104
Spider-Man noir
  • wedge31
    #1




    Amint az látható, a Spider-Man: Shattered Dimensions két főhőst kínál egyszerre. A klasszikus piros-kék ruhás Pókember képviseli majd a nyílt akciós részeket, míg a másik alak (aki egy másik dimenzió Pókembere) a lopakodós, Arkham Asylumos vonalat hozza be a kalandba.

    Az Activision hozzátette, hogy ez eddig két dimenzió, de magában a játékban további két dimenzió várja majd a játékosokat. Hogy ez pontosan mit jelent, azt nem árulták még el, ám a videó vége felé látszik, hogy a klasszikus Pókemberes kalandok egy részét FPS-nézetből játszhatjuk végig, ami igen nagy újdonság lesz.

    Az, hogy a játék során válthatunk külső és belső kamera között, szintén nem tudni. A Spider-Man: Shattered Dimensions még nem kapott megjelenési dátumot. -sg
  • grebber
    #2
    Csak nekem tűnik a színes rész (piros kék rucis pókemberes rész) cell shaded graf féleségnek??
  • Narxis
    #3
    Nem csak neked.
  • wedge31
    #4
    Nálam még az se tiszta hogy in-game vagy renderelt...
  • gfreak
    #5
    remélem lesz legalább olyan jó, mint a Web of Shadows volt...

    igaz a sztorit nem veti szét az egyediesség, de Dan Slott egész jó író (bár a Mighty Avengers pont az egyik leggyengébb ongoing Marvel sorozat), az ASMben egész jókat produkált...ez a négyfelé tört tábla, négy alternatív Póki megy megkereseni dolog idáig elég ötlettelennek tűnik történet szempontjából, de tuti csavar rajta kettőt-hármat (azaz remélem)...oké, nem négy alternatív Póki, csak három meg a klasszikus...

    nekem tetszetta Noir minisorozat is, és örülök hogy az egyik dimenzió az lesz...vannak találgatások mi lesz a másik kettő, az egyik szinte biztosan a Spider-Man 2099 univerzumban játszódik majd...
  • pxxl
    #6
    "aki egy másik dimenzió Pókembere"
  • kuci06
    #7
    99%, hogy ez is benne lesz. a másik meg talán a marvel zombies univerzum

  • gfreak
    #8
    ez szerintem is tuti...MZombiest talán meg inkább ne :DDD...mondjuk még mindig jobb mintha May(day) Parkerrel kéne futkározni :DDDD
  • Suffering
    #9
    spiderman 2099-ről mit érdemes tudni? milyen ellenfelek vannak benne? jövöben játszodik? new york milyen benne?
  • pxxl
    #10
    hát ha 2099 akkor gyanúsan a jövőben játszódik nem? :D
  • gfreak
    #11
    eredetileg a Marvel 2099 részeként indították a sorozatot 92ben, és a 107 évvel későbbi Marvel Univerzumot volt hivatott bemutatni...azonban a történetek miatt olyan kontinuitás problémák születtek, hogy ez is egy alternatív univerzummá lett 'avatva' (az eredeti az Earth-616, ez meg egy másik, de a számát nem tudom :D )

    standard pókisztorikkal indult, de a végére már világmegváltós-uralkodós történetté kerekedett az egész...ellenfelek terén a klasszikus ellenfelek 'felturbóziott' változataiból válogathatunk, plusz pár egyedi gonoszdit is kreáltak...

    kicsit nyögvenyelős sorozat, de egyszer érdemes elolvasni ;)
  • The Protector
    #12
    Csak én szúrnám azt a MILFet a vidóból aki pofázik?
  • grebber
    #13
    "A Gamespot értesülései szerint a teljes játékszoftver kizárólag konzolokon fog megjelenni ez év szeptemberében. Reméljük hétvégén mindenre fény fog derülni, s bejelentik PC-re is. Közben már előrendelhető a Spider-Man Shattered Dimensions a hivatalos honlapon; Xbox360-ra, PS3-ra, Wii-re és DS-re."

    info:Gamepod
  • Matthew Baker
    #14
    a jó tetves k*rva anyjukat már a szájbaszekszuált konzolokkal
  • grebber
    #15
    Xbox-ra már elérhető!
  • Seth
    #16
    Ki is próbáltam. Első 2 pálya alapján ( egy amazing-es,meg egy noir-os)gyenge,kiforratlan. Grafika ps2 szintű, homályos,elnagyolt textúrák. A lengés,falon mászás szörnyű,animációk darabosak.
    Majd ma még jobban belemerülök, hátha jobb lesz
  • wedge31
    #17
    Van rá esély hogy jön pc-re is...
  • grebber
    #18
    Igen olvasgatom,van twitteren is bejegyzés.Bárcsak úgy lenne.Videók alapján elég frankó!
  • gfreak
    #19
    igen, most megint van ra esely? nofene...remelem azert ki is jon..meg mindig pipa vagyok az Ultimate Alliance 2 miatt, amivel ugyanez a szarakodas ment..jon, nem jon, megis jon..ehh..aztan lofaszt kaptunk PC-re, nem UA2-t...
  • Seth
    #20
    Na, így 5 pálya teljesítése után örülök, hogy nem dobtam félre. Kezd nagyon hangulatos lenni, az irányítást megszoktam, grafika az első ocsmány training pályához képest sokkal jobb lett
  • wedge31
    #21
    Most már biztos hogy jön pc-re ha minden jól megy még idén decemberben.
  • Shiwo
    #22
    esetleg nem ártana átíratni a téma címét Spider-man: Shattered Dimensions -ra, hátha valaki a hátsó részre keresne rá (meg tuti lenne 1-2 szerencsétlen, akinek nem esne le, hogy az S. D. a rövidítése, és nyitna neki új topikot, most hogy kijött a PC-s verzió híre
  • grebber
    #23
    Na ez jó hír.
  • norbi2fraktal
    #24
    oroszoknál kinn van multi5, 7.76GB
  • ricsa008
    #25
    a fene nem találtam ezt a topicot de már másik sm topicba már hirt adtam róla és télleg
    Spider.Man.Shattered.Dimensions.CLONEDVD-P2P
  • grebber
    #26
    lol és tényleg kijött pc-re azt hittem elnézte az auchan ,ott írták pcre 7990 ft vagy mennyi!
  • darkstreet89
    #27
    Már van működő verzió is !!!
  • ricsa008
    #28


    crack
  • wedge31
    #29
    Jöhetnek az infók milyen lett a pc-és port.
  • The Protector
    #30
    Nincs vkinek egy gyors torrentje?
  • darkstreet89
    #31
    Jó !! szép grafika jó optimizálás ultra grafon 16 x élsímítással 1440x 900 AMD AM3 Phenom II X2 555 Black Edition BOX 3,2 Ghz /Ram:2 GB Geforce / 9600Gt 1GB megse akad!Az írányítás is jó semmi gond nincs vele sőt még Spider-Man: Web of Shadows tol ezerszer könyebb irányítani! nálam leüti a Spider-Man: Web of Shadows -t játék menet is jó nekem bejött nem csalódtam benne :) Ki kel próbálni hisz én csak jót tok mondani nekem elnyerte tetszésemet de nem vagyunk egyformák:)
  • darkstreet89
    #32
    Itt a Crack ---> http://www.rlslog.net/spiderman-shattered-dimensions-crack-only-p2p/
  • Shep
    #33
    Szerintem kár a WoS-hoz hasonlítani, mert az egy nyílt világos játék volt ez megy lineáris játékmenetet felvonultató produktum. Szerintem a maga nemében mindkettő nagyon jó igaz még nem sokat játszottam vele de eddig jópofa (Kravent vertem meg a ketrecben) van pár újítás is, mint pl. az elhajolás az ütések elől amit én már régóta hiányolok a Spidey játékokból. A múltas Pókemberrel való lopakodás is tök jópofa, kicsit ugyan a Batmanra hasonlít, de hát sebaj,
  • balee4
    #34
    geotorrents.com -sima reggelős oldal és gyors.
  • Maxtreme
    #35
    Rálestem gyorsba én is. kb 40 perc játék után, azt kell mondanom jó ez.
    Soha nem voltam oda a spidermanes témáért, de ez baromi hanglatos :)

    lőttem 1-2 képet:













  • Evin
    #36
    Pc-n is a konzolos gombok vannak, vagy csak nem billen nyomod?
  • Maxtreme
    #37
    utóbbi
  • Shep
    #38
    PC-s gombokat írja ki ha billel nyomod. Végre nem egy igénytelen port.
  • balee4
    #39
    Vki leszedte a repackot? Bazz el sem indul. Kurva jó.
  • Maxtreme
    #40