60
Százhalombatta
  • Desiderata #1
    Sziasztok Battaiak!

    Ezt a témát azért nyitottam hogy beszélgetni tudjunk Százhalombattáról, illetve bármiről ami a városban történik.
    (Aki nem battai, de idetévedt, annak a wikit ajánlom figyelmébe.)
  • Narxis
    #2
    Szép falu.
  • flashpointer
    #3
    Alsó-dughagymafalváról is nyissunk topikot
  • Fresh Duke
    #4
    Itt volt Kanazawa edzőtábora?
  • n3whous3
    #5
  • leho94
    #6
    jó a skatepark
  • móóózes
    #7
    van legalább normális focicsapat?
    mert anélkül szart nem ér az egész hely
  • allock #8
    hányinger ez a női nadrág
  • leho94
    #9
    felénk a legújabb divat az hogy vesznek egy női gatyát és levágják a térdüknél, kva randa:DDD
  • Gibor
    #10
    Város....

    #1: Kb 3/4 nyaram ott töltöttem tavaj :D meg háhhh mais mek battára xD 20p re lakom tőle, és elég sok mindenkit ismerek ott....
  • Desiderata #11
    én is szeretem jól megfér az ófalu régies hangulata, Dunafüred nyaralói övezete, és a lakótelep, plusz az ipar egymás mellett, utóbbi évtizedekben minden utcát leaszfaltoztak (talán ófaluban van kivétel), van gáz, csatorna, internet, két új építésű szép templom, Tesco, Budapest mondjuk kicsit messze van, vonattal busszal 40 perc, elég strapás onnan bejárni minden nap, régen csináltam
  • karajjj
    #12
    mekkora undorító már, mikor megyek be a boltba, a kis 14-15 éves srácok meg a női nadrágok között válogatnak... -.-
  • Desiderata #13
    azt nem tudom, gondolom a csónakházban volt, régen zenei fesztiválok is voltak, csak egyik évben a punkok felborították egyik utcában az összes kukát és azóta ki vannak tiltva :(
  • Desiderata #14
    van, meg korszerű füves nagypálya és műfüves kispálya az ófaluban
    ezenkívül strand, fedett uszoda, tenisz pályák, sportcsarnok, minden van ami kell
  • Gibor
    #15
    BMK mellet most épült valami... Az pontosan mi is lesz? Mert kb végig néztem ahogy felépítették de fogalmam nicns róla hogy mit néztem :)
  • Desiderata #16
    elvileg konferencia központ volt a terv, de most már lakásokat árulnak, szóval valószínű lakóházak lesznek, mondjuk nem értem miért kell a főtér mellé egy ilyen ormótlan valamit építeni, szerintem elég volt ott a parkoló, így a templomok se tudnak érvényesülni, zsúfolt lett minden
  • Rasztiman
    #17
    A Reggea Camp is ez miatt maradt el tavaly, ja meg persze az akkori kedves városvezető szocik miatt :D szánalmas mi ment ott akkor. Pedig mindenki meg volt elégedve a várossal a 2évvel ez előtti campen.
  • Desiderata #18
    csónakház nagyon bekeményített, mindenhová táblákat raktak hogy "MAGÁNTERÜLET", most a Duna part hogy lehet magánterület? meg a hidat is lezárták egy gagyi hegesztett vasráccsal, kicsit igénytelenül néz ki hogy a híd közepén van egy lelakatolt kapu
    nem tudom mi történik ott egyébként, már több éve nem voltam bent, de szerintem nincs joguk kisajátítani a kerítésen kívül lévő közterületeket

    mert az okés hogy az olajfinomító körbe van táblázva, azt védeni is kell, nem is merészkedtem soha táblán túl, nem akarom hogy gépfegyveres ninja-k teperjenek le :)
  • bakkerman
    #19
    aham,város,a tavaj,meg TAVALY
  • Fresh Duke
    #20
    Érden volt az edzés, a szállás volt Százhalombattán. :D (Na, már is világosabb.)
  • Gibor
    #21
    Lécci a legapróbb hülyeségbe köss bele -.-....
  • N o N a m e
    #22
    Honeyball rulz!
  • passatgt
    #23
    ez komoly?
  • technext
    #24
    Én a játék határok nélkülből ismerem Százhalombattát. Szép kis város :)

    1998 Trentino döntő
    http://www.youtube.com/watch?v=j6F4G85SgJM
  • tenkenorman
    #25
    csőgatya, én sem hordom de az egész világon ezt viselik a riderek. egyébként praktikus is mert nem akar be a lánctányérba, meg nem lesz olyan retkes.
  • Hegi90
    #26
    rövidnadrág.
  • Desiderata #27
    átmennétek a divattal egy másik topikba, köszönöm
  • karajjj
    #28
    persze, a saját szememmel láttam és nem is egyszer

    na off tényleg befejezve, bocsánat érte :S
  • bakkerman
    #29
    láttam én már 18 éves,bmx-es(most ez a divat) "fiút" lila(!!!) csőszárú,női farmerben,fehér,kinőtt,buzis pólóban,hoszú hajjal,szőke bombacsajjal...
  • tigeroo
    #30
    én láttam már zöld füvet :c
  • bakkerman
    #31
    taníts mester
  • Dobronski
    #32
    Én is úgy öltözök, és a legjobb csajokat kapod meg cserébe. :)
  • Gibor
    #33
    egy lila poló még oké nálam, de azért farmerbe lilát soha! Mondjuk én inkább egyéni stílust alkotok ami hozzám illik és persze a kornak is megfelel... végeredményben bejött :D
  • Dobronski
    #34
    lila pólóm nekem is van, meg csőgatya is (szürke,fekete)
  • allock #35
    ezek a "legjobb csajok" ahogy jönnek úgy mennek

    barátnőt akarnak vagy barátot egy fiúból?
  • Dobronski
    #36
    És? De megsunázhatod őket. 1x évesen minek hosszútávú kapcsolat?
  • allock #37
    nincs és, ez csak strigulaszámlálás a csaj részéről is, persze ha buta ki ne használná ki
    majd megtudod :)

  • solo
    #38
    Barátnőm itt él:]
  • IXEMGabeo
    #39
    amikor megyünk Adonyba, ott szoktunk átmenni a 6-os úton lehet megközelíteni, van ott egy gokartpálya is, és ezenkívűl mindig érzem azt az olaj szagot amikor ott átmegyünk:) Távolról onnan egy hatalmas paneltelepnek tűnt, de biztos vannak szép részei is a városkának
  • Gibor
    #40
    Dejó hogy ilyen sok környékbelim van :) Adony 5perc kocsi útra van nekem :P Amúgy battának a jelképe a hőerőmű a 3 torony. Magát a várost a MOL és a Hőerőmű tartja fent, kb "olyan" mint dunaújváros, újvárost a dunaferr tartja fent.... Különben pl ebattával szembe van ami most épül meg ott egy katolikus templom is, ha kész lesz az épület akkor szerintem egy elég szép környezet lesz az a része is. Szerintem a dunapart se olyan csúnya, ellehet lenni, sokan mondják hogy milyen jó a strand battán, pedig szerintem nem, mivel elég kicsi nincs sok medence és a belépő még diákkal is horribilis. Amúgy egy nagynak tűnő város de tök hamar körbe lehet járni gyalog is, igaz kicsit zsúfolt lett, ééés lényegébe mindent megtalálsz (tesco, spar, cba stb...), egyedül gyors étterem nincsen (mc donalds, burger stb...), bár néha jól jönne :D