31
  • Szolnokboy1
    #2
    olyan nagy kérés lenne, hogy egy filmbe színésznőt alkalmazzanak? kretén michael bay!
  • ADAMEX9
    #3
    1. "nem kell okosnak lenned, elég ha jó a tested" eset
    2. Azért ehhez a reklámhoz nem kell nagy rendezői tehetség véleményem szerint, mégis kapott érte egy kis falatot a kolbászkerítésből Bay.
  • Ender Wiggin #4
    Nem tudni, hogy Mikaela szerepét kapja, vagy csak a főhös barátnője szerepét osztják rá, akivel a Mikaela-val való szakítás után vigasztalódik. Fox szerepe egyre kisebb volt, a 2-es film végén már csak ijedt szexisen kellett néznie. Így aztán ebbe az egydimenziós szerepbe akárki beugorhat. Csak vastag ajkakra (és nem feltétlenül csak a száján) van szükség.
  • FrostyDK
    #5
    kibebaszott rusnya feje van
  • Ender Wiggin #6
    Foxhoz képest megagyönyörű.
  • Ender Wiggin #7
    Arra leszek csak kíváncsi mi lesz a forgatókönyv magyarázata a Whiteley buta brit dialektusára? Mikaela fejét nagy ütés érte bukkake közben és ettől görbült pár fogaskerék a fejében vagy mi?
  • Csakezmaradt
    #8
    Ha a csaj lenne a lényeg, azt mondom rendben, csini. De ez egy TransFormers film, amiben a robotnak kellene LENNIE a lényegnek...
  • pixx
    #9
    Remélem a filmben is fehérneműben lesz...Megan Fox-nál, és a holdkráteres arcánál minden jobb...
  • gz8
    #10
    Michael Bay-jel

    Ez nem szúrt szemet...?
  • bippo
    #11
    Ez a kép alapján - ha feketére festenék a haját - észre sem venném, hogy más a csaj, mint az előző mozikban :)
  • corrector
    #12
    Egyes, leülhetsz!
    A -val, -vel az utolsóként kiejtett mássalhangzóhoz hasonul. A Bay-t béj-nek ejtjük, ezért lesz Bay-jel.
  • Etinger
    #14
    Szeretnéd te azt a "holdkráteres arcot" :):)

    Amúgy minőségi a váltás, kár hogy nem színészi szempontból.

    Ennyi erővel Fox is maradhatott volna. No mindegy.
  • sarocker
    #15
    Gebe.
  • Narxis
    #16
    Jó csaj.
  • AZTA
    #17
    Az első két filmben sem volt minőségi színészet akkor már kár lenne elkezdeni.
  • KP27
    #18
    Van sejtésem róla milyen bonyolult szerepe lesz :D
  • mynameisbence
    #19
    Ez az a bárhol, bármikor fajta csaj
  • endrev
    #20
    Gyönyörű, de miért kell másodjára is ilyen üres macát tenni a filmbe? Költői kérdés.
  • adios
    #21
    Sztem jól csinálja Bay. Színészi tehetség helyett, a szemeket kápráztatja, így sokkal több faszi megy majd el megnézni a filmet.
  • winnie
    #22
    egy képről megállapítottad, hogy üres. én meg a kommentedről megállapítom. jó vagyok?:)
  • winnie
    #23
    logikus érvelés, csak a kérdés, hogy aki miatta megy el a moziba, az nem tudja, hogy ha képet akar nézni róla, akkor ott a net, ha pedig videót akar nézni róla, mondjuk egy divatbemutatón, akkor ott a net. vagy akcióban akarják látni és nem tudnak várni a dvdmegjelenésre?
  • AZTA
    #24
    Aki viszont a Transformers 3-ban szeretné látni, annak szintén ott a net!
  • smaszi
    #25
    Tőlem aztán a Beja asszony is lehet (őt sem bírom, de foxinál bármi jobb lehet) az "utód", csak ne Megan...valamiért (nem tudom miért) nem bírom magát a csajt.
  • pixx
    #26
    "egy képről megállapítottad, hogy üres"

    Majd én megtöltöm tartalommal a leányzót :)
  • skiryo
    #27
    mi az, hogy rusnya feje van ennek a csajnak?! meg, hogy megan fox ronda?! úgylátom ezt a hírt csak sukár gyerekek olvassák, akik 1000szer jobb nőkkel kavarnak
  • Csakezmaradt
    #28
    Örülnének, ha ilyen rusnya barátnőjük lenne.
  • Csakezmaradt
    #29
    Megan Fox a TransFormers filmnek és a testének köszönheti, hogy híres lett. Haverom is, még az első rész előtt, "hú, a csaj jó lesz"...
  • endrev
    #30
    Winnie, nem egy képről - Google...

    És csak azt nézem, hogy mi a referenciája ennek a csajnak... (S.e.m.m.i.)
  • Csakezmaradt
    #31
    Mindent összevetve, azért egy ilyen barátnőnek örülnék.