16
A mozifilm játék változata PC-n és PS3-on is hódítani akar.
  • Prince23
    #1
    A Paramount Digital Entertainment hivatalosan május 20-án jelentette be Los Angelesben a kiváló '86-os Top Gun mozifilm videójáték változatát PS-ra és PC-re. A játék exkluzív tartalmai kizárólag PSN-en lehet majd beszerezni. De a PC társadalom sem panaszkodhat, hiszen MAC támogatással is érkezik. Maverick, Goose, Iceman, Jester, Viper, Merlin, Slider, Wolfman és még ki tudja mennyi karakter lesz választható az egyjátékos kampányban. Az árkád-repülős produktum tartalmazni fog ONLINE multiplayert is megannyi módokkal, melyben akár 16-an is részt vehetünk többek között TDM játékmódban barátainkkal. Megjelenés még idén nyáron, letölthető, azaz digitális formában! Köszi BN!
  • Vlala #2
    Mig-28-asok is lesznek benne? Azt a filmet végigröhögtem...
    Biztos, hogy jó ötlet egy '86-os film alapjaiból 2010-ben játékkal próbálkozni?
  • Oláh Herkules
    #3
    tékmájbretövéj lesz benne? motor lesz-e benne? 356-os porcse lesz-e benne? dugás lesz-e benne?
  • Prince23
    #4
    Ez az egyik ok, amiért nem csinálnak belőle bolti verziót. nem tudni, próbálkozni lehet.
  • Fehercsoki
    #5
    Ugye ezt nem csak azért nyitottad hogy linkelhess az oldaladra?
  • Prince23
    #6
    A filmet is én nyítottam sg-n. Nem véletlenül.
    De máskülönben mi bajod van neked ezzel?
    Ha gk-ról hoztam volna a hírt? akkor is ezzel jönnél, h mi a faszé linkelgetek?
  • n3whous3
    #7
    hát ha ezek nem lesznek benne, akkor nem is ér semmit az egész
  • Berselius
    #8
    Reméljük ennél jobb lesz...
  • Fokker
    #9
    volt PC-re vmikor '95 környékén, egész tűrhető félárkád volt. az anyahajóra leszállás korrektül meg volt csinálva.
  • Kontrakcio
    #10
    szevasztok. Commodore koromból a legjobb repülős szimulátornál nem lehett jobb az tuti ACE2
  • Fehercsoki
    #11
    Ez jó játék!Sokat toltam régen 1v1be:D
  • n3whous3
    #12
    de, az ACE, 2 az túl egyszerű volt
  • arty
    #13
    fighter bomber FTW!!! :D
  • Prince23
    #14
    LAUNCH TRAILER

    :D:D régi szép idők :)
  • Prince23
    #15
    Gameplay



    Annyira szégyellem, hogy én nyítottam topikot neki, h az már gáááz :D::D:D:D:D:D
  • Prince23
    #16
    ja ez mobile, meg iphone, már megijedtem !!!