22
  • WilliamMcKinley
    #1
    Két hete én is olvastam róla az origón.
  • TommyGun
    #2
    Én nem olvastam, hálás vagyok hogy itt megtehettem. bye
  • googlekereso
    #3
    Én is olvastam, már az origón, de a mi viccesebb, hogy előtte kb. egy hete volt a discovery-n a Time Warp (nem jut eszembe a magyar neve) című műsor és már ott is mutatták ezt (jobban mondva hogyan olvad össze egy csepp a vízzel, de a két folyamat majdnem ugyanaz) és az asszem 2009-es műsor (az eredeti) volt (bár nem vagyok benne biztos), minden esetre rohadt érdekes jelenség
  • Julius Caesar
    #4
    A bugyborék értelmes szó, vagy csak az én kitalációm?
  • akyyy
    #5
    ez a vdieó elég szar, az amikor megállutjukaz időpbe nsokkal jobb kéepk voltak, ahogy kipukkad egy buborék
  • M2 #6
    Kik laknak a kádban?
    Buborék.
  • WilliamMcKinley
    #7
    Jaja tényleg! Az a műsor egyébként is rohadt jó.
  • Hawaii
    #8
    Nyugodt lehetsz, nem te találtad ki.
  • Vogel
    #9
    jaja Time Warp már bemutatta.
  • Vorpal
    #10
    a buborék bukolikusabb formája;)
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Azt oldják akkor meg már végre, hogy a ser, a kóla és a pezsgő ne habozzon olyan bazira, mer az kurvára idegesít. Akkor máris hasznosnak lehet tekinteni az ilyen kísérleteket... :D
  • nextman
    #12
    Igen, szép, hogy ezt most kikutatták, de time warp-ban én is láttam már vagy egy éve:D
  • Gabo
    #13
    És gondolom a time warpban a folyamat matematikáját is kifejtették, leírták... Ja, hogy nem...
  • Julius Caesar
    #14
    Hála az égnek!
  • pasi29uk
    #15
    "Már tudjuk, hogyan pukkan szét a buborék"
    Úgy, hogy belenyomok egy nagy rozsdás szöget és pukk.
  • KRTuning
    #16
    Simpsonék már megcsinálták!
  • culas25hc
    #17
    Szerintem jó dolog, hogy vannak milliomos prof-ok, akik nem törődnek a világ gondjaival, hanem ilyeneken agyalnak. Ez most nem ironikus volt, mert tényleg poén . Jobban szeretek ilyen hírekre hazajönni, mint arra, hogy lefoglalták az ncore-t :D:D:D
  • andersh
    #18
    döntsd meg a poharat és lassan öntsd bele
    de remélem evvel nem mondtam újat...
  • nonicks
    #19
    South Parkban is volt már:D
  • Kara kán
    #20

  • Kara kán
    #21
    El kell, hogy keserítselek: ha nem habozna, akkor az azt jelentené, hogy hiányoznak belőle a lényeges és egészséges alkotóelemek, fel van hígítva. Ergo, addig örülj, amíg habzik.
  • Loverman
    #22
    nem azt mondta hogy ne habozzon, hanem azt hogy ne annyira. de nembaj