2114
Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • wedge31
    #1
    " A kiadó végre hivatalosan is lerántotta a leplet a 38 Studios új, nyitott világú fantasy szerepjátékáról, amely korábban a Project Mercury néven volt ismert. Kingdoms of Amalur: Reckoning varázslatos és titokzatos világát a híres bestseller író, hazánkban is népszerű Drizzt Do'Urden sötételf-trilógiával népszerűvé vált R.A. Salvatore teremtette meg, S dacára annak, hogy open-world játékkal van dolgunk, az összefüggő történeti szálon kívül, a mellékküldetések témája sem lesz sablonos.

    "A Reckoning megalkotására embereink hihetetlenül tehetséges és kreatív szakértelmére támaszkodhatunk a különböző területeken, jól kiegészítik egymást." - mondta Jen MacLean a 38 Studios vezérigazgatója. "Örömmel vettük az akadályt, hogy létrehozzuk a nyitott-világú RPG-k legjobbját, az iparág legprofibb fejlesztői segítségével."

    Az elhangzottak alapján igazi AAA kategóriás szerepjáték van kilátásban, amely tényleg térdre kényszerítheti a mára filmszerűségre törekvő és fix főhőssel megáldott RPG-et. Szükség van arra, hogy a játékos belefeledkezhessen karakterével a világba, bárhova ellátogathat, megoldja a kisebb-nagyobb problémákat, elmélázik, együtt él a kontinenssel. A Kingdoms of Amalur: Reckoning brigádja ehhez tökéletesnek ígérkezik, elvégre Ken Rolston szárnyai alatt készül, aki a The Elder Scrolls 3: Morrowind és a The Elder Scrolls 4: Oblivion vezető tervezője volt. Úgy érzem ennél sokatmondóbb referencia nem is kell.

    Az EA új szerepjátékából származó képekre és videókra még várnunk kell, a cucc megjelenése egyébként 2011 őszén esedékes. " - GK

    Honlap.
  • Mr_no_NaMe
    #2
    Remélem ez nem ilyen felülnézetes szar lesz, és nem kell egyszerre hatvan embert irányítani benne. Hagyjuk már meg a Diablónak azt a nézetet, azóta úgy se tudott senki olyan játékot csinálni, ami élvezhető lett volna abban a nézetben. Megint sok sok hype, ígérgetés, kíváncsi vagyok mi lesz ebből (semmi)
  • wedge31
    #3
    Ken Rolston személye garancia arra hogy nem igy lesz, oblivionos, morrowindes gameplay lesz szerintem.
  • wedge31
    #4
    Trailer.

  • Flammius
    #5
    Elég gáz:( Sajnos az igénytelen ázsiai játékok sikerén felbuzdulva csak szart készít már mindenki. Talán a Blizzard kivételével, bár most éppen a WoW is romokban hever...
  • ratgab
    #6
    Salvatore jó történeteket írt már a forgotten realms világban is, ezért szerintem a sztorival nem lesz probléma
  • wedge31
    #7
    ...te valamit nagyon benéztél.

    Márcsak a készitök listája, Salvatore, Mcfarlane, Rolston, garancia arra, hogy jó game lesz.
  • Flammius
    #8
    Ez a trailer akkor is gusztustalanul színvonaltalan. Ronda grafika, borzalmas mozgások, idétlenül kinéző karakterek, szar zene, gyakorlatilag minden rossz benne. Ettől függetlenül maga a játék még akármilyen lehet, de egy ennyire agyatlan, ordítóan "csak legyünk túl rajta" alapon összetákolt ajánló nem jót sejtet.

  • grebber
    #9
    Ezért az ilyeneket meg se nézem mivel nem ingame értelmük nincs!
  • wedge31
    #10
    Ez csak egy cinematik trailer ugy is kell nézni a gameplayhez semmi köze.

    Én csak a készitök miatt vagyok bizakodó.
    Salvatore, Gemmel melett a kedvenc fantasy iróm.
    Rolston gyenge játékot még nem csinált.
    Mcfarlen meg a Kravens last hunt óta kedvenc nálam.

  • Flammius
    #11
    Nyilván mindenki örülne egy jóra sikerült játéknak, én már jó 5 éve nem találkoztam az igényeimnek megfelelővel.
  • Flammius
    #12
    Egyébként tudom, hogy ezek ilyen szent tehenek, de az Oblivion és az a lengyel farkasos csoda is dögunalmas volt. Fel nem tudom fogni, mitől lettek sikerjátékok, amikor szinte bármely európai típusú mmorpg-ben különb sztorline-ok vannak. Elvileg egy offline rpg-nek pont ezen a téren kéne messze lemosnia az mmo-kat.. És mielőtt ráfogná valaki a fordításra, stb. mindegyiket angolul játszottam végig, a sztorit nem átugorva, minden szart elolvasva. Egy Stalvan, vagy Defias Brotherhood questchain a WoWban magában nagyobb élmény volt, mint azzal fehér hajú lengyel kurvapecérrel végigszenvedni az unalmasabbnál unalmasabb pályákat. Nekem egy látványos, modern grafikával biztosan nem tudnak elsózni egy újabb offline rpg-t, kidolgozott, minden ízében érdekes sztori, változatos/kihívást jelentő játékmenet nélkül szimpla időpocsékolás az egész, aminél még akár egy bugyuta film is jobb választás.
  • wedge31
    #13
    Witcher, DA:O nem tetszet ?
  • Flammius
    #14
    Witcher nagy csalódás volt. Az idézőjelek közti részt valamiért nem engedi elküldeni az sg, kb. fél órája akartam pont említeni.

    "Egyébként tudom, hogy ezek ilyen szent tehenek, de az Oblivion és az a lengyel farkasos csoda is dögunalmas volt. Fel nem tudom fogni, mitől lettek sikerjátékok, amikor szinte bármely európai típusú mmorpg-ben különb sztorline-ok vannak.

    Elvileg egy offline rpg-nek pont ezen a téren kéne messze lemosnia az mmo-kat.. És mielőtt ráfogná valaki a fordításra, stb. mindegyiket angolul játszottam végig, a sztorit nem átugorva, minden szart elolvasva. Egy Stalvan, vagy Defias Brotherhood questchain a WoWban magában nagyobb élmény volt, mint azzal fehér hajú lengyel kurvapecérrel végigszenvedni az unalmasabbnál unalmasabb pályákat.

    Nekem egy látványos, modern grafikával biztosan nem tudnak elsózni egy újabb offline rpg-t, kidolgozott, minden ízében érdekes sztori, változatos/kihívást jelentő játékmenet nélkül szimpla időpocsékolás az egész."

    Írok valamit az aljára is, mert ez a szar megint duplikált üzenetnek fogja érzékelni.
  • Flammius
    #15
    A Stalker első része viszont nagyon nagy telitalálat volt. Nem szeretem az FPS-eket, de amíg játszottam vele inkább éreztem magam egy történetben, egy másik világban, mint a legtöbb rpg alatt. Pedig tulajdonképpen csak pár átkötő elem volt, ami sztorinak nevezhető lenne.
  • wedge31
    #16
    Dragon Age-t probáld, vagy ha szeretsz lövöldözni ott a Mass Effect.
  • Flammius
    #17
    Megnézem majd, lövöldözni annyira nem szeretek:)
  • shaba23 #18
    Nem igazán értem, hogy mi volt a baj a trailerrel, és hogy te ez alapján hogy a fenébe tudtál BÁRMIT leszűrni a játékról. Azt értem, hogy Blizzard az Isten és WoW az ő prófétája, de akkor is...elfogultan és minden alapot nélkülözve kritizálz valamit, amiről még semmit nem tudni.
    Tény, hogy Blizzard jobb videókat csinál, de ha az alapján kezdtem volna wowozni, akkor telepítés után uninstallálom.
  • wedge31
    #19
    Screenshot.









    Mindárt más a leányzó fekvése.
  • shaba23 #20
    Nem elég darkos
  • wedge31
    #21
    Új képek.





  • wedge31
    #22
    Kingdom of AMalur gameplay at PAX East 2011

  • wedge31
    #23
    Kingdoms of Amalur: Reckoning "Visions" Gameplay Trailer.

  • Jocisan
    #24
    Kingdoms of Amalur: Reckoning – Gyönyörű új képek és új infók

    Itt nézelődhetsz!
  • wedge31
    #25
    Kingdoms of Amalur: Reckoning-Demo

  • wedge31
    #26
    E3 Trailer.

  • wedge31
    #27
    42 perces E3-as demó .

    Egyre jobban várom...
  • grebber
    #28
    WP Preview
  • ratgab
    #29
    Nagyon jónak tűnik! Ami engem igazán megfogott az az ellenfél mögé lopakodás után kivitelezhető ellenféltípusonként eltérő kivégző mozdulatok! Harcrendszer, Grafika, Fejlesztési lehetőségek, Ellenfelek első látásra szupernek tűnnek. Eddigi videók közül ez az egyik legmeggyőzőbb!

    Összességében a játék kicsit a Fable-re emlékeztet, de jó értelemben!

  • wedge31
    #30
    Box art.

  • wedge31
    #31
    Kingdoms of Amalur: Reckoning GamesCom 2011 Trailer.



    Megjelenés:
    EU 2012 Február 10
    US 2012 Február 07


  • wedge31
    #32
    Kingdoms of Amalur: Reckoning GamesCom Chat Video.
  • wedge31
    #33
    Kingdoms of Amalur: Reckoning - 22-Minute Walkthrough.

  • wedge31
    #34
    Kingdoms of Amalur: Reckoning GC 11: Expectations & Focus Interview.



    Rolston nagy dumás...
  • Nos
    #35
    Jöhetnének már az új generációs konzolok, mert ez a grafika már nekem kicsit kevés.
    Vagy adják ki PC-re normális textúrákkal.
    Tetszik a játék, de lehetne szebb.
  • Nos
    #36
    Bocsi, megnéztem, jön PC-re is.
  • wedge31
    #37
    Kingdoms of Amalur: Reckoning "A Hero's Guide to Amalur" Video.

  • jarlaxxe
    #38
    Egyre jobban várom ezt a játékot.
  • ratgab
    #39
    Ez egy sötét hangulatú Fable. Egy kibővített, színesebb, szagosabb Fable baromi sok lehetőséggel (személyes kedvenceim a kivégzések és a lopakodos killek), így nem is hagy más lehetőséget a játék... Megjelenéskor meg fogom venni, ha lesz rá keret!

    Ui.: Néhol szép a grafika, néhol csúnyácska, de ezek a sötételf karakterek nagyon szuperül néznek ki!

    Végére értem a videónak és hát... EZ KELL!!!
  • wedge31
    #40
    Kingdoms of Amalur: Reckoning "Inside Reckoning: Narrative Design" Trailer.