29
Reign: Conflict of Nations
  • Montanosz
    #1
    A másik topikban volt róla szó,talán megérdemel egy külön topikot))
    Kicsit King's Bounty, Knights of Honor, EU keverékének tűnik.
    Történelmi valós idejű stratégiai játék (RTS - Real Time Strategy), amely három évszázadon vezeti át a játékost a középkori Európában. 26 egyedi nép közül választhatunk, amiket a különböző politikai manőverekkel, átgondolt diplomáciával, gazdasági fejlesztéssel és természetesen háborúval vihetünk sikerre.
    Közép-Kelet európában játszódik a játék,itt kell az egyéni uralkodónkat, hadvezéreket, papokat, kémeket , alkimistákat irányítani...
    HONLAP


  • Prince23
    #2
    Ez ilyen gazdság menedzsment gamma? mert látom a képek alapján nincs csata benne (hiv. honlapot nézve is)
  • Montanosz
    #3
    ja, a felsorolt játékokra hasonlít
  • Zsolek123
    #4
    KoH-ban voltak csaták.
  • Nos
    #5
    valószínű nem lesz benne, sehol sem láttam olyan képet, pedig oroszul már kijött
    de szerintem nem is kell, ha kellő térképes taktikát követel
  • Nos
    #6
    már lehet tölteni 28 euróért, pedig a honlapon csak jun. 30-raq van kiírva az angol megjelenés
  • Jeszy
    #7
    lehet hogy csak orosz nyelven tudod majd letölteni
  • Nos
    #8
    nem, ez az angol
    az orosz már régóta kinn van
    már az angol fórumosok is irogatnak a játékról
    a legtöbbnek tetszik, a leggyakoribb kritika az, hogy egy-két egyszerű akcióhoz túl sokat kell klikkelni
  • Kopiati
    #9
    Elég jónak tűnik így kb 2 perc után, szerintem nehéz lesz beleszokni az irányításban, annyi lehetősége van az embernek:), a kezelő felület szerintem gyönyörű, a dizájn bármelyik total wart veri, de nagyon átláthatatlan elsőre... Jahj, és szerintem a kárpát medencét inkább ne nézze meg senki, szívroham, stb garantált.. csupa lázadó terület:(
    Pozitívum a nagyon szép, igazi középkori hangulatot árasztó megvalósítás mindenről ordít a hangulat...

    Benyomásaim a Skidrow nevezetű angol, releasere alapozom, sztem megér egy misét a játék, vagy kettőt:)
  • a.carkey
    #10
    Erre vártam az orosz verzió óta. Knights of Honoros feeling.
  • Nos
    #11
    Én is vártam egy hasonló játékra. Még alig játszottam, de a fórumok alapján elkell egy új patch. Állítólag az AI nincs a helyzet magaslatán.
    De ha jelenleg nem is a legjobb az AI, azért szerintem ezt rövidesen orvosolják, mert bár a problémák amiket írogattak idegesítők lehetnek (az AI őrizetlenül hagyja a városát, másképp mér téged a diplomáciában, mint a többieket . . .), de egy patchal könnyen orvosolhatók. És első benyomásom alapján tényleg szép és kellően mély, részletes, érdekes stratégia.
  • Kopiati
    #12
    Hát nekem ebben kimondottan sok a szöveg:) ezért elkezdtem átírni magyarra benne a dolgokat, csak össze-vissza vannak a nyelvi fájlban a szövegek, meg azért elég sok is a szöveg.
  • Nos
    #13
    Másnak gondoltam. Biztos rá lehet érezni, de nekem uninstall.
  • Montanosz
    #14
    én is megnéztem végr tüzesen, hát myagarítás el kéne, csak nehogy úgy járjunk mint a knights of honorral hogy fiatla ember voltam amikor elkezdődött a magyarítása és még kitudja mikor lesz kész((
  • a.carkey
    #15
    Egy biztos: összetett egy játék.
  • Kopiati
    #16
    Nekem ehhez képest a Knights of Honor gyerekjáték volt.... most meg fordítgatok, hogy legalább értsek valamit, ne ott gondolkodjak, hogy most mire nyomjak....
  • Kopiati
    #17
    Hát jelenleg valami hasonló a menü nálam:

    Még egy két dolgot a menüben át kell írnom, csak össze-vissza vannak a menü szövegei..., már az épületek leírását is megcsináltam, de rohadt sok sor van benne...:)
  • Kopiati
    #18
  • Kopiati
    #19
  • Montanosz
    #20
    jól nézz ki))
  • a.carkey
    #21
    Kicsit elqurták ennek a játéknak a tartományfoglalós részét.
  • Montanosz
    #22
    Backlash verzió miben más,nem használja valaki?
  • Kopiati
    #23
    Én nem...
  • SANTANTICA #24
    egy idő után nincs semi bevételem és a tudásbázis sem nő nem tudok fejleszteni gyártani...mi lehet a hiba?
  • a.carkey
    #25
    Túl sok a katona, viszik az élelmet, lelépnek a városokból, kémek garázdálkodnak a környékeden. Kb.
  • SANTANTICA #26
    közben meg lett...a városban a kis csúszkákkal tudod a forrásokat elosztogatni.....az a baj ha sok városod van már csak kapkodás az egész....és persze hogy hogy nem MINDENKI ellened lesz...amúgy meg a diplomácia nem működik nem lehet okézni a békét meg ilyesmi...
  • a.carkey
    #27
    Mindenre "ráokéznak" ha többezer fegyveressel állsz a határaikon. :) Több és több kell, de tény, hogy a majom kémeikkel az agyamra tudnak menni.
  • SANTANTICA #28
    * persze hogy mindenki
  • batnor
    #29
    Akit még érdekel a játék és szeretni ingyen magáénak tudni legálisan az látogasson el a következő oldalra:
    http://www.greenmangaming.com/games/reign-conflict-of-nations/

    Majd vásárlás végén használjátok ezt a kódot : REIGN-100PC-RPSPO

    Április 10. 23:59:59-ig érvényes. Jó játékot!