18
A GPS sportszámítógép
  • akyyy
    #1

    Hamarosan megjelenik (remélhetőleg) a Sport Tracker legújabb verziója.
    Anno Nokiáéknál futott de kivált, önnálósul.


    Mire is jó?
    Elmegyunk futni, tekerni, sielni, vagy csak kocsikázni, elindítjuk a progit és szépen rögzít mindent. a Megtett útvonalat, távott, km, idő, sebesség, kiegészítőkkel pedig akár a szívverést, pulzust is.

    Aztán ha végeztünk, feltölthetjük majd, elemezhetjük magunkat, valszeg majd le lehet tölteni "célokat2 amiket majd teljesíteni kell.

    Pl. fusd körbe a Margitszigetet 2-szer x idő alatt :D


    Hivatalos honlap:
    http://www.sports-tracker.com/

    Letöltés OVI Store-ból:
    http://store.ovi.com/content/31721
  • gabber_saviola
    #2
    Én eddig endomondót használtam, de leszedtem ezt, tetszik.

    endomondo:




  • akyyy
    #3
    én meg kipróbálom ezt:D
  • gabber_saviola
    #4
    Egyszerű, semmi csicsára ne számíts. Regelsz hozzá az endomondón egy accot, és lestoppolás után azonnal feltölti a megtett útvonalat, amit aztán az oldalon megnézhetsz/kiértékelhetsz. Amúgy rendszeresen használom kutyasétáltatáshoz, kerékpározáshoz és túrázáshoz.


    Sport Trackerben az a gáz, hogy túl sokat tud az útvonalmentésen kívül.


  • bakkerman
    #5
    nokia 6300-ra is rá lehet tolni? ingyenes,vagy csatlakozik a netre?
  • akyyy
    #6
    hát nekem elején megkérdezi akarom e hogy felcsatlakozzon, hogy térképet letöltsön, de rá lehet menni hogy NEM.,

    meg amúgyis openstreetmap térképei thasználja, ami sok helyen hiányos. hát akkor rögzítés és irány térképet készíteni:P
  • milk4
    #7
    Király,hogy csak nokiákra lehet rátenni...
  • Immigrants
    #8
    N95-ön Garmin+ alap mappal megy?
  • akyyy
    #9
    ez egy külön progi, felteszed megy, nem kell hozzá garmin, de az se baj ha van rajta semmi köze hozzá azon kivül hogy gpst használ mind2:D
  • Immigrants
    #10
    Thx!
    +fav topik!
  • REPS0L
    #11
    ájfón? :)
  • bakkerman
    #12
    adsz 80k-t?
  • repvez
    #13
    én vagy 2 éve telepitettem az akkori verziot és a honlapra is feltöltöttem az egyik turámat
    balaton tura
    csak egy problémám van vele hogy az oldalra GPX kiterjesztésbe lehet feltenni az utvonalat és nem mindig fogaja el , a második hogy sokat ront az utvonal pontosságán jelentösen leegyszerüsitve és több 10 m es pontatlanságot eredményez a térképpel összehasonlitva.
    Az ujabb veziok kiküszöbölik ezt ?
  • akyyy
    #14
    Kijött! Megjelent. Lehet profilokat linkeni! :D
  • akyyy
    #15
    pontatlanság az a gps hibája, mivel nem folyamatosan rögzít hanem x méterenként.
  • capa07
    #16
    Letoltottem a progit. A kérdésem az, hogy térképet honnan tudnék hozzá letolteni? Vagy esetleg kulon kell aktiválni valahol a menuben?
  • akyyy
    #17
    azt alapbol tölti le ahol vagy, netről. ezért érdemes wifin előre letöltetni vele a dolgokat
  • capa07
    #18
    Akkor nekem valahogy nem jelzi ki, csak a nagy szurkeséget. Hiába nagyítok, távolítok! Vagy esetleg internet kapcsolat kell neki?