75
Konzerv kaja ON vagy OFF
  • analfa
    #1
    Még egy hete sincs hogy hazaérve mardosó éhségemet egy kis gyíkhússal csillapítottam, volna ha szinte rögtön az elején nem futottam volna össze egy fél csőrrel... szerintem ez ** gusztustalan. Úgy felhúztam magam hogy egy kicsit utána olvastam és találtam is egy cikket ami ezzel foglalkozik... de meglepetésemre nem csak én találtam hasonló dolgokat...
  • DJ RX7
    #2


    kép van?
  • tigeroo
    #3
    nyugi, van abban szőr, toll, bőrke, stb.

    virslibe még a disznó orrát is beledarálják :D
  • Zsolek123
    #4
    én egyszer egy hosszú farokszerű valamit találtam a löncsbe. szvsz egy egér a daráló martalékává vált.

    mondanom se kell mitörtént a lenyelt előzményekkel ._______.
  • tigeroo
    #5
    ezért nem kell májkrémnél lejjebb adni (fú albiban már annyit ettem májkrémes kenyeret a múlt évben hogy már szagra tudom hogy milyen fajta-milyen márkájú a cucc)
  • Mersant
    #6
    miert, szerinted abban mi van? :)
  • tigeroo
    #7
    nagyon jól tudom, de az legalább homogén állagú :D
  • bardocz
    #8
    Valahol vannak képek ilyen érdekes konzervekről. Konzervkajából én is csak a májkrémet eszem meg, ami állati eredetű, kukoricával, meg hasonlókkal csak nincs ilyen probléma:D
  • analfa
    #9
    A cikkhez mintha lett volna kép... ha akarod megnézem előzményekben hátha megvan..
  • MR ME
    #10
    fujjmá :/
  • bakvarnyu
    #11
    Lencsefőzelék/babfőzelék, azok egész jók, ha az ember sátorozni megy.
  • Megtörhetetlen
    #12
    Én a chilis babra esküszöm :)
    Ha nem is konzervben de pizzán találtam már körmöt, valaki belevágta... Na az elég undorító volt!!

    Konzervben meg egyik ismerősöm talált csontot, vagy csont darabot, de ő is azóta nem eszik ilyesmit, el sem merem képzelni, hogy abban a májkrém pépben mi minden lehet :S
  • Szabi1991
    #13
    a klasszikus.. :D
  • analfa
    #14
    Meg van itt tudod megnézni ha érdekel. szerintem elég durva!!
  • dienesoft
    #15
    Devito márkájú (lidlis) chilis bab az egyik legehetőbb szerintem a konzervek között. Lengyel, cseh és egyéb "környéki szarok" undorítóak. :)
  • edios
    #16
    én ilyen helyzetben tutira #4..
  • Dean Winchester
    #17
    jók ezek...
    most ha mindenről tudnátok h mivan benne semmit sem ennétek meg.
    párizsi = huscaflangok
    tej ? -> az se tej,mert rohadt sok mindent kivonnak belőle :)
    konzerv löncshus- sokat ettem még régebben de semmi probléma sem volt vele.
    májkrém is jó
    melegszenya krémmel sincs probléma
    készéetelekkel sem...
    szóval nekem nem volt vele gondom :)
    am a sör-t is h készitik? van abban döglött patkány is ,mégis jóízűen isszák az emberek :D
  • Sickness
    #18
    KISZARTAD?
  • 0Fritz0
    #19
    "párizsi = huscaflangok"

    Azért összetenném a két kezem, ha kis hazánkban 5%-nál több húst (abból is a legsilányabbat) tartalmazna a párizsi és a virsli.
    Májkrém, krémek, löncs dettó.
    Ezeknél a termékeknél a vegyészt dicsérd, ne a hentest.
  • pxxl
    #20
    baszki minap fel akartunk forralni egy zacskós tejet. baszarás, mert nem futott fel ahogy kellene, hanem a lábos közepén összeállt egy ilyen szivacsos féle masszává, alatta meg ott volt valami sárgás víz. na mondom LOL ez aztán a tej...
  • pxxl
    #21
    kit érdekel mi van benne. annyi hús a világon nincs amennyi azokba kellene :D

    pl az eper fagyi meg fűrészporból van...na bumm :D
  • Davidus
    #22
    csirkerizs
  • tigeroo
    #23
    annyi hogy a deko pizzás melegszendvics krémet én évekig ettem reggelile
    (ilyen békebeli melegszendvicssütő, vajaskenyérre rá a cucc, reszeltsajt és szépen rápirult nyamm)

    sztem az fincsa volt
  • Palinko
    #24
    hmm te sajtot csináltál? :D
  • BaLeeX
    #25
    Próbáltam pár fajta konzerv készételt (túrázáshoz, sátorozáshoz muszáj) és a pincepörkölt íze valami marha finom konzervhez képest. Igaz lehet benne találni olyan mócsingokat benne, hogy dobsz tőle egy hátast de a leve finom. :)
  • Narxis
    #26
    Chilis bab konzerv powa!!!

    Mondjuk ez igaz, dolgoztam tejüzemben diákmeló formájában és azóta nem sok tejet iszok. Nem tom miért, annyira nem volt gusztustalan ahogy ott kezelték, de voltak érdekességek. Viszont degeszre ittam magam mindig dobozos kakaóval és ivójoghurttal. :D
  • kiskapucska
    #27
    És mi van akkor ha a szerencsétlen kóbor kutyákat összegyűjtik és azt darálják bele????
    Fujj... Most mindenki szidja itt ezeket a termékeket de úgy is fogunk belőle enni a jövőben :D
    Tényleg nem ennénk meg semmit sem amit nem mi készítenénk el, sőt az állat felnevelésétől a levágásig az embernek saját magának kéne elkészíteni.Na akkor talán nem ennénk meg annyi szennyet mint most.Ezért is van a sok allergia, ekcéma stb...
  • pxxl
    #28
    ilyen esetben csak is szalon tüdő a nyerő nálam :D meg a csilis bab és társai
    ami biztos, hogy pacalt ne egyete konzervből az valami bűn rossz. a házi, vagy az (igényes) éttermi pacal a legjobb :)
  • Khemyz
    #29
    erre gondolsz?
  • SZilaJMaGGoT
    #30
    A sörbe van alkohol az meg fertőtlenít! :D Viszont ilyen szempontból az alkoholmentes az tényleg veszélyes! :)
  • ZilogR
    #31
    Azóta nem eszek ilyesmit, amikor találtam a sólet konzervben egy körmöt! Szabályos emberi nagyujj körmöt, szépen levágottat! A számból vettem ki, természetesen...!

    Egyszer vettem kimérős tabáni salátát egy üzletben és egy kólásüveg kupaknak a darabja volt benne, az, ami rajta szok maradni az üveg nyakán. Természetesen ez is szájból kivevős volt...!

    Boldog egyetemi menzás koromban pedig egy tányér ragulevesben egy konyhai törlőkendőt találtam!!! Mondtam a konyhásnőnek, h ez nem valami EU-konform. Annyira még sohasem láttam bárkit szégyenkezni, mint az a nőci. Ez szerencsére kanálon fennakadós volt...
  • pxxl
    #32
    fű zselé (vagy kocsonya mittomén)
  • Cat 02 #33
    Mi sulikajában anno fogtömést találtunk :D
  • bujcsik555
    #34
    :DD
    nálunk egy komplett fog volt a levesbe:D
  • pxxl
    #35
    vendégségben voltunk, tél, kocsonya időszak...imádom, mondom jöhet egy adag. már épp kezdtem volna hozzá, mikor feltűnt valami...hallgatózott a kaja :D ott figyelt egy egész malac fül :D szó szerint szőröstül bőröstül. hírtelen valahogy elment az étvágyam :D
  • Megtörhetetlen
    #36
    azta
    Hát ez igen, komplett csirke konzervben ultra gusztustalan...
  • dienesoft
    #37
    Kis 2cm-es kukac a menzás krumplilevesbe odabasz :D
  • karajjj
    #38
    régebben lehetett finom pacalt kapni, de most már mindegyik moslék :S

    meg mikor felbontasz egy főzelék konzevert és a közepén ilyen gombócba össze van állva a sűrű része, körülötte meg ott a sárgás vagy barnás lé, na az undorító...
  • bardocz
    #39
    Aha, ez az, köszi!
  • bakkerman
    #40
    + melegszenya krém,májkrém
    - összes többi vacak