68
  • falselight
    #1
    nagyon rendben volt a nintendo konferenciája, a sonyé ellenben szánalmas.
  • Skynet
    #2
    Mert nem olyan kiddytakony játékokat mutattak be rajta mint nintendo-n? Vagy mert nem ps1 szintű grafikát erőltetnek 3dben? Vagy mert a MOVE feleannyira lagolt mint a Kinect,és ráadásul már most jobb játékok vannak mögötte?:)
    Zseni:)

    Ezen hogy a grafika eléri a Wii színvonalát és ez nagy szó...Ezen szakadtam a röhögéstől..:DDD
    Jár hogy a Wii színvonala még a psp grafikai színvonalát sem éri utol, a 3ds pedig abszolút nem hozta a wii szintjét...Kb egy ps1-nek felel meg..Ennél a wii ha kicsivel is de többet mutat.
  • 5c0rp330n
    #3
    aki irta ezt a cikket, legkozelebb vegyen fel egy szemuveget mielott a 3ds grafikai kepessegeit ajnarozza az egekig. ennel jobbat tudott a psp 6 eve.
  • falselight
    #4
    a nintendo bemutatta a 3ds-t. a sony bemutatta a motion controllerét laza 4 évvel a nintendo után. továbbá volt vagy 3 exkluzív címük. most hagyjuk már a grafikát, tudjuk, hogy mennyire eltér a két cég célközönsége.
  • gneoka
    #5
    A Kineck laggol de az tény hogy nagyon ötletes újítás nem pedig a nintendo 4 éves fagylaltostölcséres pingponglabdáskoppintása 0 azaz 0 kreativitással
    és ezt sajnálom a legjobban amiért régen imádtam a sonyt a kreativitás és ötletesség az most már nincs is...
  • Skynet
    #6
    Bocsánat de a sony továbbá egy rakás játékot 3d-be küld.
    Killzone 3,Infamous2, GT5, TM, LBP2 + amit gameconra tartogatnak.
    PSP2-t gamecon-ra tartogatják ott jóval nagyobbat szól.
    A grafika pedig nem a célközönséget mutatja,hanem az igénytelenséget,főleg hogy azt még drágábban adják mint egy X360-at.
    A játék kínálat mutatja a célközönséget,az pedig nem kérdéses: Kiddytakony.
    Hogy 4 éve mutatta be a nintendo a mozgásérzékelős technikát? Ez gyakorlatilag senkit nem érdekel,ha egyszerűen 1 hónap alatt az első 4-5 MOVE-ot használó játék sárba döngöli a WII 4 éves csodálatos kínálatát a rengeteg rengeteg buta embereket pénzkiadásra ösztökélő wii kiegészítővel együtt.

    A nintendo egyszerűen ahelyett hogy komoly vasat tenne a DS-be és komoly graf mellett nyomná az amúgy jólhangzó (szemüveg nélküli 3d) texhnológiát,továbbra is silány gyenge HW alatt nyomja, eladja jó drágán,éppen annyiért amennyiért a sok hülye még veszi is. És ezzel hogy belövik az árat és minimális a kütyü előállítása jól megszedik magukat pénzzel. Ha komoly HW mellé tennék kevesebb pénz jutna. A legnagyobb fos pénznyelő sóher cég lett a nintendo, mit nem lehet ezen átlátni.
    És akkor tapsikoljak,mert 3DS? Majd tapsikolok amikor nem olyan grafikával tolódik 3d-be a szemem elé egy játék hogy kifolyik a szemem.
  • falselight
    #7
    fanboyokkal nem érdemes vitatkozni.
  • Ruley
    #8
    "A grafika pedig nem a célközönséget mutatja,hanem az igénytelenséget,főleg hogy azt még drágábban adják mint egy X360-at."

    Az hogy drágábban adják mint a 360-t az azt mutatja hogy az emberek megveszik ennyiért, mert leszarják a grafikát, vagyis a grafika nem számít semmit.

    Kiddytakony. Ez megmagyarázza hogy miért van a Nintendónak a legmagasabb átlagéletkorú felhasználóbázisa.
    És "megmagyarázza" alatt azt értem hogy baromira ellent mond neki.

    Az lehet hogy a Move majd egy hónap alatt sárba fogja döngölni a Wii-t, de ez eddíg nem történt meg, még meg sem jelent, csak hallhattunk sok fellengzős ígéretet, addíg meg álmodik a nyomor.

    A rakás 3D játékhoz meg sok szerencsét, 3D TV-t is vegyél hozzá, akkor már kb. hárman lesztek a kontinensnek ezen a tájékán akik 3D-ben élvezhetitek a Sony játékait.
  • gneoka
    #9
    Játszottál te már DS játékal? lehet hogy a grafika nem basz oda de olyan hangulata van hogy eszméletlen , a psp meg egy gány , bár lehet hogy szép de kit érdekel?
  • zola2000
    #10
    Hát itt a psps MGS peace walker és a DSes MGS snake eater képe, szerintem azért van "kis" különbség...
    PSP:

    3DS:

    Ja és a 3DSnek kétszer kell renderelnie minden képkockát, a 3Ds hatás miatt, tehát ha egy fejlesztő rászánja magát, akkor a 3D kikapcsolásával szebb grafika is kinyerhető a kis gépből, de nem hinném hogy az első játékoknál erre fordítottak volna elég energiát...
  • zola2000
    #11
    Külön felhívom a figyelmet arra, hogy ez a psp játék a psp LEGSZEBB játéka, ami úgy készült, hogy a fejlesztők már jól kiismerték a pspt, míg ez a 3DS játék a 3DS első játéka, nem volt annyi idő csinosítgatni a grafikát.
  • zola2000
    #12
    Ja igen
    Resident Evil 3DS
    Nekem leesett az állam...
  • narumon
    #13
    Hát a Nintendo továbbra sem az én cégem és nézőpont kérdése, szerintem az xbox prezentáció és bejelentések szuperek voltak számomra a nintendo esemény volt hót benga. Mondjuk nekem végül is teljesen mindegy, mert látszik, hogy ennek is van piaca, sokan szeretnek márióval meg donkikonggal játszani, nálam ezek 7 évesen elmúltak, de ha lenne gyerekem akkor lehet, hogy neki vennék valami nintendo kütyüt.
  • zola2000
    #14
    Az MGS és a Resi hol 7 éves szintű?
  • Ersiman
    #15
    Szerintem a Mario minőségű Nintendo játékok abszolút korfüggetlenek.
    Én általában az összetett rpg-ket szeretem jó sok szöveggel, összetett történettel, de ettől még nagyszerűen el tudok játszani egy Marioval is, mert jó és szórakoztató. Ennyire egyszerű. Amúgy meg sajnos már egy kicsit közelebb vagyok az ötvenhez, mint a negyvenhez... Szóval, már elég rég elmúltam 7 ...
    Tényleg nem kellene leszólni a Nintendot, mert valóban nem véletlenül fogy ennyi konzoljuk, játékuk a warez ellenére...
  • macseke
    #16
    kb. egy hónapja vettem egy DSi-t, azóta le sem tudok róla szállni.. Grafikailag azért én is többet vártam a 3DS-től, de még így nagyon fasza az a sok újdonság, amit belepakoltak, veszek is majd abból is egyet! Főleg, hogy kompatibilis a DSi-vel, most majd multizhatunk is az asszonnyal (aki szintén rákattant rendesen..) :)
  • ribot
    #17
    Ennek azért még érnie kell nem?
  • 5c0rp330n
    #18
    a psp-s keped meg csak nem is nativ felbontasu hanem valami osszezsugoritott szar. jezusom. te aztan beszopod a markatinget. arrol pedig ne is beszeljunk h a peace walker nem a legszebb jatek psp-n, messze nem, ezt a baromsagot sem tudom honnan szoptad. csak na csinalj ugy mintha olyan tajekozott lennel amikor nyilvanvaloan segg vagy a temahoz.
  • zola2000
    #19
    ÚRISTEN nézd már meg a képeket kicsit jobban légyszives, mielőtt írsz vagy valami! Megértem hogy nem kell semmi ami nintendo legyen akármilyen, de akkor se írj így!

    Mellesleg a képek nem össze vannak zsugorítva, hanem max le van vágva a széle mindkettőnek (bocs, de nem tudtam lementeni a képet, ezért print screen, majd körbevágtam, és feltettem a picasara)...
  • 5c0rp330n
    #20
    egy marketingkepet hasonliatsz ossze egy valos random screenshottal, ami nyilvanvaloan egy elonytelen kep a jatekbol, mig a marketingkep olyannyire elonyos h valszeg ahogy a valosagban ki fog nezni a cucc, annak koze nem lesz ehhez. majd ha kijott az a jatek es lesznek valos screenshotok, akkor lehet beszelgetni osszehasonlitasokrol. mindenesetre az icarus trailer grafikai szinvonala arra enged kovetkeztetni h a 3ds grafikai szintje a 6 eves psp-tol sincs sehol.
  • zola2000
    #21
    Elvileg ez már ingame videó
    http://tinypic.com/usermedia.php?uo=zHAawG5Dm5Z5aQ0GYq45A4h4l5k2TGxc
  • adam first
    #22
    Ne siránkozz kicsi Skynet, nem baj majd jövőre 2011 már biztosan a PlayStation 3 éve lesz. Idén is nagyot dobbantottak a PSP továbbra is haldoklik. Egy Killzone 3-tól nem vagyok hanyatt esve már bocs, amitől te összevizeled magad az egy átlagon aluli FPS, kibaszott jó grafikával, de semmi több. A magad fajta trollnak jól lesz az is, hisz Sony PS3.
    PS Move, hűha a Sony szarta a spanyol viaszt, ugyanezt már 4 éve láthattuk Nintendoéknál. Szóval kérdem én mitől szartad te össze magadat?? 3D TV?? Nem baj, majd lesz kit lehúznia Sanyiéknak, remélem elbukják akár, csak anno a Beta kazettát.
  • MacropusRufus
    #23
    nos én nem vagyok konzolos, de a statisztikák szerint jelenleg a Wii a világ legnépszerübb konzolja, a többi csak utánna. A gesztusvezérelt techonlógiában rejlő lehetőségeket a két másik cég kissé későn vette észre, le is maradt rendesen.
    Mint ahhogy most a 3D-s kézikonzolok terén. Gondolom az ebben használt technológia a Wii következő generációjában is benne lesz.
    Kíváncsian várom.

    "Jár hogy a Wii színvonala még a psp grafikai színvonalát sem éri utol"
    sztem a játék élmény nincs teljesen összefüggésben az szuper grafikával.
    Sőt: én úgy vettem észre, hogy a játék élmény rovására megy a grafika tunningolása, kb. mint sok hálivúdi film esetében, a látvány elnyomja azt, hogy mennyire nulla a sztori.

  • adam first
    #24
    "hogy a játék élmény rovására megy a grafika tunningolása, kb. mint sok hálivúdi film esetében, a látvány elnyomja azt, hogy mennyire nulla a sztori." Pontosan egyetértek, legjobb példa a Sony exkluzív FPS-e Killzone. Nulla tartalom, nulla történet, nulla játékélmény, ami van kiváló grafikai megvalósítás. Kb. ennyiből állt az előző két rész.
  • Skynet
    #25
    A nintendo évek óta első azzal hogy bárgyú kiddy játékokkal árasztja el a piacot ami a világ minden táján jobban fogy mint a keményebb játékok,lévén nagyobb a célközönség. Nem a mozgásérzékelés csak a hab a tortán.
    Attól hogy a Microfost és a Sanyi mozgásérzékelőzik még nem fogják megelőzni a nintendo-t mivel ahhoz a játékaiknak is jelentős mennyiségben kiddytakonynak kéne lenni.

    Adam first: Egyáltalán nem vizeltem magam össze a Killzone 3-tól,sem a sony konferenciától,sőt a csodás hsz-edből egyértelműen lejön ki is a troll,köszi az építő jellegű önkritikát..:D
    Kifejezetten értelmes dolog egy játékról úgy ítélkezni hogy a kezünkben sincs (lásd killzone 3 hsz-ed), hatalmas értelemre vall:D
    Killzone mitől nulla játékélmény azt sem tudom,de ahogy érzed,még mindig tartalmasabb mint egy Gears of war..
    A legjobb ellenpélda pedig a grafikai dolgaitokra az uncharted ami kb minden téren olyan színvonalat képvisel ami kaland/akciójátékban nincs egyik másik konzolon sem...:D
    Ps move...Álá Kinect. Kutyát nem érdekli,mindenesetre mi a nagyobb lehúzás. Egy playstation 2 tudását épphogy megközelítő gépért elkérni egy kisebb vagyont+ mindenféle kiegekkel még plusz vagyonokat elkérni,egy két kontrollert szinte kötelezővé tenni hogy vegye a sok hülye...Vagy olcsóbban adni egy olyan konzolt ami tudásban jócskán a ps2 fölött jár és kiadni mellé 1-2 kontrollert bakfitty összegért..Egészen pontosan olcsóbban jösz ki egy nextgen konzol+ mozgásérzékelővel mint a wii nevezetű lehúzással. Zseniális:)


    Egyébiránt azzal egyet értek a grafika nem minden. De kicsit unalmas ahogy a nintendo megszedi magát a sok hülyéből és horribilis áron ad el 5 éve is kínosnak mondható technikát,megspékelve egy 3d-vel...
    Psp 2 biztos nem fogja húgyba alázni eladásokban a DS-t,mert arra sem a kiddytakony kínálat az első,hanem a jóval komorabb,komolyabb játékok.


  • zola2000
    #26
    Visszatérve a 3DSre eléggé vegyes képet mutat még, n64es portoktól kezdve HD konzol szinvonalig látni róla mindent, maradjunk annyiban, hogy csak a megjelenés után fog kiderülni, hogy mégis mégis mi lesz...
  • Skynet
    #27
    Maradjunk annyiban hogy amit mutattak valós ingame eddig azalapján playstation 1 és 2 közé lőhet TALÁN. Azok a hd képek amiket mutogatsz a konzolfórumban nevetségesek. Egytől egyig render vagy hd konzolból screenshot...:D
  • adam first
    #28
    "Adam first: Egyáltalán nem vizeltem magam össze a Killzone 3-tól,sem a sony konferenciától,sőt a csodás hsz-edből egyértelműen lejön ki is a troll,köszi az építő jellegű önkritikát..:D" Semmi gond, csak lesüllyedtem a te értelmi színvonaladra és úgy válaszoltam a kommenteidre
    A Killzone pedig egy gagyi játék emlékszem anno mindenki, hogy verte a mellét a PlayStation 2-es első részre. Forradalmi, Halo killer aztán az értékelések a 10/4-5 pontokkal jutalmazták a "forradalmi PS exkluzív FPS-t". Ps move zseniális? Egy-per egy Nintedo copy, nulla kreativitás, de hát ez már a Sonytól megszokhattuk.
    Ez pedig rád is ugyan úgy vonatkozik "Ps move...Álá Kinect. Kutyát nem érdekli,mindenesetre mi a nagyobb lehúzás. "Kifejezetten értelmes dolog egy kiegészítőről úgy ítélkezni hogy a kezünkben sincs álá Kincet, akkor most kettönk közül ki a troll??:)))))
  • adam first
    #29
    "Attól hogy a Microfost és a Sanyi mozgásérzékelőzik még nem fogják megelőzni a nintendo-t mivel ahhoz a játékaiknak is jelentős mennyiségben kiddytakonynak kéne lenni." Ne feledd apró troll, ha anno nincs a SNES a kiddytakony játékaival, akkor te most nem írogatnád a baromságaidat ebbe a fórumba és nem Plésztésönöznél otthon.
  • adam first
    #30
    Ne haragudj, de ez a best off. :D:D:D Vidám lett a délutánom neked köszönhetően. Idézem, szöveg:
    "Egy playstation 2 tudását épphogy megközelítő gépért elkérni egy kisebb vagyont" Nem számít, hogy az előző generáció legretekebb gépe a PlayStation 2 volt, bizonyos adottságokban még a Sega Dreamcast is megalázta. Rémálom volt rá fejleszteni, a legtöbb szemét erre a gépre jött ki, de az akkor és ott neked tökéletes volt, sőt az volt a köcsög aki nem a leggyengébb gépre mert exkluzív játékokat fejleszteni. Az akkori legerősebb gépek a GC, X-box pedig szar, volt a szemedben. Csak a gyps állatok nem vették észre, hogy a Sonyt körberöhögték. Most bezzeg ami nem a legfejletebb (lásd Wii, X360) a szar, szemét, gagyi kategória.
  • wackydog
    #31
    Nem vagyok nagy hozzaerto volt szerencsem mindharomhoz nintendonal maradtam,mert valjuk be, egyedul gubbasztani egy szobaban es egy fejhallgaton masokkal beszelgetni ,hosszutavu jatekoknal depresszios lehet ,en inkabb athivom a spanokat ,nyomunk par sort,bort,palinkat.....aztan megprobaljuk megoldani a 7 eves kiddytakony jatekot amin, rosszabb esetben szetvisitottuk magunkat, hajnalig....


    Jah es szerintem a 3D Tv-d ugy dobod a kukaba http://tech.uk.msn.com/features/photos.aspx?cp-documentid=153691597&page=4
    a megjeleneskor,hogy a gyarto sirni fog...
  • shenmuedc #32
    A sony konferencián több ismerősömmel egyetemben konkrétan bealudtam. Minél pörgősebb játékokat mutogattak annál unalmasabb volt puska,autó,sport,puska ,autó,sport...és így tovább (ásít)
  • Julius Caesar
    #33
    Kiddytakony így, kiddytakony úgy, kiddytakony amúgy...
    Unalmas vagy. A nintendo megfogta azzal az MS-t és a Sonyt, hogy kreatív, szórakoztató gépet adott ki. A többi meg feldughatja most a hádészuperfelbontású-sédersedó satöbi gépeit.

    All in all, a nintendo most ügyesebb, mint a másik kettő. Ha ezt nem látod be... Akkor te mindent elhiszel!

    Miért fúrja az oldalad hogy a nintendo szénné keresi magát, talán irigy vagy, hogy nem a te kedvenced a legjobb, a leggyorsabb és a legfaszántosabb? Vagy miért vagy ekkora fanboy? Hogy lehet egy cégért rajongani?
  • Skynet
    #34
    Látszik csak egy sima sony haterkedő baromarcú vagy akinek gyakorlatilag zéró köze volt a PS2 játékkínálatához (Amire sok szemét jött,de a mai napig a legtöbb tartalmas cím is a konzolok közt).:)
    Részemről be is fejeztem felesleges ilyen idiótákra egyáltalán reagálni:)
    Nem,sem a GC sem a Cube nem volt szar a szememben,nem tetszett rajta a játékkínálat,Cube-on 1-2 cím boxon 3-4 cím,ennyi.
    Feleslegesen fröcsögsz:)
  • adam first
    #35
    Fáj az igazság. :)))
    Hiába jelenleg az egész fórum a baromságaidon röhög.
    És még valami, olvasgass csak vissza az sg PlayStation 2, MGS3, Driver, Onimusha, DMC fórumaiba (only for PS2), ne lepődj meg ha úgy 2005-2006-2007 környékén megtalálod a nevem, mint aktív PS2 Fat tulaj, szóval megint ki a baromarcú?Én már akkor PlayStation-tem, amikor te még a taknyodat törölted le az arcodról, hogy utána elmajszolgasd.
  • Skynet
    #36
    Látom sikerült ovi szintre menni. Apukád is erősebb az én apukámnál gondolom...:D
    Osszad az észt a konzolos fórumban ha akarod.:)
    A baromarcú pedig te vagy,röhögcsélsz a semmin,hülyeségeket beszélsz és ha benéznél a konzol topikba láthatod az álatlános véleményt a jelenlegi konzolgenerációkról,és az elmúlt pár napban a nintendo-rol...Szerencsétlen...:)

    Na innen off.
  • farxis
    #37
    ez egy fos! iphone sokal job meg ipad!!!!!444
  • zola2000
    #38
    Vagy: irtak rá egy N64 emulátort, azért a sok n64 port...
  • zola2000
    #39
    Azoknál még sima régi DSemre is jobb gammák jönnek :)
  • adam first
    #40
    34# hsz Idézem: "Részemről be is fejeztem", komolyan feldobtad a délutánomat. ;-)
    Már a 34-es kommentedben is befejezted, de azért született még egy 36-s hsz. Nem baj, csak így tovább legyen még min röhögnöm Syknet. Csak vigyázz, ne hogy még a végén még saját magaddal is összevesz. :)))