11
  • noland
    #1
    mibe kerülhet ez a gép? és hány megapixeles? ezek csak költői kérdések, tökéletesen meg vagyok elégedve a Fuji gépemmel, csak egyszerűen jól néz ki, gratula Sony! :)
  • bestpixel
    #2
    Engem inkább a minőség érdekelne. A felépítés és a képek minősége.
  • Gerhard
    #3
    http://www.sg.hu/cikkek/74321/sony_kompaktok_cserelheto_objektivvel

    Itt megtalálod:).
    Szépnek szépek, meg Olympus Pen is tetszik, de vanak fenntartásaim. Egy ilyen könnyű gép marha nagy objetívvel nagyon mozgékony lehet. Nagy lesz a bemozdulása veszélye.
    A másik, hogy kinek készítik. Nem tudom menyi az ára, de szerintem abból a pénzből már egy rendes fényképezőgépet lehet venni. Aki ilyen objektíveket akar használni, az szerintem nem ilyen könnyű vázhoz fogja csatolni.
    Nekem nagyon tetszik az elképzelés, de:
    1. Az olympus Pen jobban tetszik:P
    2. Bukott ötlet:(.
  • Möci
    #4
    A szart akárhogy is turbózzuk, attól még szar marad!
  • cloud.strife
    #5
    Ez egy személyesen tesztelt példány utáni stabil, megalapozott vélemény.
    Grat.... LOL
  • Ferrer
    #6
    Ez full frame?
  • DeviloftheHell
    #7
    felejtsd már el az hogy x millio pixeles attol nem lesz jobb egy gép érzékelö mérete képfeldolgozo processzor jel/zaj viszonya sebessége stb ez számit nem a mxpixelek
  • cloud.strife
    #8
    APS-C
  • Lateralus
    #9
    Felépítés, vélemény, képek
  • gosub
    #10
    A dpreview-n látottak alapján hiába Aps-c a Pen képminősége és főképp objektíve lényegesen jobb. A sarkokban és széleken a mai elvárhatóhoz képest mos. Viszont nem lesz vészes az ára, de a mini kialakításért pluszban kell fizetni. A belépő DSLR-k olcsóbbak maradnak.
  • picsirti
    #11
    Hát igen, a Zuiko obik még mindig jobbak a többi Kit-obinál.