27
The Cleveland Show
  • K Ace
    #1
    Helosztok. A Cleveland show a Family Guy sorozat spin off sorozata, amely Cleveland uj életéről szól.

    Röviden: "A The Cleveland Show egy amerikai rajzfilmsorozat, ami az amerikai Virginia államban a kitalált Stoolbend városában játszódik. A FOX televíziócsatorna kezdte sugározni 2009. szeptember 27-én. Magyarországon 2010. július 6. óta vetíti a magyar Comedy Central. A The Cleveland Show a korábban a Family Guy-ból megismert Cleveland Brown kiemelésével készített spin-off."
  • K Ace
    #2
  • Palinko
    #3
    most nézem az eredetit, 6. nál tartok.
  • HöfEE
    #4
    Szerintem nagyon gagyi, gyenge erőltetett poénok. A family guynál még cask csak elmegy, valahogy sikerült eltalálni az arányokat, de ez egyrészt rókabőr, másrészt ritka unalmas.
  • karajjj
    #5
    quagmireből sokkal jobb spin off lehetett volna -.-
  • FSpofon
    #6
    hát nem pont fehér embereknek tervezték
  • LasDen #7
    csak hogy köré nem tudják ugyanazokat a karakterek felépíteni mint a family guyban..
  • Bruk
    #8
    Jaja
  • Daza500
    #9
    Pont azért lett Cleveland kiemelve, hogy legyen valami a fekete társadalomnak is.

    Az American Dad-ben is fehér család van, Seth bácsi úgy gondolta, mostmár csinál valami "színeset" is.

    Amúgy bejövős, van annyira jó, mint Griffin-ék.
  • tigeroo
    #10
    tiszta family guy, csak más skinnel


    de hát ha van pofájuk hozzá...
  • ldavid
    #11
    mind a 3 eléggé hasonló - kép

    pilotot láttam, nem volt nagy szám. talán ha oda érek a FG-al, még belenézek párszor
  • Tufa
    #12
    Rallo szerintem messze az egyik legjobb karakter pl mindhárom sorozatból.
  • LasDen #13
    eléggé?? :D tök ugyanaz mind....
  • DIESEL DOG #14
    Hmm... első benyomásra merőben hasonlit a Famliy Guy-ra (Griffin family)... mindenesetre +fav, szeretem a Family Guy-t, sztem ez sem lesz rosszabb tőle... :-)
  • Palinko
    #15
    Quagmire kérdezi az első szezon utolsó részében Petertől(most fejeztem be :D) hogy lehet neki is saját showja? Peter válasza:
    "Quagmire you a rapist!"
    tehát ez a hivatalos indoklás :D
  • Daza500
    #16
    Erről ez jutott eszembe

  • a.carkey
    #17
    Szerintem jó. Van olyan jó, mint a Family Guy. Pihent agy kellett ehhez is. :)
  • a.carkey
    #18
    Más kérdés, hogy a fekete család mennyire is fekete. :)
  • lemongrass
    #19
    májusig kivégeztem... természetesen felirattal....
    most is csak azért kerestem rá itt a fórumban, mert elkaptam a Comedy-n!
    hát szánalmas a szinkron!!!

    amúgy a story-k sztem faxák...

    bár a Quagmire show ötlete is megfontolandó... hihi :D:D
  • a.carkey
    #20
    Baromira nem szánalmas a szinkron. A Family Guy és a Cleveland kimondottan jól sikerült.
  • lemongrass
    #21
    hát, nem tudom, h vannak-e fekete (amerikai)ismerőseid, vagy hallgattad e az eredetit...
    nagyon nem négeres... /holott szerintem az egész széria egyik alapja, h egy feka családba csöppenünk bele/

    csak ismételni tudom magam! a szinkron... X@r.

    Family Guy-t nem említettem! bár, mikor megláttam a múltkor a Bird is the word fordításával -> "A madár az ász" -> azt hittem, h kirohanok a világból...
    a dalok nyugodtan mehetnének felirattal...
  • Daza500
    #22
    Legalább Cleveland magyarhangja ugyanaz, mint a Family Guy-ban ?
  • lemongrass
    #23
    ja... az stimmel... /bár, már mexoktam abból is a mélyebb USA verziót/
  • Police88
    #24
    02x10hez és 02x11hez tudtok feliratot vhol?
  • lemongrass
    #25
    sajna egyelőre én sem találtam a 10-11-12-höz :(
  • Police88
    #26
    02x12 nem túl igényes munka de megteszi
  • Police88
    #27
    10,11hez sehol semmi továbbra is :S