18
  • Nonix
    #1
    ...és az oroszok ceruzat hasznaltak
  • zomby1
    #2
    Jól hangzik, de kamu:
    http://www.urbanlegends.hu/2005/05/urtoll-vagy-ceruza/

    ... a kezdeti időkben a szovjetek és az amerikaiak egyaránt ceruzát használtak az űrben. A szabadon lebegő törött ceruzahegy, az űrkabinban könnyen lángra kapó ceruzafa és a gyúlékony grafit azonban többszörös veszélyt jelentett az űrhajósokra... tollak végül kétéves tesztelést követően az Apollo 7 1968-as útján mutatkoztak be élesben. Az első szovjet rendelés – 100 tollra és 1000 tintapatronra – 1969-ben futott be a céghez.
  • Nonix
    #3
    tudok errol, de ennek nem ez a lenyege, ez egy poén, érted?
  • zola2000
    #4
    Az állatvédők nem tiltakoznak?
  • halgatyó
    #5
    Végre!
    20 éve ez az első elektronikus kütyü, amit nem az autósok szarbatiprására találtak ki
  • hodobaj
    #6
    Ki merne ilyen drága cuccot a csatornába rakni:)
  • AgentKis
    #7
    A dánoknál nincs nagy hagyománya a "megélhetési" bűnözésnek. Ott nyugodtan beleteheted...
  • duke
    #8
    ".és az oroszok ceruzat hasznaltak"

    Ugy erted, hogy jobb lenne ha valaki ott dekolna a csatornaban es ceruzaval szurkalna a patkanyokat ?
  • Rotcsa
    #9
    Nem. Arra, amire érti, az egy legenda. Bár eddig én is úgy hittem, h igaz.
    A történet szerint anno az űrkutatási versenyben kifejlesztettek több millió dollárért egy tollat, ami súlytalanságban is működik. A ruszkik meg egyszeűen ceruzát vittek fel! :D
    Ez így tök jól hagzik, csak állítólag nem agy volt.
    Nekem is valamelyik fórumon mondta vki, amikor hasonló baromságra mint ez a patkányfogó ezzel a példával jöttem.

    Én vennék vagy 2-3 vadászgörényt oszt beengedném a patkánylyukba... nem vigyorogna az odujában sokáig egy sem, abban biztos lennék :D
  • Rotcsa
    #10
    Ja, azt nem írtam, h az amcsik fejlesztették ki azt a tollat állítólag.
  • Alfa Of NS
    #11
    Ah, ez brutális. Szetkény patkányt jól szitávályuggatják Bár jobb mintha egy kiadás járványt összehoznának a dögök
  • Rotcsa
    #12
    Wááá, nem olvastam vissza..:S Sorry az offért!
  • Lmntal
    #13
    Vajon a még test-meleg szardarabra is rácsap?? XD
  • Lmntal
    #14
    Ha jobban megnézed a videót, a végén azok mintha ceruzák lennének...
  • Rotcsa
    #15
    Hogy egy csatornában működik az oké...

    De otthon Pista bácsi hogy helyezi el a kertjében?
  • Cuchulainn
    #16
    Ezt mégis hogyan gondolták?
    A patkányok ellen alapból azért használnak lassan ható mérgeket, mert rohadtul tanulékony állatok. Ha látják, hogy az egyik társukat agyonvágja ez a cucc, akkor tuti, hogy többet egy patkány sem megy még a közelébe se.
  • orkaman
    #17
    dehogy is nem!!!
    majd a csapda kijelzője átváltozik, kiírja hogy v.2.1, és már megy is a buta patkány. Az emberek ellen ezt használják a szoftvercégek, és működik.
  • blessyou
    #18
    Maradok a macskáknál :)