-ben szerintem sem voltak eddig hajmeresztően jó játékok.
  • tntmax
    #19
    Te leos vagy vagy milos vagy?
  • djstefi
    #20
    nekem a Modern Warfare 2 jobban tetszett mint a Battlefield: Bad Company 2, valahogy a hangulata jobban megfogott , viszont a BioShock 2-t nem volt turelmem vegig vinni pedig a horror jatekokat kedvelem. a tobbiekrol meg nincs mit mondanom mert nem ismerem vagy nem jacodtam mivelhogy csak a FPS-t szeretem.
  • Loverman
    #21
    lol vicces ahogy itt fújoltok, amikor ez csak troll mivoltotokból adódik, hiszen az átlagos napi elfoglaltság a fikázás, minden leszarozása... de még viccesebb ahogy jelentéktelen kis szubjektív véleményeteket annyira nagyra tartjátok. ha valaki azt gondolja hogy egy játék szar az nem lesz TÉNYLEG szar, csak neki. mi történik? megfosztja önmagát egy jó dologtól azért hogy troll mivolta megmaradjon. hihetetlen
  • koschwarz
    #22
  • koschwarz
    #23
    "viszi a SZÁNALMASSÁG PÁLMÁLYÁT"

    ez minden szempontból olyan szar beszólás, hogy minimum aláírásban van a helye
  • Piszkos  Fred
    #24
    hmm... asszem ezt tényleg be is hegesztem :D
  • CsabiDuke
    #25
    és hol van a stalker COP? A legjobb idei játék... gondolkozós, realisztikus környezet, tökéletes hangok, jó grafika.... itt az összes futkozós lövöldözős 3 billentyűvel játszható fos.... Igaz ez szubjektív vélemény, de ez az igazság.... jobb játékok nem lesznek már, hanyatlik a játékpiac, nincs új a nap alatt...
  • ati271
    #26
    Hát a mass effect 2-nél csak egy jobb van? A mass effect 1! :) Szerintem a 2-ben elrontották, hogy nem nagyon lehet upgradelni a fegyvereket. Az egyben valami szuper volt, hogy 2-3 fejlesztést is rá lehettet pattintani a fegyverekre-páncélokra. De a story, az igencsak érdekes.. már várom a 3-at! Még talán egy játék volt, ami nagyon tetszett: The witcher..
  • Piszkos  Fred
    #27
    Részben egyetértek vele. De a stalker erősen rétegjáték, nekünk akármennyire is tetszik :S