883
  • norbi2fraktal
    #1
    Igen jön PC-re!!
    Kevés Hack and Slash játék van személyi számítógépre, ami van az mind jó, ez is nagyon jó játék,csak ne rontsák el a portot.
  • grebber
    #2
    Pont most olvastam itt!
  • Totti5
    #3
    "Bayonetta, God of War III és Dante's Inferno pótlóra tökéletesen megfelel majd a PC-s társadalomnak."

    Egyikhez sincs sok köze.
  • wedge31
    #4
    Ja ,amit láttam belöle én se értem a hasonlatot márcsak a Demon's Souls kénne de mivel az ps3-as cim zéró esély van rá.
  • The Protector
    #5
    Hát ez egy kis wowos beütésű hack n slash szerűség.Ha pontosabban akarok lenni akkor előbb egy FABLE mint dantes inferno.Minden szempontból Fable.
  • Totti5
    #6
    Egyre jobb, WoW:D:D::D:D:D Fabléhoz még annyi köze sincs mint az alant említetteknek. Ha már mindenkép kell hasonlítani akkor Zelda.
  • triplet
    #7
    OMG:O
    Konzolon kipróbáltam a demot, hát nem igen jött be, de PC-n adok neki majd még egy esélyt:)
  • Tinman #8
    Nem semmi... ez meglepett.
    Szegény zixbox, még 4-5 játék és totál nem találok már rá semmi olyat, amit érdemes lenne rá megvennem.
  • grebber
    #9
    Nekem van elég sok amiért vennék és az Ubi védelme miatt már majdnem megveszem :D

    (Far Cry Instincts Predator,Fight Night Round 3-4,Dead Or Alive 4,Project Gotham Racing 3 -4,Call Of Duty 3 ,Dead rising,The Darkness
    Forza Motorsport 2 - 3 ,Halo 3,Conan,Army Of Two,Ninja Gaiden II ,Too Human ,Midnight Club Los Angeles,Fracture,Baja Edge Of Control,Mortal Kombat vs DC Universe ,Halo Wars,UFC 2009 Undisputed ,Condemned 2
    Gears of War 2,Jurassic The Hunted,NBA és Fifa Streetek,Resi 5 új gold felujitott vagy tökömtudja)
  • triplet
    #10
    Jurassic the Hunted?:O
    Az milyena az?:D

    A too human az egy fos, viszont a cod3 a dead rising, a halo3, a halo wars, a dead or alive 4 azok jók:D

    Én eladnám a boxom, ha érdekel privit írj:D
  • grebber
    #11
    Használt dolgok sosem érdekeltek!
  • norbi2fraktal
    #12
    Képeken a PC-s Darksiders
  • norbi2fraktal
    #13
    Dobozkép
  • The Protector
    #14
    Jóféle lesz.
  • quad
    #15
    hat en toltam xboxon nagyon sokaig elvezetes hent es logikai megoldasok , de kesobb csak a logikai megoldasok ervenyesulnek nagyon sok idon keresztul nekem csak ezert nem jon be , de amugy franko game erdemes ratesztelni
  • norbi2fraktal
    #16
    Gépigény
  • norbi2fraktal
    #17
    Késik a játék
  • ratgab
    #18
    Türelem, a hosszú élet ritka! :-D Nem olyan soká lesz az a szeptember. Egyébként én is várom!
  • The Protector
    #19
    Uh.Nem is keveset.
  • grebber
    #20
    Ismét tolódott a megjelenés.

    "A lényeg, hogy a Darksiders csak szeptemberben érkezik PC-re, egészen pontosan 24-én."
  • grebber
    #21
    Darksiders im Test: Kann der God of War- und Zelda-Klon für den PC überzeugen? (84%)
  • valaminick
    #22
    Van akinek már megvan :)
  • DarkSector
    #23
    le is szophat a tag. :)
    kurvaanyát...
  • DarkSector
    #24
    Rakjunk ki valami bannert.

  • DarkSector
    #25
    vagy ahhogy a főnökúr óhajtja...maradhat ígyis a totyik. :)
  • norbi2fraktal
    #26
    done :-)
  • DarkSector
    #27
    :)
  • DarkSector
    #28
    KURVA anyátokat holnap torrenten akarom látni a játékot, vagy gyilok lesz!
  • norbi2fraktal
    #29
    veled tartok, most már kell a game
  • DarkSector
    #30
    jah és kurvaéletbe előtte f1 2010-et akarok látni torrenten, és ha kipróbáltam 1 ora mulva tegyétek fel ezt, mert irgumburgum. XD
  • norbi2fraktal
    #31
    jó az úgy is, miközben F1-ezünk, addig töltsük ezt, vagy fordítva :-)
  • DarkSector
    #32
    :)
  • ratgab
    #33
    Jön az már nemsoká! Már én is várom!
  • Rage47
    #34
    ma láttam videót róla, ez kell:D
  • DarkSector
    #35
    jah viszont a nagy benne, az hogy durván 20-22 óra a játék, ami h&s-nél kimagaslónak számít, sok helyen mondogatták.
    a demo volt kb 1 orás. :)
  • CalebJoe
    #36
    Én annó PS3-on normálon kb olyan 15óra alatt vittem végig.
    A Grafikája nekem tetszik mivel Joe Mad az egyik kedvenc rajzolóm rajzai alapján készült ez a grafika.
    Nagyon jól összerakott kis hack-n-slash és nem teljesen csőbe kell menni szóval jóval nagyobb a szabadság benne mint mondjuk a DMC-be.
    Ja és úgy halottam hogy a többi 3 lovasról is lesz külön külön egy játék már várom nagyon őket.
  • DarkSector
    #37
    jah valóban sandboxos a cucc kicsit. kell jobbra ballra tekerni benne. azért régi DMC-ket sem untam :)
    a 3 másik lovat várjuk szeretettel.
  • newc22
    #38
    A PC-s játékiparban is egyre hódít az árukapcsolás, ezt azonban most pozitív felhanggal mondom.
    80
    A THQ a mai napon közölt részleteket a konzolon nagy sikereket elért Darksiders PC-s verziójának terjesztésével kapcsolatban. A hagyományos bolti verzió mellett sok legális letöltőoldalról is megvásárolható lesz a program, és helytől függően plusz játékot kap a vásárló a Darksiders mellé.

    Szeptember 23-ától mindenki megvásárolhatja ezt a hack 'n' slash-t. A Steam egy Titan Quest Gold Editiont ajánlott fel, akik a Direct 2 Drive-on keresztül rendelik elő a programot, egy Red Faction: Guerillát, Gametapon keresztül pedig egy Company of Heroest kapnak minden egyes előrendelői példány mellé.

    A Darksiderst a THQ belső házi stúdiója a Vigil Games fejlesztette, és PC-n az ígéretek szerint ugyanazt a dinamikus játékmenetet és művészi stílust kapjuk majd, amit a konzolosok is élvezhettek.

    AZT HISZEM MA JELENIK MEG A JÁTÉK. KÍVÁNCSI LESZEK....
  • DarkSector
    #39
    Legelső megjelenés 24.-e, ma max alternatív edition lehetséges. :)
  • newc22
    #40
    Aham! :( Pc Gurusok szerint ma jelenik meg akkor várni kell még 3 napot, na mind1 nem nagy tragédia... :D