364
  • Lmntal
    #1
    A kis perverzek...
  • Tetsuo
    #2
    Na, a vegen kiderul, hogy igazak a fajelmeletek.. vagyis pl. hogy az afrikaiak "mások".

    Mondjuk hivatalosan mar regota eltussolnak bizonyos eredmenyeket es statisztikakat..
  • Archenemy
    #3
    Én a neandervölgyiekkel vagyok.
  • Ronny
    #4
    Már az egész vezetés nyakig benne van a multikulti propagandában, képzeld el mi történne velük, ha ez kiderülne.
  • DeedY
    #5
    Tudtam hogy vmi nem koser az utca vegen lako csaladdal :) :$
  • WilliamMcKinley
    #6
    Ezt én nem egészen értem. Ketté váltak, aztán újra össze, akkor miről beszélünk?
  • Sir Ny
    #7
    tudtam, hogy a franciák neandervölgyiek. épeszű homo sapiens sapiens nem enne meg egy csigát, vagy egy kagylót.
  • hdo
    #8
    Ha már ez bizonyosodik be, akkor nem úgy hogy "mások" hanem hogy ők az árja faj, mert ők a tiszták, mi meg neandervölgyi korcsok vagyunk! :D
  • Sir Ny
    #9
    ez olyan, mint a bernáthegyi meg a tacskó. valaha egy faj voltak (farkas), most egy kicsit különváltak, és aztán a jövőben megint párosodni fognak egymással.
  • Caravan
    #10
    S teremté a természet a ci...-t.
  • zola2000
    #11
    Erre hitler is rájött mielőtt öngyilkos lett XD
  • Szefmester
    #12
    bazz ez tisztára mint a szomszédom..:S
  • philcsy
    #13
    Ismerve néhány mai ember szexuális szokásait (megb@szni mindent ami lyuk van) az lett volna a csoda, ha 30ezer évig egymás mellett élnek és nem keverednek a génjeik. (Tudom utólag ...) A jóhír az hogy ezek a dolgok nem a modern kor elferdült hajlamú tévedései hanem bizonyítottan régóta a "kultúránk" része.
  • Alfa Of NS
    #14
    Az első képen egy Homo alcoholicus homelessis látható.
  • philcsy
    #15
    Ez első képen az arc szomorú mert tudja hogy ki fog halni. :(
    De a második örül magának mert tudja hogy ő a kiválasztott faj. :)
  • djhambi
    #16
    A cikknek viszot van egy oltári következménye, ami ezen vicceskedő hozzászólások között nem szerepel (tisztelet a #13-as kivételnek :) ).

    Ez egy hatalmas fricska a vallásoknak, elsősorban a kereszténységenek. Ezt valahogy nehezn tudják kimagyarázni a Bibliából, hiszen nem is tartalmaz semmilyen utalást semmilyen ősi alfajról. (Kain és Ábel is csak ketten vannak, viszont jóval több emberi faj keveredett a tanulmány szerint.) Másrészt minden tudatosságot ki lehet zárni az ember evolúciójának egyengetésében is.

    Azonban a filozofikus gondolkodású emberek nagyon hamar képesek az ilyenekhez alkalmazkodni, és ki fog derülni, hogy a neandervölgyi ember azért tűnt el, mert űrhajót építettek és elmentek vele a Marsra...

    Viszont a tanulmánynak annyi jelentősége mindenképp van, hogy a szemléletünket tágítsuk: mindig olyan sokat képzelünk magunkról, hogy egyediek és természetflettiek vagyunk. Pedig ugyanúgy eszünk, iszunk, szaporodunk, mint az állatok, ugyanolyan a motivációnk is, sőt, mi is állatok vagyunk, csak úgy hívják ezt a fajt, hogy ember. Csak eddig az ember egyedi fajnak tűnt mindeféle rég kihalt ággal. Ezért rögtön azt mondtuk magunkra, hogy nem vagyunk állatok, meg isteni eredetünk van, és az evolúció-elmélet fejlődése ellenére máig bennünk megvan a természetietlenség illúziója. (Csatolás a másik topichoz. :P)
  • blessyou
    #17
    A tűz háborúja című filmben is lelőtték már a poént.
  • duke
    #18
    Marhak, nem kell ehez dns vizsgalat.
    Elnezve az utcan, palazakban, diszkoban a sok tahot, mindenfele kutatas nelkul is nyilvanvalo, hogy a legtobbjuk kozeli kapcsolatban all a primitiv osemberekkel.
  • zola2000
    #19
    Miért? Mindenről nem írhat a biblia, ez kb olyan hogy a biblia teremtéstörténet végére és a feltámadásos és hasonló részek végére oda lehetne írni hogy "ennél azért bonyolultabb a helyzet, meg nem is egészen így volt de így legalább érthető".
  • gothmog
    #20
    Nyikolaj Valujev
  • drzen
    #21
    Igen mások, csak kicsit félreolvastad a cikket. A "selejtek" mi lennénk nem ők. Ez nagyjából igaz is lehet mert ahogy látom sokan nem képesek közöttünk még csak olvasni sem normálisan.
  • gosub
    #22
    A végén még kiderül, hogy a négerek jobban különböznek tőlünk, mint mi a neandervölgyiektől.
  • Chocho
    #23
    Nem is értem, hogy jön ide a Biblia meg a vallás. Az hit, életfilozófia, satöbbi-satöbbi, egy főleg átvitt értelemben értendő könyv körül. Ez meg tudomány. Illene megtanulni megkülönböztetni a két dolgot.
  • Pares
    #24
    Mocskos antiszemiták! Upsz, ez nem az a cikk... Akkor mocskos rasszisták!
  • Pares
    #25
    Azért az érdekes, hogy az emberiség állítólagos bölcsője, Afrika, nem sokat fejlődött az őskor óta... A normálisaknak biztos teli volt a tökük az egész kontinensel és elköltöztek, míg a nemnormálisak ott maradtak.
  • Amergin
    #26
    Gondolom csak elírás: az izráelitáknak fricska, hiszen a biblia csupán a tórát vette át, amit meg ugye Mózestől eredeztetnek, szóval ezt elég nehéz lesz "kimagyarázni" a rabbiknak.
    "Az evolúció-elmélet fejlődése ellenére máig bennünk megvan a természetietlenség illúziója." Így-így! Pontosan. Számunkra ez az illuzió a valóság, ezért eszerint az illúzió szerint cselekszünk és ez irányítja a társadalmunkat akár tetszik ez némelyeknek, akár nem.
  • philcsy
    #27
    "Gondolom csak elírás: az izráelitáknak fricska,"
    Gondolom csak elírás: az izráelitáknak IS fricska.
    De akkor az iszlámot is ide lehetne sorolni. Az íszlám vallás úgy tekint magára mint a judaizmus közvetlen utódjára. (Csak nehogy a terroristák kezébe kerüljön ez a hsz.:)

    Milyen különös az emberiség nagyon nagy része ugyanabban az istenben hisz. (Persze aki nem ateista.) Csak azon vitatkoznak hogy most ki volt próféta meg istenfia. Ostobák!

    Nembaj terjed az ateizmus. Majd összefognak a közös ellenség ellen. Csak kellene valami ami erre ösztökéli őket.

    Megvan! Robbantsunk atombombát Jeruzsálemben az ateizmus nevében!
    'Knock-Knock-Knock'
    Kopognak az ajtómon, jó gyorsak voltak. Még el sem küldtem az üzenettttttttt
  • hdo
    #28
    Tévedsz, az agnoszticizmus sokkal jobban terjed, mint az ateizmus. Sok balfasz ateista is van, akik valójában agnosztikusok csak fogalmuk sincs róla hogy ilyen is van! :D
  • Kara kán
    #29
    filcsi, ma nagyon rosszul nézel ki.
  • Kara kán
    #30
    te már kapisgálod!
    (buzi Pheel miatt csak 3 percenként szólhatok hozzá)
  • Pares
    #31
    Mit nehéz, majd bekeményítik a holokauszt kampányt, oszt majd mindenki jól megsajnálgatja őket. Megint. Külömben se kell nekik semmit magyarázkodniuk. Ők a kiválasztottak, nekik Istenadta joguk van mindenre, amire csak kedvük támad... még a palesztínok szisztematikus kiírtására is...
  • Pares
    #32
    Egyébként Slota szakértő véleményére is kíváncsi lennék a témával kapcsolatban. Kiváncsi vagyok, hogy szerinte hány száz ezer évvel ezelőtt alakultak ki az első ősszlovák népcsoportok.
  • Kara kán
    #33
    http://www.hirado.hu/Hirek/2010/05/07/20/Magyar_rekord_es_gyozelem_a_napelemes_autok_versenyen.aspx
    "A nantes-i Polyjoule nevű francia csapatnak egy liter üzemanyaggal 4414 kilométert sikerült megtennie. A gallok a svájci versenyzők ötéves világrekordját adták át a múltnak. A svájciak egy liter üzemanyaggal 3836 kilométert tettek meg anno. "

    De ti csak nyammogjatok a neandervölgyieken.
  • philcsy
    #34
    Köszönöm!
    Én tényleg az agnoszticizmus nézeteit vallom, és még nem is tudtam róla! Pedig a görögök már ezt is kitalálták! (Csak tudnám hogy azok a lusta rómaiak hogyan tudták őket meghódítani.) Ez a második dolog amit tőled kaptam. (Az első úgy kezdődik: "Az én istenemnek kalapácsa van...")
    Köszönöm!

    Azért robbantani robbanthatok?
  • hdo
    #35
    Ehehehe ... az aláírás csak aláírás, a hardcore keresztények orra alá akarok csak borsot törni vele! :P

    Igen, robbanthatsz nyugo ... pill, maszkos bácsik kopognak ... xD
  • Kara kán
    #36
    Te, szegény.
    És ha csak a saját orrod alá töröd a borsot ezzel?
  • hdo
    #37
    Hát ... én bizony nem kapom sorra a felkiáltójeleket - meg koponyákat -, úgyhogy nem értem mire célzol! xP
  • globint
    #38
    A rabbik úgy tanítják, hogy két teremtés történt, mert az első teremtéskor az asszony annyira gonosszá vált, hogy I.ten egy teljesen újat alkotott. Ez egyébként benne is van a Tórában.
  • readswift
    #39
    ...óriási , még még :))
  • Tetsuo
    #40
    LOL Dobhatsz meg ilyen poenokat..