418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • TDantes
    #50904
    Ja igen. Na akkor a szerintem megfelelő Maus adatok.
    Hit Points 2000
    Speed Limit 10 km/h
    standard shell damage 300-550
    standard shell penetration 165-260 mm
    rate of fire 3,8-4

    Ezt az ötletet el lehet valahogy küldeni a fejlesztőknek? Hátha megvalósítják. Jó volna
  • Gunslinger
    #50903
    Úgy alakult, hogy mégis ki tudtam próbálni a teszt szervert. Ez az E-50 valami brutálisan jó lett. Sokkal jobb, mint a Panther II, gyorsul mint a barom, jobban fordul, főleg a tornya, páncélzata is elképesztő szemből, oldalról mondjuk ugyanolyan papír.

    Érdekesen néz ki a német tech treem :-D
  • Imation
    #50902
    Esetleg lehetne csökkenteni a sebességét is, mert most még gyorsabb mint a T95.
  • TDantes
    #50901
    Áh...tovább kéne csökkenteni, mert ha átlagos sebzést elosztjuk a Maus csökkentett HP-jával, még mindig jobban jön ki mint az IS7. A Mausnak 2000 HP kéne, és lőjön percenként csak négyet.
  • Szakesz
    #50900
    Szóval Maus 3200HP-ról 2800HP-ra esett vissza, a ROF pedig 4,69-ről 4,29-re.
  • Szakesz
    #50899
    -400HP meg a ROF-ját olyan 0,4-del. (4,69 rémlik az élesről)

    Ellenben az E-100 12,8cm ágyúval tényleg 4,96-ot lő percenként.
  • TDantes
    #50898
    Amúgy mennyi mínuszt kapott? Remélem vagy 500-600 HP mínusz meg van. (én mondjuk ezernek örülnék)
  • TDantes
    #50897
    Végre valami jó hír.
  • Ohyner
    #50896
    Mert nincs konkurenciájuk! Addig nem kell kiszolgálni a játékosokat. Adhatnának ki külön patchet EU-ra de azzal csak azt ismernék el, hogy valami nem stimmel Oroszországban. Mert lehet több az orosz player, de eu szerveren az orosz pilóták jelentős százaléka csak a győzelem miatt van ott, pedig mással játszanának.
  • diegho
    #50895
    Én sem értem a német nerfet, bár orosz vonalat kezdtem, igaz fogalmam sem volt melyik tank jó. A három egyesből a ruszki tetszett, így azzal mentem, aztán most már IS-nél tartok. Először mikor meglett a KV-m és láttam, hogy egy Tigris jön szembe, rögtön menekültem, aztán mikor meglett a 107mm, akkor meg már lazán kiszedtem. Nem tudom miért akarnak balance-t, ha a tigrist sebezni se tudnám, akkor is az orosz vonalon mennék, vagy max amcsin.
  • Nazarov77
    #50894
    Miért van az ha jön egy patch akkor mindig nerfelgetnek a németeken? Bezzeg orosz tank nerfet nem látni.
    ( aki felhozza példának az IS-7 -50hp "nerfet" azt lecsapom :D )
  • Nazarov77
    #50893
    Akkor "viccesen" oldották meg az E-100 128 ROF buffját: Maus rof nerf!
    gyökerek
  • Szakesz
    #50892
    Arra lettem figyelmes, hogy a Mausnak nem csak a HP-ját nerfelték, hanem a tűzgyorsaságát is.

    Teszten 4,29 lövés/perc leadására képes.
  • Nazarov77
    #50891
    Én orosz kliensről léptem be teszt szeróra EU accommal. Úgy működik hogy a teszt szerver egy független szerver amire átmásolják az orosz accountokat és mostmár az EU és US accokat is.
  • Szakesz
    #50890
    Igen.

    Időközben kipróbáltam az E-50-et. Mozgékonyságban úgy érzem, nem marad el a régi Panther II-től, ráadául szép kis páncélzat buffot kapott.

  • Zegi Norbi HUN
    #50889
    Igen,megkaptuk:)
  • Gunslinger
    #50888
    Ma még nem igazán lesz időm játszani a teszt szerveren, de holnap valszeg igen, akik már beléptek innen és van Pantherjük azoktól kérdezném, hogy megkapták-e az ingyen Panthert meg a slotot miután átváltozott a régi Panther P2-re?
  • diegho
    #50887
    na megelőztek. KV és KV3-al amúgy mindenki jól jár, már csak a tech tree változás miatt is, no meg mert fossák a lóvét. 2 nap alatt 3 milliót szedtem össze velük.
  • Gunslinger
    #50886
    Itt azt írják, hogy EU klienst kell peccselni: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/48875-public-test-v66-is-available/#entry755725
  • diegho
    #50885
    KV addig nem túl jó, amíg nem veszed meg rá a 107-es ágyút, onnantól egy PZIV nem ellenfél(persze ha tudod hová kell lőni). KV-val Tigert is le lehet szedni, ha ügyes vagy. Ha meg berak sok nagy tank közé, akkor okosan csipegetve lazán elvagy, csak az a lényeg ne állj semmi nagy heavy elé.
  • FairCO
    #50884
    majd ha meglesz rá a 107mm-es ágyú, másképp fogod látni .. ha a tornasor tetején vagy vele, akkor nincs ellenfél, de a nagyobbakba is bele lehet csípni vele.
    félúton jó lesz a 152mm-eres is, megszokást igényel a kib4szott hosszú töltési ideje, de tiejében oneshotol bármit.
  • Rue East
    #50883
    köszi
  • virkir
    #50882
    Átmásolod a text és az audio könyvtárakat az EU kliensből és akkor angolul ír meg beszél.
  • virkir
    #50881
    Ne megy tegnap kipróbáltam :)
    Orosz az EU-s account-al megy.
  • Rue East
    #50880
    most telepítem az orosz klienst és készüljek fel, hogy orosz lesz, vagy lehet varázsolni angolt is?
  • Khaosz5
    #50879
    Hali.
    Orosz ágon megvan a KV. Valahogy nem fekszik nekem. Lassú és olyan mint egy cserépkályha.

    Német ágon megszereztem a Pz IV-et és sokkal jobbnak tartom. Én gondolom rosszul?
  • foxbat88fx
    #50878
    Akkor már megvan a hiba! köszike! :) EU-ra akartam :D azt hittem arra is megy...
  • virkir
    #50877
    A sorrend
    Kliens RU
    Teszt pöccs1
    Teszt pöccs2
    Így csinálod?
  • Nazarov77
    #50876
    Orosz 6.5 klienst ugye felraktad? Arra kell telepíteni a tesztet, akkor nem enged telepíteni mikor rossz verzióra akarod rakni. Nézd meg hova akar telepíteni, lehet EU kliensre akar, oda meg nem tud.
  • foxbat88fx
    #50875
    valaki tudna segíteni? :) fel akarom telepíteni a teszt patchet, de amikor rámennék a telepítésre, hibát ír ki :S csak hát ugye oroszul.
    Kiválasztom, hogy hol van a játék mappája és utánna csinálja :(
  • szabii98
    #50874
    Kössz :)
  • Nazarov77
    #50873
    Egy külön programmal:
    Editort kell leszedni.
    http://games.nicolasprof.com/?s=OverTargetMarkers+
  • szabii98
    #50872
    hogykell állítgatni rajta?
    szerk.:
    ha az XMLben, akkor azt hogyan tudom szerkeszteni?
    Kimásolom txtbe és elmentem XMLben?
  • TOMSILENT
    #50871
    nézni, élvezni.nem visszakérdezni :DDD
  • Nazarov77
    #50870
    Feltöltöttem a saját verziómat ebből itt leszedhetitek:
    http://www.megaupload.com/?d=NLQJ4NF0

    2.0ba lehet konfigurálni a dolgokat hogy mit mutasson és mit ne, szerintem elég zavaró hogy folyton mutatja a bazi nagy HP csíkokat főleg ha messze van sok tank. Beállítottam úgy hogy az alt lenyomásánál mutassa ezt meg még egy két dolgot.
  • Egerwin
    #50869
    Ja bocsi, TOMSILENT-nek ment a hozzászólás. :)
  • Egerwin
    #50868
    Ezt az életerő kijelzős skint tudnád linkelni? Jól jönne nekem is.
  • SZU
    #50867
    Ami igaz az igaz, én 10m-en belül küzdöttem vele. Egy épület körül fogócskáztunk, csak én tolatva gyorsabb voltam mint ő előre felé menet...
  • ericardo
    #50866
    Ez jó ötlet, főleg kezdésnél szoktam látni baleseteket. A teszt patch is működik, bocs hogy bénáskodtam, de ilyet még nem csináltam. Köszönöm a segítséget!
  • Eagle16
    #50865
    Annyit még változtattak, hogy ha 20km / óra alatt mész neki egy csapattársadnak, akkor az nem sebződik, még akkor sem ha Maus ment neki egy A-20-nak :)