6
  • lieut
    #6
    Játszottam az SBK08, 09 és X-el. Személyes véleményem, hogy messze a 09 a legjobb motor szimulátor. A motoGP sorozat összes része arcade. Az SBK sorozatban a 09 az egyetlen, ahol részletes motor tulajdonság beállítások vannak, így ki lehet küszöbölni azt, hogy a billentyűzet két állású kapcsoló mivolta miatt nem lehet finoman adagolni a gázt. Magyarul nem csúszik ki minden kanyarban gázadásra a motor, hiszen stabil gázt billentyűzettel elég nehéz produkálni. Nekem a való életben is van motorom, véleményem szerint vicc az a mértékű csúszkálás, ami a játékban tapasztalható. Még1x mondom, csak privát vélemény. Jó játékot!
  • barcames
    #5
    motogp 19/10 messze a legjobb motogp játék lett én nem tudom megunni.
  • PacsutaTibi
    #4
    Még jó hogy a motoGP 07, 08at is a Milestone feljlesztette mint a SBK sorozatot. A motogp09/10 meg asszem csak PS3ra meg Xboxra jön. Akkor hol itt a konkurencia? :D

    Nemrég tettem fel az SBK09 demót, és kellemes meglepetés ért, jól jáccható, sokminden beállitható. Bár szerintem ennél árkádosabbra már nem kellene venni. Az új graf motorra kiváncsi leszek mert gyakorlatilag a SCAR óta (evoGT,SBK,MotoGP,SuperstarV8) mindegyikbe nagyon hasonló a grafika.
  • Rage47
    #3
    azt imádtam
  • kovadam87
    #2
    most jut eszembe h anno én sokat hülyültem a motor cross madness-al :D ki lehetett repülni a pálya szélén és akkor vissza "repített" és lehetett szállni magasan mint a madár :D az vicces volt
  • kovadam87
    #1
    Rég találkoztam igazán jó mocis játékkal... remélem ez megéri majd a pénzét :) Valaki fel tud sorolni pár n1 motoros gamét? (avagy kinek mi a nagy kedvenc?) ;)