38
J.J. Abrams\' Super 8
  • stonesour
    #1
    A Cloverfield után most eljön a következő viral kampányos, rejtélyes, kézimerával vett(?) film.



    Amit eddig tudni:

    - Nem kapcsolódik a Cloverfieldhez, különálló film lesz, J.J. Abrams a rendező, a producer Spielberg

    -Földönkívüli téma

    -Valószínűleg kézikamerás film lesz, a Super 8 egyfajta kamerákba való film neve




    Official site

    Az első viral site


    A filmmel foglalkozó oldal
  • LasDen #2
    kíváncsi leszek...főleg, hogy ezt már ő rendezi....dehogy megin kézikamera....csak csínján vele...túl sokszor nem lehet ellőni...:D
  • stonesour
    #3
    szerintem eddig nagyon úgy tűnik, hogy kézikamerás lesz. az oldalon is a kameralencse, na meg a cím...
  • The Protector
    #4
    NAgyon jó elnne egy kézikamerás ufós cucc!!!
    Imdánám.Én nem nézek horror filmet mert nem tudok tőle megijedni.Egyszerűen szarok.De az UFO-któl kurvára félek kiskorom óta.Én még e jeleken is összeszartam magam.
    FAV+
  • stonesour
    #5
    azon én is :D
  • karajjj
    #6
    jöhet :D
    +fav
  • LasDen #7
    bár az horrornak van írva, de szerintem inkább thriller...abban nagyon jó volt a feszültség keltés....a zene, minden stimmelt....azt jól csinálta Mö Night Shyamalan...:D
  • Tyler1
    #8
    nem tudom, nekem ez a kézikamera dolog nagyon nem akar bejönni. egy filmnél engem zavar a rángatás, az hogy a fókusszal szórakoznak, és a legjobb részeknél mindig történik vmi ami miatt nem a lényeget mutatják.
  • LasDen #9
    ha jól van megcsinálva, akkor jó...lásd lóhermező....de a célja meg, hogy közelebb hozza a nézőhöz a történést...
  • FSpofon
    #10
    pro shit
  • The Protector
    #11
    Sztem is thriller.
    Horror:Az amikor jön a baltás csávóka morogva feléd és látod ahogy közelít.
    Thriller:Mikor fizikailag nincs jelen a szörny de TE tudod h ott van az ajtó mögött vagy dörömből.A jelek zenéjétől a mai napig behugyozok.
  • MarkBlade
    #12
    Lehet egy új szuperhősszerű film lesz. Nekem nem egyértelmű a szörny.
    Ami biztos: - nem kézikamerás lesz.
  • berczely
    #13
    Jelek nálam is parás volt! :D Főleg amikor a kukoricásban kóborol Gibzon ... 5.1-ben halálos :D

    Ja és a Fourth Kind is nézős neked akkor mert az is UFO-s és kicsit kézi kamos is!
  • kastil
    #14
    Várom, nagyon várom.
  • kastil
    #15
    Ja, jelek egy örök befosatós.

    Én ahol akárhányszori megnézésre is lecsúszok az életemből, az az amikor a szülinapos kamerával veszik ahogy kisétál a bokor mögül. Na az nálam mindig betesz.

    Volt régebben egy videó youtubeon, 2 tag focizik az utcán este, elgurul a labda, odamegy az egyik és kinyul vmi az oszlop mögűl. mind1, hogy fake vagy sem, kurva hiteles és beszaratós számomra.
    Sajna nem találom, viszont ha valaki tudja, dobhatna egy linket.
  • Frosty01
    #16
    jeleket amikor néztem, én röhögtem végig... mondjuk nekem elég béna film volt, meg a többiek ahogy paráztak rajta, megfizethetetlen élmény XD
  • w77d
    #17
    A Jelek szerintem fosatós volt. Amikor este egy pillanatra meglátja, hogy a szemben háztetőn egy alak őket bámulja, hát az első nézésre kurva paráztató volt, nekem kiskoromban mindig ez volt a félelmem és akkor láttam először filmen :D
  • Challanger
    #18
  • LasDen #19
    az eleje valamiért a Duelre emlékeztett...:D
  • karajjj
    #20
    ubaze
  • Tower Guard
    #21
    Nem sokára csak itt lesz már!
  • Magoo
    #22
    whahaha...1 ora mulva megyek a moziba csekkolni a produktumot. Alig varom mar. Most eloszor vagyok ugy egy filmmel hogy kb fingom nincs mit varjak tole :D csaladi mozit, scifit, kalandot, akciot, stb... meglatjuk :)
  • LasDen #23
    néztem ám, hogy 1 óra múlva...aztán gondoltam biztos nem itthon vagy...:D
    én is tegnap kezdtem el gondolkodni, hogy lehet elmék rá maj moziba.....abramsbe még nem csalódtam....:D
  • Magoo
    #24
    AZTA Q....
    Zsenialis film! :D Nagyon franko a tortenet, gyonoru kivitelezes, es a hangban plane odabasz...
    Tipikusan ott van a J.J. fele lend flare effect, de sebaj, a film zsenialis!

    SPOILER KOVETKEZIK
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez egy E.T. story realisztikusabban, es nagyon odabaszosan!!!! :D A mellettem levo manus kb 2 percenkent szivrohamot kapott az esemenyek kapcsan...de ez betudhato a tul hangos mozinak is. Rohadt Arclight nem tudom miert bombolteti ennyire. Par durva jelenetnel mar nekem is sajgott a fulem...DE AKKORIS ZSIR!!! :D

  • Magoo
    #25
    Oops. "lens flare" akart lenni :)
  • Inquisitor
    #26
    Nem tudom, látom Abrams nevét még itt a topic címében is. Nincs is ezzel semmi baj, általában jó kis dolgokat hozz össze, no de van ám egy Spielberg nevű producer is, és engem már a bemutató is nagyon "spielberges" filmre hajaz. De majd meglátom, ha megnéztem a moziban :)
    Nem mellékesen az alapsztoriban lévő kölykök emlékeztetnek szintén valakire, aki 12 évesen egy Super 8 kamerával rohangálva próbált filmjeleneteket felvenni a nővérével. Mit ad Isten hát nem pont Steven Spielbergnek hívták? :)
  • REALista
    #27
    Na nemsoká adják itthon is.Kíváncsi vagyok milyen lett.Imdb-n elég jól áll eddig...
  • Inquisitor
    #28
    A számomra fontos "kritikák" jók lettek, már úgy értem, amit olyanok írtak akiknek hasonló a filmes ízlésük. :) Én reggel nézem meg.
  • Bullitt
    #29
    Abrams maga mondta, hogy ez a film egyfajta tisztelgés a 20-30 évvel ezelőtt filmgyártás, különösen Spielberg mozijai előtt. Így egyáltalán nem véletlen, hogy ennyi mindenben hajaz a spielberges filmekre.
  • berczely
    #30
    Jegy lefoglalva 20:15kor kezdés :)
  • Inquisitor
    #31
    Nekem bejött a film. Majd máskor írok róla miért. Viszont ha tetszik, ha nem, nagyon össze van rakva. :)
  • LasDen #32
    most néztem meg....ez egy kurta nagy film lett...megint nem csalódtam Abramsben...
  • hdmi
    #33
    Nem láttam ezt a filmet, de én annyira nem vagyok elájulva J.J. Abramstől. A Lost az tetszett az elején, de a vége egy hülyeség lett szerintem. A „Fringe” is az elején tetszett, de utána ellaposodott, s abbahagytam. A Star Trek se fogott meg, pedig a William Shatner-féle mozifilmek a mai napig a kedvenceim között vannak.
  • LasDen #34
    a sorozatoknál hozzákell tenni, hogy ő csak az elején van ott aztán szép lassan kivonja magát a produkcióból....
  • karajjj
    #35
    óóóó mama :D
    megnéztem már végre én is, hát olyan igazi spielberges-abramses film lett benne minden jóval!
  • Tinman #36
    Super 8-at 3 napon át szenvedtettem, 2x belealudtam.
    Kölyök + kis csaj jól játszottak, csak kár, hogy a film egy Walt Disney matiné szintjét alulról...

    Sosenelássamtöbbet/10

    Cloverfield reggelire megeszi.
  • REALista
    #37
    hát te tudod...:D
  • karajjj
    #38
    okcsá