63
Online backup, file sync and sharing made easy.
  • ivjoe
    #1
    Backup, sync, és share megoldás, elég menő, ügyes, okos, tetszik.

    link1

    link2

    Meghívó Plussz tárhelyet ad neked is, nekem is.
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    Igen, de hát már mondtam, hogy anyád. Mit csináljon az, akinek már van ökkáuntja? :|
  • ivjoe
    #3
    Használja. ^^
    Ügyesen okosan, tapasztaltan, megfontoltan, gyönyörűségesen. :)
  • fery02
    #4
    Dropbox felhasználó vagyok én is.
    Osztálytársakkal közösen van egy tárhelyünk és mindenki rakosgatja fel a marhaságait, amit a kliens automatikusan letölt mindenki gépére és tök jó.
  • joebacsi
    #5
    Dropbox nagyon jó.

    Aki ezen a linken keresztül regisztrál, az a plusz hely mellé kap ajándék két malájkurvát a hétvégére :)

  • Hegi90
    #6
  • Hegi90
    #7
    Wow ez kurvajó :D

    regiztem is jonipapa alá
  • Mardel
    #8
    Annyi kimaradt, hogy aki meghívóval regisztrál annak is fel kell telepíteni a dropbox progit a gépre addig nem kapja meg se te se ő a plusz MBokat.
  • Mardel
    #9
    És a kihagyhatatlan Dropbox link aki regizik és telepíti a progit meghívom egy sörre.
  • Kaszi46
    #10
    Az miért van, hogy az általam megosztott mappa, az én, illetve haverom tárhelyéből is elfoglal ugyanannyit?
    Azt hittem ez olyan lesz, hogy én megosztom a 2 gigámat valakivel, az a valaki megosztja velem az ő tárhelyét és máris 4 gigánk van...:P
  • Mardel
    #11
    Ez túl egyértelmű.
    Ez nem tárhely összevonásra van...
  • Cat 02 #12
    Az a baj, hogy ez nem 50kb/s-es feltöltési sebességre van :S
  • Mardel
    #13
    Hát ezt most nem értem.
    Mert más tárhelyre lassabban vagy gyorsabban töltesz fel?
    Kérj tőlük gyorsabb netet, hátha megsajnálnak és adnak egyet.
  • Hegi90
    #14
    Ez kurvajó, felismeri, ha LAN-ba van kötve két gép, és a belső hálót használja, hogy gyorsabb legyen :D
  • Hegi90
    #15
    Dropbox: ultimate password syncer

    Bónusz ötletek
  • slime001
    #16
    Ha feltöltök oda egy fájlt, hogyan tudom linkelni másnak, hogy letudja tölteni? Valahogy sikerült tegnap aztán ma már nem ment. Nem értem! Illetve ez akkor is működik ha ki van kapcsolva a gépem?
  • Hegi90
    #17
    bemásolod a public mappába, és jobklikk -> copy public link.
    Nem, máskor is megy.
  • slime001
    #18
    Töröltem a Public mappát lol. De más mappákból is sikerül küldeni linket, de Firefox alatt nem sikerül pedig ment vele még tegnap. Download file résznél jobb klikk és hivatkozás másolása, de most ezt a hivatkozás másolása dolgot csak Chrome alatt hozza be. Amúgy köszi a segítséget, valahogy visszacsinálom a Public mappát mert úgy egyszerűbb. Amúgy nagyon király ez a Dropbox már rég kerestem ilyen szolgáltatást.
  • ivjoe
    #19
    Újralinkeled a géped, és újra felépíti a mappastruktúrát. :)
  • Mardel
    #20
    Azt a struktúrát ahogy volt unlink előtt, tehát public könyvtára még mindig törölve lesz.
    Egyébként belép a dropbox oldalán, majd show deleted files és restore a public könyvárra. Törlés után 30 napig az oldalon mindent vissza lehet állítani.
  • slime001
    #21
    Köszi közbe rájöttem erre is, de elég volt egy Public nevű mappát csinálnom kézzel és működik a link copy. Elég szar a feltöltésem és betettem egy 70mb-os exe-t. Nem is töltötte fel bemásolás után, de a fájl egyből elérhető volt és lehetett tölteni. Ezt most nem értem. Fel kell töltenie a tárhelyre, hogy másoknak is elérhető legyen, nem?
  • lagzi07
    #22
    Sziasztok!

    Én is regeltem Dropbox programra és szeretném kérni, hogy a tárhelyem növelésében segítsen, az aki újonnan lép be a felhasználók közé. Mindenki kap kezdetnek a 2 GB mellé, 250 MB-ot is.

    https://www.dropbox.com/referrals/NTYxODE3Mzg5

    Kösz
  • Rage47
    #23
    rám is regelhettek nyugodtan:D
    http://rageblogja.blogspot.com/2010/03/dropbox-fajlmegosztas-konnyeden.html
  • Evin
    #24
    Azt hiszem ez már lassan kezdi kimeríteni a reklám fogalmát, nem?
    "Ide regelj..."
  • ivjoe
    #25
    REKLÁM!

    Dropbox

    -.-
  • Evin
    #26
    Én is ezt használom már a topik nyitása előtt óta, mégse írogatom be a regelési linkemet. Nem is értem mi a fenére nem elég 2GB?
  • Rage47
    #27
    az ember mindig többet akar:)
  • ivjoe
    #28
    Mondjuk 2.1 GB adat elhelyezésére. -.-
    Volt már aki azt mndta, hogy 640kB RAM mindenre elég.

    Én használom, Te nem annyira, nem értem mi a baj?
  • Evin
    #29
    "Mondjuk 2.1 GB adat elhelyezésére. -.-"
    Ezzel az érvvel terákig mehetünk, mert pl én "terákat helyeznék el". Képletesen!

    Mindegy, hagyjuk.
  • N o N a m e
    #30
    Hey! Regiztem a dropboxra, de azt vettem észre, hogy amiket már feltöltöttem a tárhelyre, azokat a fájlokat ha kitörlöm a Dropbox mappából, akkor a tárhelyen is eltünik. Hogy lehetne ott lementeni úgy hogy a gépemen ne legyen meg, de a tárhelyen igen?
  • Evin
    #31
    Csak úgy, hogy törlés előtt kikapcsolod a Dropbox-ot. De újbóli elindításra frissülni fog. De ezt nem szerveres tárolásra, hanem szinkronizálásra találták ki.
  • Rotyoka
    #32
    Ingyen táj masszázs + prosztata vizsgálat
  • Rotyoka
    #33
    EZ mind szép és jó csak a link maradt ki:
    http://www.dropbox.com/referrals/NTEwMzg5NDg0OQ

    :D:D
  • N o N a m e
    #34
    és ha most letörlöm a dropboxot? :D mindegy jóez így :))

    BTW, a linkem lemaradt :D Tudjátok, hátha:
    Dropbox FTW http://db.tt/srnIIyB
    Win Free iPhone 4 További információkért regisztrálj itt
    Congrats! You are the 999.999 visitor, you win 1.000.000 $ Nyereményed átveheted itt!
  • ivjoe
    #35
    Ez nem ftp tárhely, hanem szinkronizáló alkalmazás. :) Ami a gépeden van az van a szerveren, ha adsz hozzá feltölti, ha törölsz, törli.
  • Mardel
    #36
    Viszont van új kliens persze a dropbox odlaláról a régi tölthető le mert még nem stabil verzió, amivel be lehet állítnai hogy melyik könyvtárat szinkronizálja, melyiket ne.

    Jah és azoknak akiknek még nincs dropboxa.

  • hppcrts
    #37
    http://www.dropbox.com/referrals/NTEyNTc3MDM5
  • Hegi90
    #38
    Vajon arra van valamilyen opció, hogy számolja, ha valaki letölt egy fájlt a public mappámból? Esetleg küldjön róla egy emailt.
  • falu
    #39
    Megérkezett a Dropbox 1.0-ás verziója mindenféle jósággal
  • GregSB
    #40
    https://www.dropbox.com/dropquest2011/

    Én végigtoltam, 1GB tárhelyet lehet nyerni :)