32
Az amerikai godzilla!
  • Jrex
    #1
    Most olvastam a hírt h jöhet a 2. rész,Én már várom:)
    Mert gyerekkorom egyik kedvenc filmje volt az első rész,és am is szeretem a hasonló témájú filmeket:)
  • Bulykin
    #2
    és valami konkrétum már van? elkezdték esetleg forgatni, megvan az író? vagy valami? mert lehet hogy kamu...
  • pxxl
    #3
    ezt már az első rész végén láttuk és sejtettük hogy lesz folytatása. sok újat nem mondtál :D
  • Tyler1
    #4
    sztem ez olyan mint a Honfoglalás 2 :D amúgy imdb-n nem találtam semmit róla, és ha ott nincs fennt akk ez még csak egy kósza ötlet. sztem fake dolog...
    az elsőt láttam párszor, sőt gyerekként tetszett is, pedig most megnézve elég gáz, de ha csinálnak egy fasza 2. részt akk egyefene nem bánom :)
  • Jrex
    #5
    Rajzfilmben folytatták...

    egyébként itt a hír:
    Godzilla2
  • pxxl
    #6
    én most néztem meg a 720p minőségűt egész jó (fullhd monitoron) :) van 1-2 effect ami gáz, de hát nem egy avarat az tény :D
  • Monoton
    #7
    Forrás? Mert ahol én olvastam ott nincs semmi konkrétum csak hogy a WB és az LP megszerezte a jogokat. Szóval merész kijelentés hogy 2. rész. Akár lehet reboot is. forrás
  • reménytelen
    #8
    Gyerekkoromban én is nagyon szerettem az elsőt, de azért most már felnőtt fejjel megnézni Nostalgia Critic Godzilla elemzését, hát rájöttem, hogy tényleg mekkora baromságok vannak benne :D
  • Narxis
    #9
    Én várom, nekem felnőtt fejjel se volt annyira rossz. :D
  • SötétBarom
    #10
    Ez óriási bazmeg :DDDDDDDDDD
  • pxxl
    #11
    ennek a gyereknek olyan ökölbemászó feje van
  • Tyler1
    #12
    hát 98-as filmhez képest a CGI mondhatni tökéletes, de maga a sztori... :D
    meg godzilla formája is idegesítő volt már gyerekként is. mér kellett olyan téglafej neki? :D rajzfilmben még zöldessárga sugarat is okádott, amivel gallyra vágott mindent, szerencse h a filmből az kimaradt xD
  • pxxl
    #13
    cartoon network-on sokáig ment a mese az jó volt xD összehaverkodott az emberekkel a godzilla :D
  • DeerHunter01
    #14
    remélem Jean Reno benne lesz :)
  • Bulykin
    #15
    Stohl Buci lesz a főszereplő :=)
    és godzilla is...
  • ajem kisa
    #16
    Dejó, akkor márcsak kb 750-et kell aludni!
  • pxxl
    #17
    addigra világ vége szval nem tudjuk meg mi lesz a koccilla kölykének sorsa
  • zaki
    #18
    az amerikai? 98as emmerich rendezte fim nem az volt? :D
  • pxxl
    #19
    nem amerikából jött, hanem francia polinéziából vagy honnan :) ahol pukkangattak pár teller ede féle petárdát :)
  • zaki
    #20
    ja hogy úgy... :D azt hittem a film készítőire gondol a topicnyitó :D
  • Jrex
    #21
    Igen az amerikai godzillára gondoltam.Az eredeti jappán godzillából van vagy 3 rész:D
  • Jrex
    #22
    30 at akartam írni:D
  • Jrex
    #23
    Valszeg mégsem folytatás lesz,mert újratervezik magát a lényt,h jobban hasonlítson az eredeti Jappán változatra,ami sztem tök bénán néz ki,így már nem is várom annyira....
    concept art
  • Shep
    #24
    A vége nehogy az legyen ,hogy itt is ember öltözik be, mint a régi japán csodákban. :)
  • zoliii
    #25
    A film végén maradt egy tojás! :D Nemrég néztem meg a filmet.
    1998-as Godzilla
  • Jrex
    #26
    Komolyan???
    Szted mér vártuk h folytatás legyen,és nem reboot?
  • Csakezmaradt
    #27
    Megmaradt? :D Nem mondod... Csak 12 éve arra várunk, hogy legyen belőle valami.
  • Csakezmaradt
    #28
    Az eredeti japán egy borzalom...
  • Jrex
    #29
    Pár infó már van a filmről:
    -A film 3D-s lesz,élőszereplős,de a llény CGI-s lesz.
    -2012-re tűzték ki a megjelenés dátumát,de mivel elég nagy project,ezért nem kizárt a csúszás.
    -Godzilla harcolni fog egy vagy akár több szörnnyel is.
    -Nem úgy fog kinézni a feje,mint ami egyszer korábban napvilágot látott.
    -(Nincs még rendező)
    -Valószínűleg a WETA készíti majd az effekteket,de még nem biztos.


    Egyébként letöltöttem az összes Toho-s Godzillát(a japó filmeket),ebből az első 2őt már megnéztem....hát ő továbbra is az amerikai a best:D
  • Caliph
    #30
  • Jrex
    #31
    Ugye azt lehet tudni, hogy egy Muto nevezetű kaijuval fog összetűzésbe keveredni Godzilla. Nekem van egy véleményem erről a "lényről", ami spoileres lehet úgyhogy csak saját felelősségre olvassátok tovább.
    SPOILER!
    Nekem a szögletes vonalaiból, és abból, hogy nincs/nem látszik a szája, az jön le, hogy nem is élőlény lesz. Szerintem egy elszabadult alakváltó, nanobotokból álló valami lehet...
  • Caliph
    #32