14
Akció/RPG
  • wantonly
    #1
    Nem sok infó van róla.



    Fejlesztő: Dagger Games Studio
    Stílus: Szerepjáték, Akció
    http://hazen.daggergames.com/
  • byzhouse
    #2
    Weboldal
  • wantonly
    #3
    A játék elvileg megjelent a Steam-en.
    Megjelenés dátuma: 28 Apr 2010

    Gameplay:

  • wantonly
    #4
    Rendszerkövetelmények

    Minimum:
    o OS: Windows Vista or Windows XP SP2
    o Processor: Intel Pentium 4 2.0 GHz or AMD Athlon
    o Memory: 1 GB RAM (1.5 GB for Vista)
    o Graphics: 128 MB with hardware PS 2.0 support
    o DirectX®: DirectX 9.0
    o Hard Drive: 3 GB free space
    o Sound: DirectX compatible

    Recommended:
    o OS: Windows Vista or Windows XP SP2
    o Processor: Intel Core 2 Duo family or AMD Athlon X2 family
    o Memory: 2 GB RAM (3 GB for Vista)
    o Graphics: NVIDIA 8800 or Ati 3850 with 512 MB video memory
    o DirectX®: DirectX 9.0
    o Hard Drive: 4 GB free space
    o Sound: DirectX compatible

  • byzhouse
    #5
    ez olyan torchlightos
  • Terensz
    #6
    Szép, jó, látványos.

    De a jaPPánok által feltalált (és először a Genji-ben alkalmazott) "realtime weapon change" teljes egészében hiányzik. Hogy váltasz fegyvert? Inventoryba bemész és át drag-and-droppolod a kívánt fegyvert a hősöd kezébe. (0.5 sec helyett kb 8 sec).

    A képességek értelmetlenek, bugyuták és nagyon kevés van. A balanszolás a harcos/íjász/varázsló kasztok között erőltetett, mégis igazságtalan. A varázsló botja többet sebez, mint egy egykezes kard a harcosnak (sic!).

    Még csak a legelején járok, de azért végig fogom vinni, mert a hangulata tetszik. De az biztos, hogy ha első hack and slashed lenne: inkább a Titan Questtel kezdd! Ez a játék csak fanoknak javasolt.
  • Super Saiyan
    #7
    Demo van?
  • wantonly
    #8
    Nekem is a Torchlight ugrott be róla elsőre, de csak a kinézete/stílusa miatt, másban nem nagyon hasonlít rá.
  • wantonly
    #9
    Nekem elsőre még szimpatikus volt, de ahogy egyre többet játszok vele egyre kevésbé.

    A fegyvereket bepakolod a gyorsmenübe, és az 1-2-3... stb. gombokkal előhozod, akár csak a képességeket. De elég gagyin van megoldva.

    Nagyon elnagyolt a grafika, és a fix kamera sincs jól belőve. Meg valahogy igénytelen az egész. Semmi sem egyértelmű ebben a játékban. Ha felveszek egy tárgyat gondolkozni kell, hogy hova kell rakni, nem jelöli semmi. A térkép nagyon csúnya. A képességek engem sem győztek meg.

    Bírom, ha gyógyítani akarod magad, akkor nem lehet, ha kard, vagy íj van nálad... Elő kell venni a staff-ot és csak úgy engedi. Ahh. Nehézkes így a kezelése.

    A Torchlight magasan veri sajnos.
  • Terensz
    #10
    Szerintem úgy akarták, hogy ne nagyon váltogass kasztra jellemző képességet, hogy a karaktered egyértelműen pl. harcos vagy mágus legyen. De ez erőltetett. A Titan Questben (nekem az a hack&slash etalon) pl. egy harcosfélével simán el tudsz sütni egy villámot a harc hevében. Abból a játékból lehetett volna egy-két trükköt ellesni.

    De ez van, megvettem: végigviszem :D Hátha hozzájárultam ahhoz, hogy a srácok összeszedjék magukat a folytatásban.

    Amúgy torchlightot nem igazán ismerem. Májusban lesz meg, ha minden igaz. Jön a dobozos változat 2k HUF-ért.
  • Terensz
    #11
    Jah: kis apróság. Ha jól láttam: gyors-slotokat csak egymás után tudsz felhasználni Vagy én bénáztam?
  • wantonly
    #12
    Igen. Mondjuk már az is alap lenne, hogy lehessen két felszerelés közül választani egy gombnyomásra, mint az összes ilyen játékban.
  • MerlinW
    #13
    600MB a teljes, a warez jó demonak nem?:)
  • tenkenorman
    #14