398
  • Fabio Capello
    #1
    Mi is az a Transformice? Egy internetes multiplayer játék, ahol a cél egerünkkel a sajt megszerzése. Ám ez nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik, hiszen különböző logikai bukfencek vannak a feladatban (rejtett lyukak a padlón, billegő pallók, trambulinok), melyeket a körönként változó Sámán segítségével kell megoldanunk. Egyedül a Sámán képes különböző tárgyak berakására (ládák, pallók, súlyok), így rá mindenképp szükségünk lesz a feladatok megoldásához. A cél minél több sajt begyüjtése mint csapat, ezen kívül hogy Te minél előbb beérj a sajtoddal, hisz annál több pontot kapsz. A sajtokért különböző kiegészítőket vásárolhatsz (kalapok, szemüvegek, ilyesmik).

    Szerintem érdemes kipróbálni, nagyon jópofa kis játék :)

    A link: http://transformice.com, itt érdemes alul kiválasztani az angol szervert, hogy könnyebben megértsétek mit akar. Ne ijedjetek meg, ha lassan tölt be, körülbelül 30-40 ezer ember játszik egyszerre egy viszonylag kis kapacitású szerveren, legyetek türelmesek! :)

    Aki esetleg játszik, vagy ha leszünk többen, csinálhatunk SG-s szobát is, és egymással is játszhatunk.

    Végezetül, egy videó kedvcsinálónak:

  • edios
    #2
    néhány napja játszok csak vele de rákattantam teljesen:D

    kreatív is vmilyen szinten, ugyanakkor az mmo jelleg miatt állandó szórakozást nyújtanak az idióta emberek
  • Fabio Capello
    #3
    keblemre testvér :D
  • Robez84
    #4
    jó nagy egy marhaság lehet már a gémpléj is tiszta bug :S
  • Fabio Capello
    #5
    Ez van :) ettől függetlenül nagyon jó kis játék, és a gameplay bugok is csak 40-50 játékos felett jönnek elő
  • Desiderata #6
    videóról a Lemmings ugrott be :)
  • Robez84
    #7
    Azér lehet kiprobálom..:D
  • tommygear
    #8
    micsoda topikok nyílnak ma, beszarás
  • Rage47
    #9
    ezt akartam írni:)
  • byzhouse
    #10
    jót nevettem 0:42-nél :DDD na várj csak megnézem ezt a játékot :D
  • byzhouse
    #11
    mire behozza az oldalt addig elszívok 1doboz cigit :(
  • Robez84
    #12
    nekem be se jön a link :S
  • Frayer
    #13
    Ez nagyon aranyos játék..ez agyon jóóóóóóó
    találkozunk a szerveren
  • jhetedikj
    #14
    nekem az angol szerveren nem jött be de az oroszon igen, ott csak 30-an vagyunk :P

    eddig jó csak tudnám mit kell csinálni
  • Fabio Capello
    #15
    megszerezni a sajtot és visszamenni a lyukba :]
  • Robez84
    #16
    nevet hogy kell átirni?
  • Fabio Capello
    #17
    ha még nem regeltél, akkor regisztrálj egy neked tetsző nevet a játékban, ha már regeltél akkor sehogy :/

    Ha a neved alatti kis szövegre gondolsz, akkor chatbe /title, ott kiírja hogy hanyas szám milyen title-t ad, utána /title szám
  • jhetedikj
    #18
    na ez jól megy már 92 pontom van az miben számít?
  • jhetedikj
    #19
    váááá én voltam a sámán baszki:DDDDD
  • nonicks
    #20
    szerver bővítés várható?
  • byzhouse
    #21
    háhá 58pontom lett benne voltam top 10-ben :D

    de leállt a szerver... remélem nem vesztem el pontjaimat
  • Fabio Capello
    #22
    csak a szobában számít, hogy te vagy épp a legjobb/mennyire vagy jó a sajtszedésben :) Amúgy nincs ranglista erről :)

    nonicks: várható ha összejön a pénz, de ugyebár az oldal egyenlőre donatekből tartja fenn magát.
  • byzhouse
    #23
    sámánnak képességeit valaki írja már le pls
  • nonicks
    #24
    már vagy 30 perce szarakodok, hogy elinduljon
  • Fabio Capello
    #25
    ha kirak a szeró, nullázódik. A sajtjaid viszont nem vesznek el :)

    Más a pont és más a sajt. A pont csak a szobában számít, mindig kinullázódik bizonyos időközönként, a sajt pedig amit gyűjtesz és egyben a fizetőeszköz az extra cuccokért :)
  • Fabio Capello
    #26
    Különböző tárgyakat tud berakni (ládák, deszkák, üllők), irányíthatja hova menjenek az egerek (lefelé mutató nyíl), át tudja őket lökni energialökettel (spirit - kis fehér cucc)

    Minden cuccot balklikk nyomva tartásával tudsz berakni.
  • Fabio Capello
    #27
    hát igen... Bár most épp szerver restart is volt :)
  • byzhouse
    #28
    1év mire összegyüjtöm elegendő sajtot :D 1 cuccra :D most volt 5 sajtom(vagy több meg kaptam titlet is)
  • Narxis
    #29
    ne cigizz
  • Fabio Capello
    #30
    én két nap alatt 3-4 óra játékkal szedtem össze 400 sajtot :)

    a title-k jópofák, azokat érdemes váltogatni :D
  • byzhouse
    #31
    400sajt az jó azon veszek 1 szalmakalapot meg szemüveget :D
  • byzhouse
    #32
    tegyenek be valami fizetős cuccot és akkor tudják fejleszteni a szervert,mert így nem sok esélyét látom :S
  • Fabio Capello
    #33
    nekem most megvan a pilótasapka, a divikalap meg a franciasapka :D

    keményvagyoke? :D

    Amúgy jah, bár ha beleszámolom, hogy alig pár hónapos az oldal, és csak 1-2 hete emelkedett így meg a népszerűsége, még akár tömeges donate is lehet... :D
  • nonicks
    #34
    mikor lesz jó a szerver?
  • Fabio Capello
    #35
    Amúgy adakoznak rendesen, 5 eurótól 75 euróig... Megéri, főleg ha befoltozzák a bugokat és tesznek egy rendes vasat alá :)
  • nonicks
    #36
    remélem nem az lesz hogy összeszednek 10000€-t és eltűnnek...
  • byzhouse
    #37
    legyen már szerver :(
  • nonicks
    #38
    van már szerver!!!
  • Fabio Capello
    #39
    nálam most teljesen megkergült, hol nem tölt, hol flash hibára panaszkodik, hol hibakódozik... :/
  • kBagyula #40
    /fav