12
Wolfschanze II.
  • Lacee86
    #1
    Hali mindenkinek! Most akadtam rá egyik oldalon erre a játékra, és mivel láttam, h nincs még topikja, gondoltam nyitok neki.

    Leírás:
    Egy orosz katonatiszt bőrébe bújva vegyél részt egy igen veszélyes II. világháborús küldetés-sorozatban. Feladatod, hogy megszerezd a nácik üzenet kódoló gépét, és a hozzá tartozó kódkönyvet. A bevetések során azonban egy újabb, sokkal vonzóbb célpont is felbukkan: egy zseniális német feltaláló és titkos tömegpusztító-fegyverének prototípusa...

    Minimális gépigény:
    CPU: Intel Pentium IV at 2.4 GHz
    RAM: 1 GB RAM
    VGA: 256 MB VRAM – nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD2400
    DX: DirectX 9.0c
    OS: Microsoft Windows XP / Windows Vista
    HDD: 4 GB of free Hard Drive Space
    Hang: DirectX 9.0c Compatible

    ODD: DVD-ROM Drive









    gameplay video
  • Lacee86
    #2












  • Lacee86
    #3
    Ezt nem értem... Na mind1, képek itt.
  • Tyler1
    #4
    Developer: CITY interactive

  • MR ME
    #5
    ja ez mintha lett volna az rpcjs-ben is :D
  • Fresh Duke
    #6
    A legfőbb ok, amiért nem próbálom ki. :D
  • Fabio Capello
    #7
    ennyi :D:D:D:
  • Narxis
    #8
    CITY interactive powa!!!!
  • DeerHunter01
    #9
    unalmas már ez a citytől, igaz nem mostani játék, de mindig ez a mentsük meg a világot a náciktól a 2. vh-ban mert náluk a szupertitkos-atomtömegpusztítóbrutálfegyver....

    viszont az új játékuk a Sniper: Ghost Warrior az elég jó lett.
  • lostprophet
    #10
    Első is gagyi volt, ez is az...
    Unalmas, k*rva sötét, nem látni semmit (ja, egész játék sötétben játszódik, legalább nem látni az undorító grafikát), ellenfelek hülyék, satöbbi...
  • strebacom
    #11
    A Gamecopy... van egy languepatch amivel elö lehet hozni a magyar feliratokat....
  • Diktator74
    #12
    Annyira azért nem rossz game,mint ahogy írják!Max graf fullhd-ban türhetően néz ki!Na azért nem egy BF3!!HD Gameplay-om:FullHD Gameplay