119
Karos - The War Begins /Free MMO/
  • Tomy Lee
    #1
    Ma nyílik Karos Online.
    www.karosgame.com
  • Gubberx
    #2
    meglessük :D
  • Hegi90
    #3
    trailer alapján kibaszott igénytelen
  • Tomy Lee
    #4
    Hazaérek én is ránézek.
    Ha Seron szerveren kezdünk kapunk 100 ingyen potit:-)
    Karakter specializálódás jónak tünik erre a Succubus-ra vagy a DoT-os Blood Witch-re meg külön kiváncsi vagyok..
  • Andr0
    #5
    egyenlőre nekem is vannak fenntartásaim de ha a mai nap folyamán betudnátok pár szkrínsátot ide linkelni akkor boldog lennék :d köszi!
  • Monoton
    #6
    Na este én is kipróbálom, már vártam a játékot.
  • MR ME
    #7
    kipróbáltam, sose játszottam ilyenekkel, időtöltésnek jó, grafika átlagos...
  • szabi34
    #8
    Én open betaval játszottam. Nemtudom most miben változott mert még töltöm ezt a klienst de ahoz képest hogy ingyenes a beta nekem tetszett. Érdemes kipróbálni szerintem. Ja és ha valaki már próbálta ma az írhatna pár dolgot róla, mert nekem holnapra jön le a kliens csak:(
  • Monoton
    #9
    20 perc es lent lesz
  • szabi34
    #10
    na az jó. akkor majd légyszi írj pár sort róla:)
  • Tomy Lee
    #11
    Hát ez nekem tetszik
    Nem szoktam free mmo-val játszani,párat kipróbáltam de nem igazán jöttek be de Karos igazán megfogott itt már az elején.
    Egyenlőre nyilassal lövöldözök:-) de azthiszem azonnal meglesem a Shadow class-okat is.
    Jól ki vannak dolgozva a karakterek igaz generálás az semmi kb 2 perc alatt megvan de alapból jól megvannak csinálva.
    Grafika ahoz képest,hogy 2.5 gb a kliens igencsak szép,frankó élsimítás,effektek,mozgó növényzet,jól animált karakterek.
    Questek-hez társul párbeszéd,jól áttekinthető egyszerü módon.
    Audio semmivel nem rosszabb más játékoktól sőt itt a bow hangja kifejezetten tetszik(caster-t még nem próbáltam de szerintem ott is jól meg van csinálva).
    Interface normál megszokott,mini map+world m.áttekinthető.Skill bar forgatható,testre szabható.
    Tudom full átlagos dolgokat írtam le de kb fél órája jött le és ezek csak ilyen első benyomások amik elég jók!
    Ja az irányítás,azzal valami van,valamiért alig fordul a kamera jobb egérgombal
  • triplet
    #12
    2,5 GB a kliens? Őőőhm... nem "csak" kb 1 giga? Legalább is nekem csak ennyit jelez.
  • szabi34
    #13
    nem 890mb?:O csak azt ne mondjátok h rosszat szedek:)
  • MR ME
    #14
    ja nekem is csak annyit szedett le :D mondjuk utána van egy jó 250 mega patch
    de feltelepítve valóban 2.36 giga
  • Monoton
    #15
    Na települ, valaki csinaljon egy guildet :D
  • Tomy Lee
    #16
    Feltelepítve+frissítve 2.36gb,sry rosszul írtam:S
  • Tomy Lee
    #17
    Asmara szerverre gyertek ott többen vannak és ott is jár az extra poti.
  • Tomy Lee
    #18
    Horgászik mindenki a tónál éppen
    Kellene még a lvl10 ma éjjel kipróbálni pvp-t meg szerintem guild alapítás is lvl10-nél..
  • Monoton
    #19
    Nemhez kötöttek a kasztok? :S
  • Tomy Lee
    #20
    Igen sajnos:(
    Bár nekem pont jól jött ki mert ha Sin akkor melee ha Ranger akkor female:P
  • Monoton
    #21
    Lol, nekem van mar ket karakterem :D Ezekszerint Betazhattam regebben csak elfelejtettem :D
  • Monoton
    #22
    Na jól van fel se enged a jatek perpill, gameguard hibaval kilep.
  • MR ME
    #23
    jah és szartse fog senki
  • szabi34
    #24
    Lehet még ma ki tudom próbálni én is:) kíváncsi vagyok rá nagyon már.
  • Monoton
    #25
    Na engem Hayaka neven megtalaltok ingame
  • Tomy Lee
    #26
    Hát az irányítással én küzdök,ez így nem jó.Mobozásra még elmegy de pvp-n nem fogom így tudni használni.
    Olyan mintha csúszna a cursor a képernyőn vagy mi -.-
  • Monoton
    #27
    Jaja, épp ezt akartam írni. Szörnyű, még awsd-vel is :S
  • Cassell
    #28
    Ránéztem de cirka 20 perc elég is volt belőle egyfajta LineageII koppintásnak tűnt de ahogy előttem is írták az irányítás zavaró és nem is valami szép a játék.
  • Pupuci
    #29
    Valaki van már lv10-es illetve van aki megcsinálta már az első "szakosodást" ?
  • Palinko
    #30
    nem tudom hogy gondolták azt a questet amit már 10 levelesen is el lehet kapni mikor választasz sub kasztot, és ki kell nyírni a barlangban lord of trial nevű valamit. 16 levellel a csontikkal alig küzdök meg, és esélyem nincs elsprintelni az említett szörnyig :D de érdekes elejében könnyű a játék nevetségesen, aztán a swampys résznél már bekeményedik :D
  • Pupuci
    #31
    Na erre voltam kíváncsi.Azt hittem, hogy valamit elnéztem de akkor ezek szerint ott folytatódik a kveszt.Hát szarjon sünt és pisáljön szögesdrótot aki kitalálta ...
  • Monoton
    #32
    Partyban kell csinálni. Egyébként a guildhez lvl10 és 50k pénz kell.
  • Palinko
    #33
    ha akartok guildet, hogy segítsük egymást én benne vagyok :D de akkor már valami ütőset kéne létrehozni.
  • Pupuci
    #34
    Legelőször is ki/melyik szerveren van?
    Én a Seron-on kezdtem egy misztiket meg egy nyilast.Még nem döntöttem, hogy melyiket viszem.A misztik lv11-es vagy 12-es .
  • Palinko
    #35
    én az A betűs szerveren és a felső chanelen, eddig mindég ott kezdte.
  • Culram #36
    Jah, én is az első szerveren vagyok, az elso chanelen jelenleg. Most lvl15-ös Mage-em van. Jó lenne hunokkal partyzni, mert a Dungeonok kemények. na meg akkor már egy guildis lehetne.
  • Culram #37
    Avaris néven vagyok, ez lemaradt. :)
  • Cat 02 #38
    Hány szerver van ill ha több hol vagytok ?
  • Culram #39
    Nah, belefutottam az első igazán zavaró bugomba. Volt egy DC-m és egyszerűen nem tudok visszamenni, mert az ID használatban van vagy épp most logol ki. Már vagy 20 perce. Megoldást még nem találtam rá.
  • Monoton
    #40
    Töröld a Gameguard könyvtárat.